Bokso bintai ir popirštinės

Bokso bintai vyniojami aplink plaštaką ir riešą bei popirštinės apsaugo krumplius ir plaštakos kaulus nuo galimų traumų ir smūgio jėgos.

Šiuolaikiniai bintai dažnai turi nykščio kilpą ir kibų velcro užsegimą, kuris padeda bintui išlikti tvirtam ir nenusmukti. Bintai ant rankų vyniojami keliais skirtingais būdais: vieni jų padeda užtikrinti riešo poziciją, kiti – krumplių. 

Nauja alternatyva bintams – gelinės popirštinės, kurios dėvimos po bokso pirštinėmis. Norint jas užsidėti neprireikia tiek laiko, kaip vyniojant bintus, tačiau kai kurie sportininkai sako, kad jos nėra tokios patikimos, kaip bintai.

Kyla klausimų? Paskaitykite mūsų parengtą gidą:

Kaip vyniojami bintai boksui?

 

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Tipas
Medžiaga
rodyti visas reikšmes... mažiau
Ilgis
cm cm
Tvirtinimas
Spalva
rodyti visas reikšmes... mažiau
Filtravimas

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokio tipo bokso ir MMA apvyniojimai ir apsauginės pirštinės geriausiai apsaugo?

Geriausi bokso ir MMA apvyniojimai ir apsauginės pirštinės turėtų turėti bent 10 cm paminkštinimą šonuose ir būti pagaminti iš kvėpuojančios, bet patvarios medžiagos. Jie taip pat turėtų turėti riešo atramas arba dirželius, kurie padėtų apvyniojimą išlaikyti vietoje. Be to, jos turėtų būti lengvos, kad smūgiuojant neapkrautų rankų.

Kaip išmatuoti tinkamo dydžio bokso ir MMA apvyniojimus ir pirštines?

Norint pasirinkti tinkamą bokso ir MMA apvyniojimų ir pirštinių dydį, reikia vadovautis savo plaštakos apimtimi. Apvyniokite rankos plaštaką, kur nykštys jungiasi su riešu, ir pridėkite 1-2 colius (2,5-5 cm), kad gerai tiktų. Taip pat galite naudoti rankos ilgį, matuoklio galą padėdami prie delno pagrindo ir matuodami iki viduriniojo piršto galo.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos bokso ir MMA apvyniojimams ir pirštinėms?

Bokso ir MMA apvyniojimai paprastai gaminami iš medvilnės, sintetinio audinio arba odos. Įprastos medžiagos bokso ir MMA pirštinėms yra sintetinės medžiagos, pavyzdžiui, poliesteris, spandeksas ir neoprenas, taip pat oda.

Kokią naudą teikia bokso ir MMA apvyniojimai ir apatinės pirštinės?

Bokso ir MMA apvyniojimai ir apatinės pirštinės apsaugo ir palaiko rankas ir riešus intensyvių treniruočių metu. Jos padeda apsisaugoti nuo traumų, pavyzdžiui, išnirimų ir lūžių, mažina nuovargį ir suteikia komforto dėl amortizacijos ir ventiliacijos. Be to, apvyniojimai ir pirštinės gali padidinti smūgiavimo jėgą, nes užtikrina tvirtą riešo atramą ir stabilumą.

Ar renkantis bokso ir MMA apvyniojimus ir apatines pirštines reikia atsižvelgti į kokias nors...

Taip, renkantis bokso ir MMA apvyniojimus ir apatines pirštines svarbu atsižvelgti į saugos elementus. Ieškokite kvėpuojančių, tinkamai apsaugančių ir patogių dėvėti medžiagų. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kaip apavas ir pirštinė priglunda, taip pat į gaminio riešo ir nykščio atramą. Be to, ieškokite gaminių su tinkama kumščių ir riešų amortizacija, kad sumažintumėte daugkartinių smūgių treniruočių ir kovų metu poveikį.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".