Amino rūgštys

Amino rūgštys apsaugo ir didina liesą raumenų masę, stimuliuoja hormoninę sistemą. Idealu visiems, kurie intensyviai treniruojasi! Raumenų apsauga nuo katabolizmo, baltymų sintezės skatinimas, liesos raumenų masės prieaugis, greitesnis atsistatymas po treniruotės. Norint greito raumenų atstatymo, jų „įvedimo“ į augimo būseną, būtinas aminorūgščių vartojimas iškart po sunkaus fizinio krūvio.

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokia aminorūgščių nauda?

Aminorūgštys organizmui turi daug privalumų, įskaitant: - geresnę raumenų jėgą ir ištvermę - geresnė medžiagų apykaita - geresnis protinis susitelkimas ir aiškumas - Subalansuotas hormonų kiekis - mažėja uždegimas ir gerėja imuninės sistemos veikla - Geresnė kraujotaka ir geresnis deguonies panaudojimas - Geresnė odos būklė

Kokiuose maisto produktuose yra daugiausia aminorūgščių?

Daug aminorūgščių turinčių maisto produktų yra ankštinės daržovės, pavyzdžiui, pupelės ir žirniai, riešutai ir sėklos, pieno produktai, kiaušiniai, žuvis ir jūros gėrybės, mėsa ir paukštiena, neskaldyti grūdai.

Kaip aminorūgštys skatina raumenų augimą?

Aminorūgštys yra baltymų ir raumenų augimo sudedamosios dalys. Vartojant maistinius baltymus, jie suskaidomi į sudedamąsias aminorūgštis, kurios vėliau absorbuojamos į kraują. Patekusios į kraujotaką, šios aminorūgštys naudojamos naujiems baltymams, įskaitant raumenų baltymus, gaminti. Vartojant pakankamai maistinių baltymų, užtikrinamas pakankamas aminorūgščių kiekis raumenų augimui.

Kuo skiriasi nepakeičiamosios ir nepakeičiamosios aminorūgštys?

Nepakeičiamosios aminorūgštys - tai aminorūgštys, kurių organizmas pats negali susintetinti, todėl jų reikia gauti su maistu. Nepagrindinės aminorūgštys - tai aminorūgštys, kurias organizmas gali pasigaminti pats.

Kiek baltymų turi viena aminorūgštis?

Vienoje aminorūgštyje paprastai yra apie 4-5 g baltymų.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Prekinis ženklas