Steperiai

Steperis – puikus treniruoklis, imituojantis lipimą laiptais bei lavinantis apatinę kūno dalį. Tai ypač geras treniruoklis, su kuriuo labai patogu sportuoti namuose žiūrint televizorių ar grožintis vaizdu pro langą. Treniruotės neprailgs, o nauda organizmui akivaizdi – tvirtėja vidiniai ir išoriniai šlaunų, ir sėdmenų raumenys. Reguliarus treniravimasis užtikrina svorio mažėjimą, širdies stiprinimą ir raumenų tvirtinimą. Dar vienas privalumas – steperiai neužima daug vietos, todėl rasite kur jį padėti, kai nesportuosite. Steperius galite rinktis paprastus, be rankenų, su rankenomis, kuriose įmontuoti sensoriai, tikrinantys širdies ritmą. Iš mūsų steperių asortimento tikrai išsirinksite tinkamiausią.

Akcija galioja nuo 2023-01-31 iki 2023-02-05. Nuolaidos taikomos Reebok fitness prekėms esančioms šio pasiūlymo sąraše su žyma "išpardavimas".

Akcija galioja nuo 2023-01-31 iki 2023-02-05. Nuolaidos taikomos Reebok fitness prekėms esančioms šio pasiūlymo sąraše su žyma "išpardavimas".

Rodoma 1-24 iš 24 prekės(-ių)

Steperiai

Sportuoti namuose gali kiekvienas. Visgi, kad treniruotės namuose būtų efektyvios, svarbu išsirinkti tinkamą treniruoklį. Vienas iš tokių namų sporto salėse dažnai sutinkamų treniruoklių – steperis, kitaip dar vadinimas – žingsniuokliu. Šis treniruoklis toks populiarus net tik dėl efektyvumo, bet ir dėl kompaktiško dydžio – steperis tikrai suras vietą net ir vieno kambario bute. Jei pasiryžote siekti pastebimų rezultatų, žvilgtelkime, kokią naudą teikia šis treniruoklis.

Steperis: nauda ir sveikatai, ir figūrai

Žingsniuoklis – treniruoklis, imituojantis lipimą laiptais, todėl treniruotės su šiuo treniruokliu labiausiai stiprina apatinę kūno dalį – sėdmenis ir kojas. Visgi, į modernesnius modelius įmontuojamos pasipriešinimo gumos, kurios skirtos stiprinti rankų raumenis. Kasdienės intensyvios treniruotės su steperiu – tiek mini, tiek didesniu – gali padėti pagražinti kūno formas. Svarbu paminėti, kad steperis naudingas ne tik siekiant padailinti kūno linijas, bet ir norint pagerinti sveikatą. Specialistai teigia, kad naudojantis steperiu pagerėja širdies darbas ir plaučių veikla. Žinoma, tiek sveikatos, tiek kūno pokyčiai įvyksta ne per dieną, todėl reikia turėti kantrybės ir noro judėti pirmyn.

5 aspektai, į kuriuos vertėtų atsižvelgti renkantis žingsniuoklį

Išsirinkti tinkamą treniruoklį, kai pasirinkimas platus, tikrai nelengva, todėl siūlome penkis aspektus, į kuriuos atsižvelgus išsirinkti steperį bus žymiai lengviau.

1.      Dydis. Nors jau minėjome, kad steperiai iš kitų treniruoklių išsiskiria kompaktišku dydžiu, visgi, perkant treniruoklį reikėtų įvertinti kambario, kuriame sportuosite, matmenis. Taip ypač svarbu perkantiems steperius su pasipriešinimo guma, nes atliekant treniruotes prireiks daugiau laisvos vietos.

2.      Pasipriešinimo sistemos reguliavimas. Kai kurie inovatyvesni steperiai turi pasipriešinimo sistemą, kuri suteikia treniruotėms daugiau intensyvumo. Prieš pirkdami treniruoklį, įvertinkite savo fizinį pasirengimą, kad išsirinktumėte tinkamą modelį.

3.     Programos. Kuo steperis turi daugiau programų, tuo jis komfortiškesnis, o treniruotės – efektyvesnės. Visgi, prieš pirkdami treniruoklį, įvertinkite, kokių programų jums iš tiesų reikia. Profesionalūs sportininkai vertina širdies ritmo sekimo programą, žingsnių skaičiavimą ir jų aukščio reguliavimą.

4.      Didžiausia leistina apkrova. Steperiai – kompaktiško dydžio treniruokliai, todėl jų leistina apkrova – mažesnė. Būtinai įvertinkite šį parametrą, ypač, jei perkate mini steperius. Šio tipo treniruoklių leistina apkrova svyruoja nuo 100 kg iki 105 kg. Didesni steperiai gali atlaikyti ir 130 kg apkrovą, o profesionalūs – ir 180 kg.

5.      Kaina – neretai svarbus pasirinkimo aspektas, kurį lemia treniruoklio inovatyvumas, programų ir funkcijų gausa. Visgi, dėl kainos neverta nerimauti, nes šiuos treniruoklius galima įsigyti išsimokėtinai, o kartais verta palaukti akcijos, kad norimą treniruoklį įsigytumėte dar pigiau.

Steperiai internetu  

Jei domina steperis pigiau, kviečiame užsukti į Powersport.lt internetinę parduotuvę. Čia rasite garsių prekinių ženklų – inSPORTline ar HMS – steperių už kokybę atitinkančią kainą, o išpardavimo metu treniruoklių kainos dar palankesnės. Perkant internetu, nereiks laukti eilėje, o prekių pristatymu pasirūpins kurjeriai. Judėkite žingsnis po žingsnio tobulų kūno formų link!

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas