Stalo tenisas

 

Pastaraisiais metais labai mėgstamu tapęs stalo teniso žaidimas pavergia jaunų žmonių laisvalaikį. Nors šis žaidimas negali būti žaidžiamas bet kur ir bet kada panorėjus, tačiau įtraukia ir didžiausius skeptikus. Ypatingai judrus rakečių sportas ugdo ištvermę, lavina kūną bei puikiai emociškai nuteikia. Žaidimo metu intensyviausiai dirba rankų raumenys, tačiau visi staigūs atmušimui reikiami judesiai išjudina ir visą likusį kūną. Sportuoti galite pradėti jau dabar, jums tereikės įsigyti stalo teniso stalą, raketes ir jūs jau pradedančiųjų lygoje.

Mes jus norime perspėti, kad, jeigu pirksite pigų stalą, yra nemažai šansų, kad pinigai bus išleisti veltui, nes stalas greitai suluš ir susidėvės. Perkant šiek tiek brangesnį, tačiau patvarų stalą, galima jaustis saugiai, nes toks stalas namų aplinkoje tarnaus nevieną dešimtį metų.

 

Kyla klausimų? Paskaitykite mūsų parengtą gidą:

6 priežastys, dėl kurių stalo tenisas naudingas jūsų sveikatai
Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Stalo teniso stalai, raketės, kamuoliukai internetu

Kai už lango nekoks oras, mėgautis aktyvia pramoga galima ir namuose. Geriausias aktyvios, konkurencingos ir azarto suteikiančios pramogos pavyzdys – stalo tenisas. Šis žaidimas ne tik aktyvi pramoga, bet ir puiki proga susitikti ir pabendrauti su bičiuliais ar šeimos nariais. Be to, stalo tenisas naudingas sveikatai. Ši aktyvi veikla gerina koordinaciją ir pusiausvyrą, lavina protą ir kognityvinius gebėjimus, mažina sąnarių traumų tikimybę, net padeda numesti svorio. Kad pavyktų sužaisti sėkmingą stalo teniso partiją, prireiks šiek tiek atributikos – stalo teniso stalo, rakečių ir kamuoliukų. Įsigykite stalo teniso inventorių ir ši veikla taps smagiu, aktyviu, visą šeimą ar draugus vienijančiu užsiėmimu.

Stalo teniso stalai

Stalo teniso entuziastai vienareikšmiškai sutiks, kad stalo teniso stalas – pagrindinis šio žaidimo atributas, kurį pirmiausia turėtumėte įsigyti. Nors teniso stalų dydis – standartinis, tačiau prekyboje sutiksite tiek laukui, tiek vidaus žaidimams skirtų modelių, kurių dydis gali skirtis. Prieš pirkdami stalo teniso stalą turėtumėte pagalvoti, kur jį statysite ir ar tikrai užteks vietos. Kiekvieno teniso stalo suteikiamos galimybės ir konstrukcija gali skirtis, todėl visada pravartu susipažinti su prekių aprašymais ir naudojimo instrukcijomis. Kaina taip pat svarbus kriterijus, į kurį turėtumėte atsižvelgti, prieš pirkdami teniso stalą. Įprastai kaina priklauso nuo gamintojo žinomumo, daikto kokybės ir papildomų privalumų. Mūsų asortimente – gausus teniso stalų pasirinkimas, todėl tikrai atrasite Jums tinkantį variantą pagal Jūsų poreikius ir norimą biudžetą. Tiesa, specialistai nerekomenduoja rinktis pačių pigiausių variantų, kurie net nėra tinkami pradedantiesiems. Tokie stalai tikrai ilgai netarnaus, todėl pinigai bus išmesti į balą. Kilus abejonių dėl teniso stalo kokybės, patvarumo ar kitų pasirinkimo kriterijų, jas padės išsklaidyti kitų entuziastų apžvalgos ir atsiliepimai, todėl nepamirškite jų pasiskaityti.

Stalo teniso stalai ir kamuoliukai

Žaisdami stalo tenisą tikrai neapsieisite ir be stalo teniso rakečių. Powersport.lt asortimente rasite kokybiškų rakečių, skirtų tiek treniruotėms, tiek varžyboms, tiek neįpareigojančiam žaidimui namuose. Stalo teniso entuziastai labiausiai vertina originalias stalo teniso raketes, skirtas profesionalams. Tiesa, tokios raketės tiks ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir pradedantiesiems. Įsigiję Cornileau ar Dunlop raketę tikrai nenusivilsite, nes šie prekių ženklai siūlo patvarias ir patogias raketes.

Stalo teniso kamuoliukai taip pat būtini šiam žaidimui. Pirkdami teniso kamuoliukus, atkreipkite dėmesį į jų dydį ir rinkitės oficialaus dydžio (40 mm skersmens) tiek baltus, tiek oranžinius kamuoliukus. Šie kamuoliukai itin lengvi, be to, užtikrina didelį šoklumą, todėl būsite tikri, kad puikiai atsimuš į stalo teniso raketę.

Atsarginės stalo teniso inventoriaus dalys

Natūralu, kad daiktai nėra amžini, o dažnai naudojami dėvėsi, todėl tampa nebetinkami naudoti. Kad daiktai ilgiau tarnautų, būtina pasirūpinti jų priežiūra. Stalo teniso raketes ir kamuoliukus rekomenduojama laikyti specialiuose dėkluose, kurie neleidžia jiems susibraižyti ar susigadinti, be to, dėkle inventorių žymiai patogiau transportuoti. Apsauginis stalo uždangalas apsaugos stalą sandėliavimo metu nuo dulkių ar susibraižymų. Visgi, jei stalo teniso inventorius susidėvėjo, kai kurias dalis galima pakeisti. Mūsų parduotuvėje rasite stalo teniso tinklelių ir kitų stalo teniso priedų kliento kišenei palankiomis kainomis.

Stalo teniso inventorius pigiau

Nors stalo tenisas – nepigus užsiėmimas, tačiau, pasirūpinę kokybiškais stalo teniso atributais, mėgausitės šiuo užsiėmimu ne vienus metus. Dabar įsigyti stalo teniso inventorių galima net neiškėlus kojos iš namų. Užsukę į Powersport.lt internetinę parduotuvę, įsigysite stalo teniso stalą, raketes ir kamuoliukus vos per kelias minutes. Nereiks rūpintis net prekių atsiėmimu, nes patyrusių kurjerių komanda pasirūpins prekių pristatymu iki Jūsų namų durų. Norintiems sutaupyti, siūlome įsigyti stalo teniso atributus išpardavimo metu. Cornilleau raketės, Joola stalo teniso stalai ir Cornilleau kamuoliukai laukia stalo teniso entuziastų Powersport parduotuvėje internete arba Vilniuje ir Kaune.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui