Miegmaišiai: Jūsų geriausias pasirinkimas gamtoje

Kai kalbama apie stovyklavimą gamtoje, vienas svarbiausių reikalingų reikmenų yra miegmaišis. Labai svarbu turėti geros kokybės miegmaišį, kuris užtikrins šilumą, komfortą ir saugumą nuo gamtos stichijų. Renkantis miegmaišį reikia atsižvelgti į kelias pagrindines savybes, o šis straipsnis padės nustatyti, kokios savybės yra svarbiausios.

Laisvalaikis
2276 views

Hobis ir darbas, ar įmanoma suderinti?

Stovyklavimas daugumai asocijuojasi su istorijų pasakojimu prie laužo, pasisėdėjimu ant ežero kranto, maudynėmis ar maisto gaminimu gamtoje. Visgi, Lukas, išgirdęs žodį stovyklavimas, pirmiausia pagalvoja apie žvejybą. Pastaroji jam reiškia tiek gyvenimo būdą, tiek darbą. Apie tai, kas sieja stovyklavimą ir žvejybą, kalbamės su UAB Metausta tiekimo vadybininku Luku.

Laisvalaikis
6085 views

Kaip išsirinkti ar pačiam susidėti stalo teniso raketę?

Ketindami įsigyti stalo teniso raketę, tikriausiai susidursite su dideliu skirtingų rakečių pasirinkimu, todėl gali kilti klausimas – kaip išsirinkti tinkamą? O galbūt geriau stalo teniso raketę susidėti pačiam? Šiame straipsnyje pateiksime geriausius patarimus, kurie padės išsirinkti ar susidėti idealiausią stalo teniso raketę.

Sporto šakos
6279 views

Treniruotės su giromis: ką turėtumėte žinoti?

Kardio treniruotės yra puikus būdas palaikyti fizinę formą, tačiau norint išvysti rezultatus – vien jų nepakanka. Sportas su svoriais stiprina raumenis ir formuoja kūną. Tad šio tipo pratimai privalo būti įtraukti į jūsų sporto planą. Šįkart siūlome hantelius iškeisti į giras. Jei norite išsiaiškinti, kokia šių svarsčių nauda bei sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus – skaitykite šį straipsnį.

Aksesuarai sportui
6311 views

5 kompaktiški treniruokliai jūsų namų erdvei

Svajojate sustiprėti, padalinti kūno formas ir palaikyti gerą sveikatą, tačiau namų erdvė neleidžia įsigyti didelio treniruoklio? Jei mankštos naudojant tik savo kūno svorį jums nepakanka – susipažinkite su itin kompaktiškais treniruokliais bei jų nauda jūsų sveikatai.

Treniruokliai
3707 views

Termosas: kokį pasirinkti, kad netektų nusivilti?

Žiemos metu laiką leidžiant lauke itin džiugina karšti gėrimai. Kokybiškas termosas suteiks galimybę kelyje atsigerti karštos arbatos, kakavos ar kavos. Visgi kokybiško produkto, kuris padėtų tuos gėrimus ilgiau išlaikyti karštus, paieškos gali užtrukti. Perskaičius šį gidą ir atsižvelgus į jame pateiktus patarimus, termoso pasirinkimas ir įsigijimas turėtų tapti lengvesne užduotimi!

Laisvalaikis
2964 views

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamo svorio hantelius treniruotėms

Tinkamo svorio hantelių pasirinkimas – svarbi treniruočių dalis. Skirtingiems pratimams, įgūdžių lygiams ir fiziniams sugebėjimams reikia skirtingo svorio hantelių. Visada geriau pradėti nuo lengvesnių ir didinti svorius atsižvelgiant į progresą. Per sunkių hantelių pasirinkimas pirmose treniruotėse padidina traumų riziką. Perskaitę šį straipsnį, gebėsite tinkamai rinktis svorius treniruotėms.

Aksesuarai sportui
4158 views

Kaip išsirinkti tinkamą hamaką?

Hamakai po truputį tampa neatsiejama stovyklavimo dalimi. Šiuos įvairiaspalvius audeklus poilsiautojai vis dažniau vežasi su savimi į gamtą. Vieniems hamakas yra pagrindinė poilsio vieta gamtoje. Kitiems – tai suteikia galimybę miegoti po žvaigždėtu dangumi. Tačiau, prieš perkant hamaką, reikėtų apie juos plačiau pasidomėti. Jie turi specifinių savybių, kurias šiame straipsnyje apžvelgsime.

Laisvalaikis
2459 views

Termo rūbai: kokie jų privalumai?

Esant nepalankioms oro sąlygoms – spaudžiant šaltukui ar lyjant lyg iš kibiro, būtina pasirūpinti tinkama apranga tam, kad būtų patogu leisti laiką lauke ir nesusirgtume. Kai oras nelepina, visada gelbsti termo drabužiai. Tai yra nepamanoma laisvalaikio apranga, turinti net keletą privalumų. Smalsu, kokie termo rūbų privalumai, atsakymas – straipsnyje.

Laisvalaikis
4172 views

6 priežastys, dėl kurių stalo tenisas naudingas jūsų sveikatai

Stalo tenisas, dar žinomas kaip „Ping Pong“, yra populiarus visame pasaulyje. Tačiau dauguma jį žaidžiančių žmonių mano, kad tai yra tik linksmas užsiėmimas. Daugelis nežino, kad, žaisdami stalo tenisą, galite pagerinti savo sveikatą. Tai greitas sportas, kuris gali padėti įgyti geresnę fizinę formą. Šiame straipsnyje pateiksime šešias šio linksmo žaidimo naudas jūsų sveikatai.

Laisvalaikis
1704 views

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui