Bokso maišai

Tik intensyviai ir sistemingai treniruojantis treniruotės duoda vaisių. Tai žino kiekvienas sportininkas, tad svarbu turėti treniruočių grafiką ir sekti savo pasiekimus. Žinoma, svarbiausia yra vieta, kur gali vykti treniruotės bei tinkamas sporto inventorius. Nesvarbu, koks sportas tai būtų, inventorius turi būti kokybiškas. Bokso treniruotės gali vykti su treneriais ar kolegomis ir individualiai. Individualioms treniruotėms būtini bokso maišai. Bene didžiausias šių treniruočių privalumas – tai, kad tokioms treniruotėms nereikalingas antras žmogus. Dėl šios priežasties galite pasirinkti savo treniruotės ritmą bei intensyvumą, jums nereikia taikytis prie kito žmogaus tempo. Bokso maišai suteikia jums maksimalų komfortą. Treniruotės metu galite susikaupti, ji visiškai priklauso nuo jūsų paties – tai padeda orientuotis į tikslą bei pasiekti geresnių rezultatų.

Mūsų asortimente rasite kokybiškus bokso maišus ir jų stovus iš žinomų gamintojų, tokių kaip „Venum“, „Falco“, „Everlast“, „inSPORTline“, „Proud“ ir kt.

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Tipas
Svoris
kg kg
Užpildas
Medžiaga
Ilgis
cm cm
Skersmuo
cm cm
Reguliuojamas svoris
Spalva
Filtravimas

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokie yra geriausi bokso maišų prekių ženklai?

Geriausi bokso maišų prekių ženklai priklauso nuo to, kokios kokybės, dydžio ir biudžeto ieškote. Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant bokso maišą, yra šie: medžiagos tipas, dydis, prekės ženklas, kaina ir priedai. Populiariausi bokso maišų prekių ženklai yra "Century", "Everlast", "Ringside", "Title Boxing", "Venum" ir "Twins Special".

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio bokso maišą?

Rinkdamiesi tinkamo dydžio bokso maišą, turite nustatyti, kokio idealaus svorio norite. Paprastai rekomenduojama, kad suaugusieji naudotų maždaug 25-50 kg (55-110 svarų) sveriantį bokso maišą. Jei esate pradedantysis, rekomenduojama pradėti nuo lengvesnio maišo, pavyzdžiui, 20 kg (44 svarų). Taip pat turėtumėte būtinai atkreipti dėmesį į maišo aukštį, nes tai turės įtakos jūsų sąveikai su juo. Įsitikinkite, kad suaugusiųjų krepšys yra bent 5 pėdų aukščio. Pirkdami bokso maišą būtinai patikrinkite naudojamas medžiagas, kad įsitikintumėte, jog jis yra patvarus ir gali atlaikyti daug naudojimo.

Ar yra patarimų, kaip saugiai naudoti bokso maišus?

Naudojant bokso maišą svarbu įsitikinti, kad praktikuojate saugius metodus ir naudojate tinkamą formą. Įsitikinkite, kad turite pakankamai erdvės judėti ir kad dėvite tinkamas apsaugos priemones. Pradėkite nuo lengvų smūgių ir palaipsniui didinkite jų intensyvumą, kai pasijusite patogiau. Daugiausia dėmesio skirkite tikslumui ir preciziškumui, kad užtikrintumėte optimalų saugumą. Be to, įsitikinkite, kad bokso maišas patikimai pakabintas, kad jis nenukristų ir per daug nejudėtų. Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę nupjauti maišo apačią, jei jis yra per ilgas, kad galėtumėte efektyviai smūgiuoti.

Kiek vidutiniškai trunka bokso maišo gyvenimas?

Vidutinis bokso maišo tarnavimo laikas priklauso nuo naudojamos medžiagos tipo ir naudojimo dažnumo. Paprastai odiniai bokso maišai tarnauja iki 10 metų, o drobiniai ir viniliniai bokso maišai gali tarnauti 2-5 metus.

Kokius pratimus galima atlikti su bokso maišu?

1. Tiesiosios ir smūgiai: Atsistokite taip, kad kojos būtų pečių plotyje, ir suduokite tiesius smūgius į maišą pakaitomis. 2. Aukštieji smūgiai: Šiek tiek sulenkite kelius ir pasilenkite į priekį, o kumščius iškelkite aukštyn. 3. Kabliukai: Ženkite žingsnį į kairę arba į dešinę nuo maišo ir pakaitomis sukite rankas kablio judesiu. 4. Keliai ir alkūnės: Ženkite žingsnį arčiau maišo ir keliais arba alkūnėmis smūgiuokite į maišą. 5. Šešėliavimas: Atsistokite kelių pėdų atstumu nuo maišo ir smūgiuokite smūgius nesusilietę su maišu.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".