Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../../vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php) is not within the allowed path(s): (/home/power/domains/powersport.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/power/domains/powersport.lt/public_html/modules/pagecache/static.config.php on line 12
Turistinės viryklės

Turistinės viryklės

Maistas gamtoje visad skanesnis. O kai stovyklavietėje jis ruošiamas ant turistinės viryklės, atsispirti tampa neįmanoma. Kad nereikėtų varvinti seilės, iš kaimyninės stovyklavietės pasklidus gardžiam kvapui, o stebinti draugus savo kulinariniais sugebėjimais gamtoje būtų paprasta, siūlome platų turistinių viryklių ir jų priedų pasirinkimą.

Rodoma 1-24 iš 136 prekės(-ių)

Turistinės viryklės internetu

Turistinės išvykos į gamtą – puikus būdas pravėdinti galvą, atrasti ryšį su gamta ir pailsėti. Ilgesnės išvykos reikalauja fizinių pastangų, o nužygiavus keliolika kilometrų tikrai norėsis šilto maisto ar bent jau karštos arbatos. Patyrę turistai keliaudami į gamtą nepamiršta ne tik tinkamos aprangos, palapinės ar miegmaišio, bet ir dujinės viryklės, kuri leidžia mėgautis šiltu maistu. Mūsų asortimente rasite platų dujinių viryklių pasirinkimą, tiesa, prieš perkant šį žvejų ir turistų pamėgtą prietaisą, svarbu atsižvelgti į viryklės technines savybes, funkcionalumą ir dizainą.

Turistinių viryklių ypatumai

Turistinė viryklė tiek savo dizainu, tiek parametrais, tiek funkcionalumu skiriasi nuo įprastos viryklės. Vienas esminių skirtumų, pastebimų plika akimi – dydis. Turistinė viryklė gerokai kompaktiškesnė už įprastą, todėl ją lengva transportuoti, o jos svoris siekia nuo kelių šimtų gramų iki poros kilogramų. Siekiant užtikrinti patogų ir greitą naudojimą, kai kuriose viryklėse gali būti įmontuotas pjezoelektrinis uždegimas bei dujų srovės kontrolė, leidžianti tiksliai nustatyti ugnies dydį. Siekiant užtikrinti priešgaisrinę saugą darbo metu, viryklėse dar gali būti įmontuotas blokavimas nuo netyčinio įjungimo ir liepsnos valdymo sistema. Patogų laikymą ir transportavimą bei prietaiso apsaugą nuo mechaninių pažeidimų ar atmosferos įtakos užtikrina dėklas.

Turistinių viryklių tipai

Mūsų asortimente rasite dviejų tipų virykles – dujines virykles ir dujinius degiklius.

Dujines virykles sudaro: korpusas, degikliai, pjezoelektrinis elementas automatiniam uždegimui ir dujų srauto valdymo sistema. Šių viryklių korpusas dažniausiai gaminamas iš nerūdijančio plieno ir aliuminio arba kitų metalų, atsparių korozijai. Pigesnių modelių degikliai gaminami iš aliuminio, o brangesnių – iš keramikos. Mūsų siūlomos turistinės viryklės gali turėti vieną arba tris degiklius. Dujinės viryklės, turinčios vieną arba du degiklius, gerokai efektyvesnės, nes sumažina degalų sąnaudas, be to, yra saugesnės naudojantis jomis neigiamoje temperatūroje.

Dujiniai degikliai įprastai turi tik vieną degiklį ir yra montuojami prie dujų baliono. Ant dujinių degiklių galima gaminti maistą didelėse talpose, todėl jie – gerokai galingesni už turistines dujines virykles.

Turistinių viryklių dizaino sprendimai

Turistinės viryklės gali būti su horizontaliu dujų montavimu arba su universalia galia.

Dujinės viryklės su horizontaliu dujų montavimu turi skyrius su kolonos jungtimi, prie kurios galima prijungti vienkartinius dujų balionėlius. Šie modeliai pasižymi paprastu dizainu ir nedideliu svoriu, tiesa, keičiami balionai dažnai būna brangūs.

Dujinės viryklės su universalia galia turi vidinį dujų baką ir jungtį, skirtą prijungti išorinį balionėlį prie integruoto reduktoriaus. Šio tipo dujinės viryklės turi universalų maitinimo šaltinį, tačiau yra gerokai sunkesnės.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis turistinę viryklę?

Renkantis turistinę viryklę, svarbu atsižvelgti į porą parametrų, kurie padės įsigyti optimalų variantą.

Galia. Į šį rodiklį svarbu atsižvelgti, jei keliaujate ne vieni arba išsiruošėte į ilgesnę išvyką, nes nuo galios priklauso, kiek galėsite pasigaminti maisto. Tiesa, reikiamą prietaiso galią galima apskaičiuoti labai paprastai – norint paruošti vieną litrą maisto, vidutiniškai prireiks 1kW šiluminės galios. Įvertinę, kiek vidutiniškai per dieną žmogui reikia maisto, kiek dienų ir keliese keliausite, galėsite apsiskaičiuoti reikiamą prietaiso gailią.

Dujų sunaudojimas. Šį parametrą tikrai rasite prekės apraše, tiesa, jis gali būti nurodytas dviem būdais – sunaudotų per valandą dujų kiekiu arba gali būti nurodytas laikas, per kurį užverda vienas litras vandens. Kuo greičiau vanduo užverda, tuo daugiau dujų sunaudojama.

Kaip išsirinkti dujų balioną?

Norint kelionėje mėgauti šiltu maistu, prireiks ne tik viryklės, bet ir dujų baliono. Kad išsirinktumėte tinkamą dujų balioną, būtinai atkreipkite dėmesį į baliono prijungimą prie degiklio, dujų baliono turį ir degiklio veikimo sąlygas. Taip pat nepamirškite pasirūpinti tinkamu kuro mišiniu.

Turinės viryklės ir dujų balionai pigiau

Turizmo entuziastai dažnai lankosi Powersport.lt parduotuvėje. Čia jų laukia platus turizmo prekių asortimentas, kuriame galima rasti visko – nuo miegmaišių iki dujinių viryklių. Dujinės viryklės pigiau laukia pirkėjų akcijų ar sezoninio išpardavimo metu, tačiau ir be nuolaidos kainos čia palankios visiems. Vos per kelias minutes užsisakysite norimą turistinę viryklę ir jau po kelių dienų galėsite leistis į nepamirštą kelionę, kurioje tikrai netruks šilto maisto.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Tipas
Degiklių skaičius
vnt vnt
Dujų baliono talpa
l l
Medžiaga
rodyti visas reikšmes... mažiau
Spalva
rodyti visas reikšmes... mažiau
Filtravimas

*susisiekite su mūsų konsultantu ir Jums pasiūlys papildomas paslaugas geriausiomis sąlygomis.

40 000+ prekių

Siekiame Jums pasiūlyti plačiausią sporto ir laisvalaikio prekių asortimentą Lietuvoje!

<