Moto kelnės

Skaityti daugiau

Moto kelnės

Moto sportas neapsieina be dviejų pagrindinių dalykų – motociklo ir moto aprangos. Kad ir kaip gali atrodyti keista, moto kelnės yra būtent ta garderobo dalis, apie kurią baikeriai pagalvoja vėliausiai. Dažnai manoma, kad investuoti į kelnes motociklininkams neverta, nes paprasti džinsai ar mėgstamos kelnės atlieka tą pačia funkciją. Deja, bet teks jus nuvilti. Skirtumas tarp jų didžiulis. Paprasti džinsai nenumatyto kontakto su grindiniu metu suplyšta nespėjus nė mirktelėti. Dėlto, patekus į nelaimingą atsitikimą, per kelias sekundes nuogais keliais braukiate asfaltą, net jei ir dėvite džinsus. Tuo metu moto kelnės-džinsai yra tvirtesni, nes turi papildomas apsaugas bei pasižymi kitomis pravarčiomis savybėmis. Tinkamai pasirinktos motociklininko kelnės užtikrina ne tik saugias, bet ir komfortiškas keliones. Jos leidžia motociklininkui atskleisti savitą stilių.

Motociklininkų kelnių medžiaga

Moto kelnės gaminamos iš trijų tipų medžiagos – odos, tekstilės arba kevlaru stiprinto džinso. Kokybiškos odinės moto kelnės motociklininkų tarpe dažnai nurungia tekstilines motociklininkų kelnes. O pastarosios yra laikomos pranašesnėmis negu kevlariniai džinsai. Nepaisant to, tinkamiausia medžiaga priklauso nuo važiavimo įpročių.

  • Odinės baikerių kelnės saugo nuo šalto vėjo ar vidutinio lietaus. Krentant ar slystant asfaltu, ne taip gretai sudyla. Visgi itin karštomis dienomis, odinės moto kelnės nėra itin viliojantis pasirinkimas. Ypač, jei pamirštama pasirūpinti vėsinančia kompresine apranga po jomis. Nekalbant apie diskomfortą karštomis dienomis, odinės motociklininkų kelnės yra vienos populiariausių greitį mėgstančių baikerių tarpe. Dėl išskirtinio patvarumo odines moto kelnes dėvi sportinius motociklus vairuojantys baikeriai, savo jėgas išbandantys įvairiose trasose.
  • Tekstilinės kelnės motociklininkams yra plonesnės ir lengvesnės negu odinės. Karštomis dienomis su jomis ne taip karšta, bet orui gerokai atšalus teks pasirūpinti šilumą išlaikančiu aprangos sluoksniu po jomis. Iš sintetinių tekstilės pluoštų pagamintos moto kelnės yra lankstesnės. Dėlto nemaža dalis motociklininkų jas laiko patogesnėmis už odines. Nors tekstilinės motociklininkų kelnės nepraleidžia vandens ir gretai džiūsta, jos nėra neperšlampamos. Tad leidusis į ilgesnę kelionę, nepamaišys papildoma apsauga nuo lietaus.
  • Moto kelnės-džinsai yra vienas dažniausiai gatvėmis, o ne varžybų trasomis riedančių motociklininkų pasirinkimų. Taip yra todėl, kad džinsinės motociklininkų kelnės atrodo lyg įprasti mėlyni džinsai ir geriausiai praleidžia orą. Nepaisant jų patogumo ir neišsiskiriančios išvaizdos, moto kelnės-džinsai retai kada gali pasigirti apsauga nuo traumų. Dėl to, prieš įsigyjant tokio tipo gaminį, būtina patikrinti ar jis turi papildomai įsiūtas kūno apsaugas.

Kelnės motociklininkams: svarbiausios savybės

Važiavimo stiliui nepritaikyta, nepatogi moto apranga bei netinkamas motociklininko kelnių, švarko, šalmo ar apsaugų dydis, gerokai apkartina pasivažinėjimą motociklu. Tai sąlygoja vieną didžiausių motociklininkų klaidų – moto aprangos ir kūno apsaugų nedėvėjimą. Tam, kad investicija į moto kelnes nenueitų perniek, įvertinkite tris pagrindinius jų dydį ir patogumą lemiančius veiksnius:

  1. liemens apimtį: per laisvos moto kelnės blaško dėmesį, nes jas reikia nuolat taisytis, ir gali tapti nelaimingo atsitikimo priežastimi.
  2. klešnių ilgį: per ilgos baikerių kelnės, sukištos į batus, sukelia diskomfortą ar net skausmą ilgo važiavimo metu.
  3. laisvumą ties keliais: jei važiuodami motociklu nuolat dėvite papildomas apsaugas keliams, turite būti tikri, kad įsigytos moto kelnės bus pakankamai laisvos ties keliais. Antraip, bus apribotas jūsų manevringumas, jaučiamas skausmas sėdint.

Moto kelnės internetu

Ieškote, kur moto kelnės pigiau? Užsukote ten, kur reikia. PowerSport asortimente rasite įvairių stilių ir medžiagų kelnes motociklininkams gera kaina. Pasinaudoję išpardavimų ir akcijų pasiūlymais patikusį moto aprangos modelį įsigysite itin žema kaina. Atnaujinkite savo garderobą kelių mygtukų paspaudimu – įsigykite kelnes motociklininkams internetu ir jos pasieks jūsų namus artimiausiu metu. Užsukite į mūsų fizines parduotuves Vilniuje ar Kaune ir nesukite galvos dėl netinkamo dydžio.

 

Užduoti klausimą

* Required field

Siunčiamas klausimas, prašome palaukti...
Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas