Kai hobis virsta darbu

Stovyklavimas daugumai asocijuojasi su istorijų pasakojimu prie laužo, pasisėdėjimu ant ežero kranto, maudynėmis ar maisto gaminimu gamtoje. Visgi, Lukas Gudeliūnas, išgirdęs žodį stovyklavimas, pirmiausia pagalvoja apie žvejybą. Pastaroji jam reiškia tiek gyvenimo būdą, tiek darbą. Apie tai, kas sieja stovyklavimą ir žvejybą, kalbamės su UAB Metausta tiekimo vadybininku Luku.

Skaityti daugiau
Laisvalaikis
276 views

Kaip išsirinkti ar pačiam susidėti stalo teniso raketę?

Ketindami įsigyti stalo teniso raketę, tikriausiai susidursite su dideliu skirtingų rakečių pasirinkimu, todėl gali kilti klausimas – kaip išsirinkti tinkamą? O galbūt geriau stalo teniso raketę susidėti pačiam? Šiame straipsnyje pateiksime geriausius patarimus, kurie padės išsirinkti ar susidėti idealiausią stalo teniso raketę.

Skaityti daugiau
Sporto šakos
2468 views

Treniruotės su giromis: ką turėtumėte žinoti?

Kardio treniruotės yra puikus būdas palaikyti fizinę formą, tačiau norint išvysti rezultatus – vien jų nepakanka. Sportas su svoriais stiprina raumenis ir formuoja kūną. Tad šio tipo pratimai privalo būti įtraukti į jūsų sporto planą. Šįkart siūlome hantelius iškeisti į giras. Jei norite išsiaiškinti, kokia šių svarsčių nauda bei sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus – skaitykite šį straipsnį.

Skaityti daugiau
Aksesuarai sportui
2255 views

5 kompaktiški treniruokliai jūsų namų erdvei

Svajojate sustiprėti, padalinti kūno formas ir palaikyti gerą sveikatą, tačiau namų erdvė neleidžia įsigyti didelio treniruoklio? Jei mankštos naudojant tik savo kūno svorį jums nepakanka – susipažinkite su itin kompaktiškais treniruokliais bei jų nauda jūsų sveikatai.

Skaityti daugiau
Treniruokliai
1793 views

Termosas: kokį pasirinkti, kad netektų nusivilti?

Žiemos metu laiką leidžiant lauke itin džiugina karšti gėrimai. Kokybiškas termosas suteiks galimybę kelyje atsigerti karštos arbatos, kakavos ar kavos. Visgi kokybiško produkto, kuris padėtų tuos gėrimus ilgiau išlaikyti karštus, paieškos gali užtrukti. Perskaičius šį gidą ir atsižvelgus į jame pateiktus patarimus, termoso pasirinkimas ir įsigijimas turėtų tapti lengvesne užduotimi!

Skaityti daugiau
Laisvalaikis
1519 views

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamo svorio hantelius treniruotėms

Tinkamo svorio hantelių pasirinkimas – svarbi treniruočių dalis. Skirtingiems pratimams, įgūdžių lygiams ir fiziniams sugebėjimams reikia skirtingo svorio hantelių. Visada geriau pradėti nuo lengvesnių ir didinti svorius atsižvelgiant į progresą. Per sunkių hantelių pasirinkimas pirmose treniruotėse padidina traumų riziką. Perskaitę šį straipsnį, gebėsite tinkamai rinktis svorius treniruotėms.

Skaityti daugiau
Aksesuarai sportui
1874 views

Kaip išsirinkti tinkamą hamaką?

Hamakai po truputį tampa neatsiejama stovyklavimo dalimi. Šiuos įvairiaspalvius audeklus poilsiautojai vis dažniau vežasi su savimi į gamtą. Vieniems hamakas yra pagrindinė poilsio vieta gamtoje. Kitiems – tai suteikia galimybę miegoti po žvaigždėtu dangumi. Tačiau, prieš perkant hamaką, reikėtų apie juos plačiau pasidomėti. Jie turi specifinių savybių, kurias šiame straipsnyje apžvelgsime.

Skaityti daugiau
Laisvalaikis
1215 views

Termo rūbai: kokie jų privalumai?

Esant nepalankioms oro sąlygoms – spaudžiant šaltukui ar lyjant lyg iš kibiro, būtina pasirūpinti tinkama apranga tam, kad būtų patogu leisti laiką lauke ir nesusirgtume. Kai oras nelepina, visada gelbsti termo drabužiai. Tai yra nepamanoma laisvalaikio apranga, turinti net keletą privalumų. Smalsu, kokie termo rūbų privalumai, atsakymas – straipsnyje.

Skaityti daugiau
Laisvalaikis
1794 views

6 priežastys, dėl kurių stalo tenisas naudingas jūsų sveikatai

Stalo tenisas, dar žinomas kaip „Ping Pong“, yra populiarus visame pasaulyje. Tačiau dauguma jį žaidžiančių žmonių mano, kad tai yra tik linksmas užsiėmimas. Daugelis nežino, kad, žaisdami stalo tenisą, galite pagerinti savo sveikatą. Tai greitas sportas, kuris gali padėti įgyti geresnę fizinę formą. Šiame straipsnyje pateiksime šešias šio linksmo žaidimo naudas jūsų sveikatai.

Skaityti daugiau
Laisvalaikis
998 views

Kaip išsirinkti pirmąją riedlentę?

Riedlenčių sportas sparčiai populiarėja ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Gatvėse vis dažniau pamatysite ant jų riedančius jaunuolius, o drąsesni ryžtasi išmokti įvairiausių triukų. Vos susidomėjus šiuo sportu išsirinkti riedlentę gali būti gana sudėtinga. Akys raibsta vien nuo įvairiausių dizainų, tačiau svarbiausia ne riedlentės išvaizda, o savybės.

Skaityti daugiau
Laisvalaikis
4213 views

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas@powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:     9.00  - 18.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius@powersport.lt

Prekė įsiminta
Product added to compare.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".