Futbolo kamuoliai

Mūsų asortimente esantys futbolo kamuoliai tiks bet kuriai futbolo aikštelei, skirti profesionaliam ir mėgėjiškam naudojimui, varžyboms, treniruotėms, laisvalaikiui, paplūdimio futbolui. Siūlome kokybiškus „Molten“ ir „Select“ futbolo kamuolius, siūtus rankomis iš sintetinės medžiagos. Futbolo kamuoliai turi lygų paviršių, dėl to nesigeria drėgmė. Mūsų asortimente esantys futbolo kamuoliai minimaliai atšoka, o tai leidžia lengvai kontroliuoti kamuolį.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Tipas
Dydis
Spalva
rodyti visas reikšmes... mažiau
Medžiaga
rodyti visas reikšmes... mažiau
Paskirtis
Patvirtintas FIFA
Filtravimas

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kuo skiriasi patalpų ir lauko futbolo kamuoliai?

Pagrindinis skirtumas tarp vidaus ir lauko futbolo kamuolių yra medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Lauko futbolo kamuoliai paprastai gaminami iš odos arba sintetinės odos, o patalpų futbolo kamuoliai paprastai gaminami iš gumos arba sintetinės gumos medžiagos. Be to, uždarų patalpų futbolo kamuoliai paprastai būna lengvesni, mažesnio perimetro ir sulaiko mažiau oro nei lauko futbolo kamuoliai.

Iš kokių medžiagų gaminami futbolo kamuoliai?

Kojinių kamuoliai paprastai gaminami iš odos, dirbtinės odos arba gumos. Odiniams futbolo kamuoliams reikia papildomo audinio pamušalo, kad jų išorė būtų lygi ir mažiau sugertų vandenį. Kai kuriuose futbolo kamuoliuose taip pat gali būti gumuoto nailono, kad būtų sutvirtinti.

Kaip nustatomas futbolo kamuolių dydis ir kokio dydžio kamuolius turėčiau pirkti?

Paprastai futbolo kamuolių dydis būna nuo 3 iki 5 skersmens. Labiausiai paplitęs 5 dydžio futbolo kamuolys, naudojamas tarptautinėse rungtynėse. Pramoginiam naudojimui labiausiai tinka 4 dydžio futbolo kamuolys, nes jį lengviau valdyti nei didesnius modelius.

Kuo skiriasi skirtingi futbolo kamuolio paviršiai?

Pagrindinis skirtumas tarp skirtingų futbolo kamuolių paviršių yra jų medžiagų sudėtis. Pavyzdžiui, sintetiniai paviršiai yra patvaresni ir užtikrina pastovesnius rezultatus drėgnomis sąlygomis, o natūralios odos paviršiai paprastai yra minkštesni ir jautresni lietimui. Be to, sintetiniai kamuoliai paprastai yra prieinamesni už natūralios odos kamuolius - dauguma sintetinių kamuolių kainuoja apie 25-40 eurų.

Kaip futbolo kamuoliai veikia komandos rezultatus?

Kamuoliai gali turėti didelę įtaką komandos rezultatams, nes suteikia vientisą žaidimo paviršių, leidžiantį žaidėjams maksimaliai išnaudoti savo įgūdžius ir atlikti tikslius perdavimus, smūgius ir kitus veiksmus. Naudojamų futbolo kamuolių tipas taip pat gali turėti įtakos rezultatams; tam tikri futbolo kamuoliai yra skirti skirtingiems aikštės tipams ar oro sąlygoms ir, priklausomai nuo situacijos, gali suteikti komandoms pranašumą. Be to, tinkamo dydžio ir svorio futbolo kamuoliai gali pagerinti kamuolio valdymą, todėl komandos turėtų atsižvelgti į šiuos veiksnius rinkdamosi kamuolį.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".