Maisto papildai sportui

Nesvarbu, ar užsiimate sportu profesionaliai, ar tiesiog esate aktyvaus gyvenimo būdo šalininkas, kad pasiektumėte geresnius rezultatus, pravartu naudoti maisto papildus. Jie pagerins ištvermę, suteiks daugiau jėgų, energijos, padės atsistatyti po ilgos ir varginančios treniruotės, išryškins raumenis, padės atsikratyti nereikalingų kilogramų.
Siūlome platų maisto papildų sportuojantiesiems asortimentą, kiekvienas ras tai, ko jam reikia! Priklausomai nuo poreikio galite rinktis baltymus, angliavandenius, amino rūgštį - BCAA, kreatiną, papildus lieknėjimui, energetikus, papildus testosteronui skatinti, vitaminus ir mineralus, produktus sąnariams, izotoninius gėrimus.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokia yra fitneso mitybos produktų nauda?

Fitneso mitybos produktai gali aprūpinti jūsų organizmą pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis, reikalingomis fiziniam darbingumui, atsigavimui ir bendrai sveikatai. Šiuose produktuose paprastai būna daugiau baltymų, angliavandenių ir pagrindinių vitaminų bei mineralų, kurie padeda palaikyti fizinį aktyvumą, atsigauti ir auginti raumenų masę. Be to, daugelyje fitneso mitybos produktų yra specifinių sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, aminorūgščių, L-glutamino ir šakotosios grandinės aminorūgščių, kurios gali padėti pagerinti fizinį pajėgumą ir sumažinti nuovargį.

Kokių ingredientų turėčiau ieškoti fitneso mitybos produktuose?

Norint rasti geriausią fitneso mitybos produktą, svarbu atkreipti dėmesį į etiketę ir sudedamųjų dalių sąrašą. Turėtumėte ieškoti produkto, kuriame būtų mažai cukraus, daug sudėtinių angliavandenių, sveikų riebalų ir kokybiškų baltymų. Be to, ieškokite tokių sudedamųjų dalių kaip skaidulos, vitaminai, mineralai ir kiti mikroelementai, kurie yra naudingi sveikatai ir fiziniam darbingumui.

Kaip dažnai turėčiau naudoti fitneso mitybos produktus?

Tai priklauso nuo jūsų fizinio pasirengimo tikslų ir dabartinio aktyvumo lygio. Paprastai fitneso mitybos produktų vartojimo dažnumas gali svyruoti nuo kelių kartų per savaitę iki kelių kartų per dieną. Pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra raumenų augimas ir reguliariai atliekate sunkiąsias treniruotes, gali būti naudinga vartoti maisto papildą prieš treniruotę ir po jos. Arba, jei esate tik vidutiniškai aktyvus, gali būti tikslingiau papildą vartoti vieną kartą per dieną.

Ar yra kokių nors šalutinių poveikių, susijusių su fitneso mitybos produktais?

Taip, su fitneso mitybos produktais gali būti susijęs šalutinis poveikis. Dažniausiai pasitaikantis šalutinis poveikis yra pykinimas, vėmimas, skrandžio diskomfortas, galvos skausmas ir nemiga. Priklausomai nuo konkretaus produkto, gali pasireikšti ir retesnis šalutinis poveikis. Svarbu atidžiai perskaityti produkto etiketę ir pasitarti su gydytoju prieš pradedant vartoti bet kokį fitneso mitybos produktą.

Kaip nustatyti tinkamą fitneso mitybos produktų dozę?

Tiksliausias būdas nustatyti tinkamą fitneso mitybos produktų dozę - pasikonsultuoti su kvalifikuotu sveikatos priežiūros paslaugų teikėju arba dietologu. Jie gali įvertinti jūsų individualius mitybos poreikius ir asmeniškai patarti, kokie papildai ir jų dozės geriausiai atitinka jūsų konkrečius fitneso ir sveikatos tikslus.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui