Gimnastika

Gimnastika laikoma viena grakščiausių sporto šakų, kurioje sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, grakštumo, lankstumo ir koordinacijos. Lietuvoje ši sporto šaka nepelnytai užmiršta, nors visame pasaulyje puikiai išvystyta ne tik profesionalioje lygoje, bet ir švietimo įstaigose. Mes galime pasiūlyti profesionaliai gimnastikai skirtus buomus, lygiagretes, tramplinus ir vaikų gimnastikai skirtus įrenginius: čiužinius, gimnastikos sieneles, virves, lankus, ožiukus. Galima ir kita gimnastikos pakraipa, įtraukiant aerobikos pratimus, t.y. gimnastikos pratimai derinami su šokių žingsneliais, panaudojami batutai, kamuoliukai, tamprios gumos.

Sportinė gimnastika – sporto šaka, kai sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, lankstumo, grakštumo ir koordinacijos. Gimnastika lavina visas raumenų grupes. Be išvardintų teigiamų gimnastikos savybių, svarbu pažymėti ir tai, kad, lankant gimnastiką, išsiugdoma pavydėtina laikysena, o kūno formos tampa ypatingai grakščios.
Mūsų asortimente galite įsigyti sportinės gimnastikos inventoriaus: virvių, žiedų, kopėtėlių, arklių, ožių, grybų, sienelių, skersinių, pakilų ir laiptelių, tramplinų, buomų ir lygiagrečių.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

GERIAUSI PASIŪLYMAI, AKCIJOS

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui