Apmokėjimas gavus prekes

taikoma prekėms mūsų sandėlyje

Nemokamas pristatymas

užsakymams virš 70 iki 3 kg

Grąžinkite per 14 dienų

jei neesate patenkinti pirkiniu

Geros kainos garantija

dirbame tiesiogiai su gamintojais

PowerSport.lt sporto prekių parduotuvė

PowerSport.lt – tai sparčiai auganti internetinė parduotuvė, kurios pagrindinis tikslas skatinti visus šeimos narius propaguoti aktyvų gyvenimo būdą ir mėgautis jo teikiamais malonumais. Nuo pat pirmų savo veiklos dienų PowerSport.lt siekia, kad tiek sportininkai profesionalai, tiek aktyvaus laisvalaikio mylėtojai kelių mygtukų paspaudimu galėtų apsirūpinti naujausia, kokybiška sporto ir laisvalaikio įranga.

2013 metais į elektroninės prekybos sferą įsiliejusi PowerSport.lt šiandien gali pasigirti esanti oficiali Reebok prekės ženklo atstovė Baltijos šalyse, klientams siūlanti daugiau nei 40 000 prekių asortimentą. Kasdien ieškome naujų produktų, ir mezgame ryšius su išskirtiniais prekių ženklais, tokiais kaip, italų elegancija ir rafinuotumu pasižyminčia Panatta, sporto klubų teigiamai vertinamu Technogym ar vandens pramogų lyderiu JOBE. Per kone dešimtmetį užmezgėme glaudžius santykius su daugiau negu 200 prekybos parteriais visame pasaulyje. Tai leidžia mums be baimės kėsintis į plačiausią sporto ir laisvalaikio prekių asortimentą turinčios internetinės parduotuvės Lietuvoje titulą.

Profesionaliems sportininkams ir sporto klubams pristatome laiko patvirtintų prekių ženklų kardio ir jėgos treniruoklius bei  įvairių sporto šakų, pradedant stalo tenisu ir baigiant boksu, įrangą. Nepamirštame ir norinčių treniruotis namų sąlygomis. Jiems pritaikyti bėgimo takeliai, dviračiai treniruokliai ar laisvieji svoriai nuolat papildo mūsų asortimentą. Užkietėjusiems žvejams siūlome platų žūklės reikmenų asortimentą, patraukliausiomis kainomis. O aktyvaus laisvalaikio mėgėjai tikrai atras jų širdis pavergsiančius produktus poilsiui ir pramogoms lauke skirtoje prekių kategorijoje. Mėgstantys į nuotykius leistis motociklu ir / ar automobiliu pas mus atras specialiai jiems pritaikytus pasiūlymus.

Esame įsitikinę, kad blogas oras negali sutrukdyti mėgautis sportu ir pramogomis. Dėlto nenustygstantiems vietoje esame atrinkę ypatingus vidaus žaidimų pasiūlymus. Tvirtai tikėdami, kad aktyviam laisvalaikiui ir sportui gali pamaišyti tik netinkama apranga, plėtojame aprangos ir aksesuarų asortimentą. O tam, kad sportas ir pramogos neapkarstų, išskirtinį dėmesį skiriame sporto medicinos kategorijai.

Dedame visas pastangas, kad prekės jus pasiektų kuo greičiau. Dėlto 2 000 m2 užimančiame sandėlyje sandėliuojame maždaug 30 000 prekių, kurios yra paruoštos keliauti į jūsų namus, kad ir kur bebūtumėte. Stengiamės būti kuo arčiau jūsų, todėl įsteigėme mažmenines parduotuves ne tik Lietuvoje – Kaune ir Vilniuje, bet ir Latvijoje – Rygoje, bei Estijoje – Taline. Tokiu būdu internetinėje parduotuvėje patikusias prekes, prieš pirkdami, galite apžiūrėti gyvai.

Elektroninė parduotuvė PowerSport.lt vertina ne tik jūsų laiką: ji yra draugiška ir jūsų piniginei. Specialūs pasiūlymai, akcijos ir išpardavimai dažnai vykstantys tiek internetinėje, tiek fizinėse parduotuvėse, suteikia galimybę įsigyti itin kokybiškas prekes ypač žema kaina. Mūsų specialistai visada yra pasirengę atsakyti į jus neraminančius klausimus ir padėti surasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Nepraleiskite progos aplankyti mus internete – powersport.lt – arba fizinėse parduotuvėse ir pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais jau šiandien.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui