L-Karnitinas

L-Karnitino pagrindinė nauda – jis padeda deginti riebalus greitesniu tempu ir natūraliai numesti svorio. Ši medžiaga sumažina nuovargį, kūno masę ir padidina raumeninę masę. L-karnitinas stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje ir mažina angliavandenių poreikį, padeda mobilizuoti riebalų atsargas (ypač antsvorio turintiems žmonėms). Ši medžiaga gali padidinti energijos gamybą, tokiu būdu pagerindama fizinio krūvio efektyvumą bei pagreitindama metabolizmą. Būtent dėl šios priežasties jis įvairių treniruočių pagalba padeda sudeginti didesnį riebalų kiekį.

L-Karnitinui deginant riebalus bei pagreitinus metabolizmą tuo pačiu gerėja ir širdies veikla; jis sumažina raumenų, kepenų bei širdies apsinešimą riebalais. Taigi, jei pradėtumėte vartoti l-karnitiną, jis suteiktų geresnę savijautą, sumažintų norą riebiems, saldiems bei angliavandenių gausiais produktams, padėtų tirpdyti kūno riebalus, pakeltų energijos lygį bei norą užsiimti aktyvia veikla.

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokia L-karnitino papildų nauda?

Žinoma, kad L-karnitino papildai gali būti naudingi sveikatai. Tai, be kita ko, gerina širdies sveikatą, nes mažina cholesterolio kiekį, gerina smegenų ir nervų veiklą, didina energijos kiekį, padeda numesti svorio ir gerina sportinius rezultatus. Be to, L-karnitinas gali padėti malšinti vyrų nevaisingumo simptomus ir padėti gydyti tam tikras odos ligas.

Kokios yra rekomenduojamos L-karnitino paros dozės?

Rekomenduojama L-karnitino paros dozė yra 500-2000 mg per dieną, padalinta į dvi arba tris dozes. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tam tikroms ligoms gydyti gali reikėti kitokių dozių, todėl prieš pradedant vartoti L-karnitiną geriausia pasitarti su gydytoju.

Ar saugu vartoti L-karnitiną?

Taip, L-karnitinas paprastai yra saugus vartoti. Tai maisto papildas, paprastai vartojamas siekiant padėti organizmui gaminti energiją. Rekomenduojama per parą suvartoti nuo 2000 iki 5000 miligramų arba 2-5 gramus L-karnitino. Tačiau prieš pradedant vartoti bet kokį maisto papildą, svarbu pasitarti su gydytoju.

Kaip L-karnitinas veikia organizme?

L-karnitinas yra aminorūgštis, padedanti pernešti riebalų rūgštis į ląstelių mitochondrijas, kuriose gaminama energija. Jis taip pat padeda reguliuoti riebalų apykaitą ir gali padėti pagerinti fizinio krūvio rezultatus, nes mažina nuovargį ir didina deguonies įsisavinimą. Be to, jis gali būti naudingas sergantiesiems neurologiniais sutrikimais ar širdies ligomis.

Ar yra kokių nors šalutinių poveikių, susijusių su L-karnitino vartojimu?

Taip, vartojant L-karnitiną galimas tam tikras šalutinis poveikis. Tai pykinimas, skrandžio sutrikimai, viduriavimas, žuvies kvapas ir traukuliai. Prieš pradedant vartoti šį papildą, svarbu aptarti galimą riziką ir naudą su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas