Batutai

Smagiausia mankšta – šokinėjimas ant batuto! Tik 10 minučių mankštos ir jūsų medžiagų apykaita bus suaktyvinta visai dienai. Batutai tinka bet kokio amžiaus, sudėjimo, fizinio pasirengimo žmonėms. Šokinėti ant batuto smagu visiems: ir mažiems, ir dideliems. Siūlome saugius, kokybiškus, tvirtus batutus. Galite rinktis batutus su tinklais, batutus be tinklo, į žemę įleidžiamus batutus.

Kyla klausimų? Paskaitykite mūsų parengtą gidą:

Batutas – ne tik pramoga, bet ir sportas!

Batuto priežiūra žiemos metu

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

GERIAUSI PASIŪLYMAI, AKCIJOS

Batutai suaugusiems ir vaikams internetu

Šokinėjimas ant batuto – smagus ir energingas užsiėmimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Nors neretai galvojama, kad šokinėjimas ant batuto – tik vaikams skirta veikla, tačiau tikri sporto entuziastai gali patikinti, kad tai gali tapti puikiu sportiniu užsiėmimu, padedančiu stiprinti raumenis ir pagražinti kūno linijas. Laisvalaikio prekių parduotuvėse galima rasti įvairių tipų batutų – su tinklu, be tinklo ar įleidžiamų į žemę, o sporto prekių skyriuje – ir fitneso batutų, padedančių paįvairinti sportininkų treniruotes. Kai pasirinkimas išties gausus, išsirinkti tinkamą batutą gali būti nemenkas iššūkis. Kad išsirinkti būtų bent kiek lengviau, siūlome atsižvelgti į kelis svarbius aspektus – tipą, saugumą, formą ir matmenis.

Kokį batuto tipą geriausia rinktis?

Kaip jau minėjome, batutai gali būti keturių skirtingų tipų: su tinklu, be tinklo, įleidžiami į žemę ir batutai sportui. Prieš pirkdami batutą, pirmiausia atsižvelkite į jo tipą ir paskirtį. Pirmieji trys tipai daugiau skirti vaikų ar paauglių aktyviam laisvalaikiui garantuoti, tačiau taip pat jie gali tapti ir puikia suaugusiųjų pramoga.

Batutai su tinklu – vienas iš dažniausių pasirinkimų, nes šis tipas – bene saugiausias. Vidinis batuto tinklas neleidžia šokinėjančiajam iškristi iš batuto, be to, padeda išvengti sąlyčio su rėmu. Šokinėdami ant batuto su tinklu taip pat galite pamiršti ir tokias situacijas, kai pėda atsiduria tarp spyruoklių.

Batutai be tinklo dažniau perkami vyreniems vaikams ar netgi paaugliams, kurie jau geba koordinuoti savo kūną šokinėjimo metu ir nori išbandyti įvairesnių šokinėjimo technikų. Be to, šio tipo batutai lengviau įsilieja į bendrą kiemo eksterjerą.

Į žemę įleidžiami batutai – novatoriškesnis pasirinkimas, išsiskiriantis kitonišku montavimo būdu ir ventiliacijos sistemomis. Šio tipo batutai yra saugūs, nes nėra pavojaus kristi iš aukštai, be to, ant jų daug lengviau užlipti ir patiems mažiausiems. Į žemę įleidžiami batutai – puikus pasirinkimas besirūpinantiems eksterjeru, nes jie – vos pastebimi, todėl tikrai lengvai įsilies į bendrą sodo ar kiemo vaizdą.

Minėtieji trys batutai pritaikyti naudoti lauke, o fitneso batutai – skirti naudoti vidaus patalpose – namuose ar sporto salėse. Tai gali tapti motyvuojančiu sportiniu užsiėmėmu, tirpdančiu kilogramus ir padedančiu pagražinti kūną. Batutai sportui yra be tinklo, todėl neriboja judesių, o sulankstomi fitneso batutai – puikus pasirinkimas taupantiems namų erdvę. Viena iš esminių fitneso batuto detalių – sulankstoma, reguliuojamo aukščio rankena, kuri padeda ne tik išlaikyti stabilumą, bet ir suteikia treniruotėms daugiau intensyvumo ir leidžia išbandyti įvairesnių pratimų.

Pirmiausia – saugumas

Renkantis batutą, svarbu atkreipti dėmesį į saugumą, ypač, kai ant jo šokinėja vaikai. Jau aptarėme, kurie batutų tipai yra patikimiausi, tačiau svarbu nepamiršti ir kitų batuto dalių, užtikrinančių ne tik kokybę, bet ir saugumą. Prieš perkant batutą, svarbu atsižvelgti į spyruokles – jų ilgį ir kiekį. Ilgesnės spyruoklės daugiau įsitemps ir lengviau išjundins batuto paviršių. Kuo didesnio skermens batutą planuojate pirkti, tuo daugiau spyruoklių jame turi būti. Spyruoklių kiekis lemia paviršiaus įtempimą – kuo batutas geriau įtemptas, tuo jis saugesnis. Žinoma, negalima per stipriai įtempti spyruoklių, nes tai padidina traumų riziką. Taip pat būtina pasirūpinti spyruoklių apsaugomis, kurios neleidžia kojoms atsitrenkti į spyruokles. Dar vienas svarbus saugumo elementas – rėmo paminkštinimai. Pasirinkę batutą su storesniais ir platesniais paminkštinimais, sumažinsite sužalojimų tikimybę.

Batuto forma ir matmenys

Nors pati populiariausia batutų forma – apvali, rinkoje rasite ir įvairesnių pasirinkimų – kvadratinių, stačiakampių, ovalių ar šešiakampių. Renkantis batutą, svarbu atsižvelgti į jo formą, nes šis kriterijus nulemia šoklumą. Jei siekiate didžiausio šoklumo, siūlome rinktis stačiakampius batutus, kurie naudojami ir profesionaliose sporto salėje. Stačiakampių batutų spyruoklės išsitempia skirtingai, taip greičiau ir lengviau iškeldamos kūną aukštyn. Apvalūs batutai puikiai tiks mėgėjams, norintiems nerūpestingai šokinėti, o ovalūs batutai – tarpinis pasirinkimas tarp minėtų dviejų formų batutų.

Dar vienas svarbus pasirinkimas – batuto matmenys. Nuo jo dydžio (ilgio, pločio ar skersmens) priklauso ir batuto atlaikoma apkrova. Kuo didesnis batutas, tuo didesnę apkrovą jis gali atlaikyti, tačiau didesniam gaminiui prireiks daugiau erdvės, todėl prieš pirkdami batutą įvertinkite, kiek galite jam skirti vietos. Standartinių apvalių batutų skersmuo – tarp trijų ir keturių metrų, tačiau mūsų asortimente rasite ir mažesnių, kurių skermuo gali būti kiek daugiau nei vienas metras, ir didesnių, kurių skersmuo siekia ir penkis metrus. Kvadratinių ar stačiakampių batutų matmenys taip pat įvarūs – nuo vieno metro iki penkių. Mūsų asortimente įsigysite batutų, atlaikančių net kelių šimtų kilogramų apkrovą, todėl ant jų galės šokinėti ir vaikų būrys.

Batutai pigiau – internetu

Jei nusprendėte pradžiuginti savo vaiką nupirkdami jam batutą, o gal patys, prisiminę vaikystės malonumus, sugalvojote paįvarinti treniruotes ritmingais šuoliais, tuomet esate ten, kur ir reikia. Powersport.lt internetinėje parduotuvėje rasite įvairių tipų, formų ar dyžių batutų ne tik vaikams, bet ir suagusiems. Žinomi ir patikimi prekių ženklų – BERG ir inSPORTline – užtikrina ne tik batutų kokybę, bet ir saugumą, o palankios kainos ir galimybė prekę įsigyti lizingu vilioja mėgstančius sutaupyti. Norėdami dar labiau sutaupyti, siūlome palaukti sezoninio išpardavimo, kurio metu batutas su akcija pasieks jus bet kuriame Lietuvos kampelyje greitai ir patogiai. O jei norite prieš įsigydami batutą jį apžiūrėti, siūlome apsilankyti mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje arba Kaune, kur patyrę konsultantai padės išsirinkti tinkamiausią gaminį. Tegul šuoliai ant batuto vaikams kuria vaikytę, o suaugusius į ją grąžina.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui