Skersiniai prisitraukimams

Geriausias pratimas stiprinti viršutinę kūno dalį – prisitraukimai, kuriuos atliksite naudodami skersinį. Prisitraukimų metu ypatingai dirba nugaros raumenys, rankos. Atlikdami prisitraukimus, galėsite džiaugtis dailia V formos nugara, pagerinsite laikyseną. Dirbant sėdimą darbą, naudinga net ir pakabėti ant skersinio, kad atpalaiduotumėte įsitempusius nugaros raumenis.
Mūsų asortimente rasite skersinių durų staktai, skersinių, montuojamų prie lubų, skersinių su lygiagretėmis, skersinių, montuojamų prie sienos.

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokius pratimus galiu atlikti su pakėlimo baru?

Galite daryti prisitraukimus, pritraukimus su smakru, vilkimo prisitraukimus, australietiškus prisitraukimus ir kabančius keltuvus su pritraukimo baru.

Kiek vietos reikia, kad galėčiau įrengti ištraukiamąją juostą?

Norint įrengti pakėlimo barą, reikia bent 1,2 m x 2,4 m erdvės. Tikrasis dydis priklauso nuo naudojamos juostos tipo, tačiau daugumai standartinių juostų įrengti reikia tiek vietos.

Ar lengva sumontuoti ištraukiamus strypus?

Paprastai su traukimo strypais pateikiamos montavimo instrukcijos, o montavimas gali skirtis priklausomai nuo įsigyto strypo tipo. Paprastai montavimas yra gana paprastas ir nereikalauja jokių specialių įrankių. Paprastai ištraukiamiesiems barams reikalingi laikikliai, kuriuos reikia pritvirtinti prie sienos ar lubų varžtais arba varžtais. Kai kurie modeliai netgi turi durų rėmus, ant kurių galima pakabinti barą, o tai palengvina montavimą.

Kokia yra didžiausia ištraukiamojo strypo svorio talpa?

Didžiausias prisitraukimo štangos svoris priklauso nuo prisitraukimo štangos tipo ir gamintojo. Paprastai prisitraukimo strypai yra skirti išlaikyti nuo 100 iki 300 kilogramų (nuo 220 iki 660 svarų).

Ar yra kokių nors privalumų sveikatai, jei naudojate ištraukiamąją juostą?

Taip, naudojant ištraukiamąją juostą galima gauti daug naudos sveikatai. Prisitraukimai yra puikus pratimas viršutinės kūno dalies raumenims, įskaitant nugaros, pečių ir rankų raumenis, stiprinti. Reguliarus prisitraukimų štangos naudojimas gali padėti pagerinti laikyseną, pusiausvyrą ir koordinaciją. Be to, prisitraukimai padeda išvystyti pagrindinę jėgą, o tai gali padėti sumažinti apatinės nugaros dalies skausmus. Be to, prisitraukimai gali padidinti lankstumą, todėl pagerėja judesių amplitudė.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".