UAB „Metausta” – sporto ir laisvalaikio prekių srityje viena iš pirmaujančių kompanijų, savo veiklą pradėjusi 2013 m., užsiimanti mažmenine, didmenine ir internetine prekyba. Internetinę prekybą vykdome visose Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Galime pasiūlyti daugiau kaip 30 tūkst. prekių asortimentą: treniruoklius, sporto inventorių, įvairių sporto šakų prekes, sporto medicinos prekes, maisto papildus sportuojantiems ir lieknėjantiems, laisvalaikio prekes ir kt.

Mažmeninės PowerSport” parduotuvės įsikūrusios Lietuvoje: Vilniuje ir Kaune. Latvijoje Rygoje ir Estijoje Taline.

Elektroninės parduotuvės Lietuvoje – www.powersport.lt, www.insportline.lt, www.sportosistemos.lt, www.kidis.lt. Latvijoje – www.powersport.lv, Estijoje www.insportline.ee


Mūsų įmonė užsiima sporto ir laisvalaikio prekių didmenine bei mažmenine prekyba. Savo klientams siūlome platų prekių asortimentą, ypač palankias kainas, patikimą ir operatyvų aptarnavimą.

Mūsų komanda ilgametę patirtį turintys profesionalūs sportininkai, nuolat gilinantys savo žinias kultūrizmo, fitneso sporto šakose, kurie gali Jums suteikti naudingas konsultacijas renkantis sporto bei laisvalaikio įrangą.

Mūsų pagrindinis tikslas pasiūlyti savo klientams aukštos kokybės prekes kuo patrauklesnėmis kainomis. Įmonė laikosi visų LR galiojančių įstatymų bei yra sertifikuota Lietuvos Maisto Veterinarinės Tarnybos, todėl galite būti tikri, jog pirkdami gausite tik kokybišką, atitinkančią visus reikalavimus produkciją.

MŪSŲ ATSTOVAUJAMI PREKINIAI ŽENKLAI

PARDUOTUVĖ KAUNE

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: [email protected]

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:        10.00 - 14.00

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui