Apmokėjimas gavus prekes

Prekėms esančioms sandėlyje nereikalingas išankstinis apmokėjimas.

Nemokamas pristatymas

Užsakymus virš 70 iki 3 kg į DPD paštomatus pristatysime nemokamai.

Grąžinkite per 30 dienų

Jei nesate patenkinti pirkiniu, galite be jokių rūpesčių pakeisti arba grąžinti*.

Geros kainos garantija

Dirbame tiesiogiai su gamintojais, todėl galime garantuoti geras kainas.

Stovyklavimo ir žygių inventorius - tai būtiniausi lauko entuziastų reikmenys. Jie sukurti taip, kad padėtų saugiai ir patogiai leisti laiką gamtoje. Mūsų asortimente rasite: nuo palapinių ir miegmaišių iki kuprinių ir maisto ruošimo įrangos.

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs žvejys, pas mus rasite tai, ko reikia žūklei. Kokybiški žvejybos produktai - nuo meškerių ir ričių, masalų ar kitų žvejybos reikmenų. Taip pat mūsų asortimente rasite ir kitų prekių reikalingų žvejui, tokių kaip lietpalčiai, termosai, peiliai. Žvejas ant kranto, sau išsirinks patogią kėdę, o norintis išplaukti - guminę valtį.

Turime platų dviračių ir jų dalių pasirinkimą. Mūsų asortimente gerai žinomų prekinių ženklų dviračiai, kaip "Trek", "Cube", "Cross". Įsigykite geriausias dviračių dalis ir priedus, kad jūsų kelionė būtų greita, saugi ir patogi.

Treniruočių inventorius gali padėti pakelti treniruotes į aukštesnį lygį. Mūsų parduotuvėje kiekvienas ras sau tinkamą įrangą - nuo svarmenų iki kardio treniruoklių: bėgimo takelių, dviračių treniruoklių ir kt, kad treniruotės būtų dar veiksmingėsnės, Jums pasiūlysime platų maisto papildų sportui asortimentą geromis kainomis.