Hanteliai

Hanteliai – itin gera priemonė treniruočių paįvairinimui. Priklausomai nuo sporto, kuriuo užsiimate, galite rinktis aerobikos hantelius, neopreninius hantelius (padengtus neoprenine danga, kuri saugo hantelį, absorbuoja triukšmą, palaiko neutralų kvapą), chromuotus hantelius, hantelių komplektus, gumuotus hantelius, cementinius hantelius, reguliuojamo svorio hantelius. Hanteliai skirtingų svorių, todėl tiks tiek vyrams, tiek moterims. 

Kyla klausimų? Paskaitykite mūsų parengtą gidą:

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamo svorio hantelius treniruotėms

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokia yra hantelių naudojimo nauda?

Naudojant hantelius pagerėja jėga, padidėja raumenų tonusas ir raumenų ištvermė. Jie taip pat suteikia didelį judesių diapazoną, todėl atlikdami įvairius pratimus galite skirti įvairias raumenų grupes. Naudodami reguliuojamus svarmenis galite palaipsniui didinti treniruočių sudėtingumą, nes didėja jūsų jėga. Be to, jie yra nebrangūs, nešiojami ir lengvai laikomi.

Koks yra idealus svorio intervalas naudojant hantelius?

Idealus hantelių svorio intervalas priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, nuo jūsų dabartinio fizinio pasirengimo lygio ir tikslų, taip pat nuo atliekamų pratimų tipo. Apskritai daugumai žmonių idealus svorio intervalas yra 5-20 kilogramų (11-44 svarai). Svarbu pasirinkti tokį svorį, kuris būtų sudėtingas, tačiau įveikiamas, kad vis tiek galėtumėte atlikti reikiamą pakartojimų skaičių, laikydamiesi geros formos.

Kiek pratimų galima atlikti su hanteliais?

Yra daugybė pratimų, kuriuos galima atlikti su hanteliais. Pavyzdžiui, bicepso lenkimai, tricepso tempimas, pečių spaudimas, šoninis kėlimas, krūtinės spaudimas, lenktos eilutės ir daugelis kitų. Taip pat galite derinti pratimus, kad sukurtumėte sudėtingas treniruotes. Vieni populiariausių pratimų su hanteliais yra pritūpimai, negyvasis keliamasis svoris, atsilenkimai ir spaudimas virš galvos.

Kaip tinkamai naudoti hantelius, kad išvengtumėte traumų?

Norint išvengti traumų naudojant hantelius, prieš pradedant bet kokius pratimus svarbu gerai apšilti ir išsitiesti. Įsitikinkite, kad naudojate savo fizinio pasirengimo lygiui tinkamą svorį ir pratimą atliekate teisingai. Pradėkite nuo nedidelių svorių ir palaipsniui didinkite svorį, kai tapsite stipresni. Keldami ir nuleisdami svarmenis visada atlikite kontroliuojamus, tolygius judesius ir sutelkite dėmesį į geros formos išlaikymą. Stebėkite savo laikyseną, tolygiai subalansuokite svorį abiejose pusėse ir nepamirškite neužspausti ar pernelyg neištempti sąnarių. Venkite trūkčiojančių judesių ir visada naudokitės pagalbininku, jei svoris yra sunkesnis nei galite saugiai pakelti.

Kokios įrangos reikia naudojant hantelius?

Naudojant hantelius, jums reikės lygaus paviršiaus, pavyzdžiui, neslystančio treniruočių kilimėlio, suoliuko, reguliuojamų svorių stovų ir suolų, taip pat svorių laikymo lentynos, kad būtų patogu juos laikyti. Be to, galbūt norėsite investuoti į treniruočių pirštines, kad apsaugotumėte rankas ir geriau sulaikytumėte.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".