Stalo teniso rakečių pagrindai

Stalo teniso raketės pagrindas – stalo teniso dalis, be kurios neįsivaizduojamas ir pats stalo teniso žaidimas. Tinkamas pagrindo pasirinkimas – be galo svarbus darbas, nes nuo pagrindo kokybės priklauso ir žaidimo kokybė. Stalo teniso raketės pagrindas įprastai gaminamas iš 5–7 sluoksnių, kurių kiekvienas skirtingai veikia žaidimą – vieni sluoksniai kamuoliuko atšokimą paminkština, o kiti – pakietina.

Kiekvienas gamintojas rakečių pagrindus skirsto į tam tikrą greičio skalę: gynybines (ang. defence), universalias (ang. allround) ir puolamąsias (angl. offensive). Pagrindą rinkitės pagal savo žaidimo stilių. Optimaliausias sprendimas – išbandyti kuo daugiau stalo teniso rakečių pagrindų ir išsirinkti jums labiausiai tinkantį. Taip pat labai svarbu, kad raketės pagrindas būtų jums patogus, tad besirinkdami būtinai atkreipkite į tai dėmesį.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".