Biometriniai matuokliai

Kad pastovus fizinis aktyvumas naudingas sveikatai – abejonių nekyla niekam. O kad fizinė veikla dar labiau motyvuotų, padėtų siekti užsibrėžtų asmeninių tikslų, leistų stebėti širdies darbą ir, galiausiai, sektų miego kokybę – be aktyvumo sekimo apyrankės ar sportinio laikrodžio neišsiversite.
Priklausomai nuo poreikių, galime pasiūlyti platų asortimentą garsiausių prekinių ženklų širdies ritmo matuoklių – pulsometrų, žingsniamačių, chronometrų, vėjo matuoklių, kreivimačių, greičio matuoklių – spidometrų.

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Pulsometrai, žingsniamačiai ir kiti matavimo prietaisai

Puiki sveikata ir daili figūra ne vienam yra nuostabaus gyvenimo garantas. Visgi vien tik norėti jaustis puikiai nepakanka. Reikia nuosekliai mankštintis ir / ar aktyviai leisti laisvalaikį. O dar svarbiau, stebėti ir analizuoti pasiektus rezultatus. Širdies ritmo matuokliai, žingsniamačiai, spidometrai ir kiti matavimo prietaisai kur kas palengvina šią užduotį tiek profesionaliems sportininkams, tiek užkietėjusiems aktyvaus laisvalaikio mėgėjams bei pradedantiesiems. Funkcionalumas, kompaktiškas dydis ir patrauklus dizainas užtikrina, kad tinkamas pulsometras, laikrodis žingsniamatis, spidometras dviračiui atras vietą jūsų sporto reikmenų kolekcijoje.

Širdies ritmo matuokliai ir aktyvumo apyrankės

Širdies ritmo matuoklis, trumpiau puslometras, padeda stebėti kintantį širdies susitraukimų dažnį, žinoti kaip širdis reaguoja į vienokį ar kitokį fizinį krūvį. Pulsometrai būna dviejų tipų – širdies ritmo diržai ir apyrankės. Širdies ritmo diržas yra puikus pasirinkimas tiek kilnojant svorius, tiek bėgiojant gamtoje ar mankštinantis ant treniruoklio, mat yra tvirtinimas prie krūtinės. Toks širdies ritmo monitorius, kaip Polar H10, dažniausiai rodo tikslesnius rodmenis, nes tvirčiau laikosi. Be to, yra atsparesnis vandeniui. Visgi, jei norite analizuoti ne vien širdies susitraukimų dažnį, bet ir sudėtingesnius rodmenis, turėtumėte išbandyti aktyvumo apyrankes arba laikrodžius sportui.

Aktyvumo apyrankės lygiai taip pat, kaip sportiniai laikrodžiai, leidžia stebėti sudegintų kalorijų skaičių, bėgimo, važiavimo dviračiu, plaukimo ir kitų aktyvių veiklų rezultatus. GPS funkciją turintys matavimo prietaisai suteiks galimybę įrašyti įveiktą maršrutą. Bluetooth ryšiu su išmaniuoju telefonu susieta aktyvumo apyrankė, sportinis laikrodis ne tik stebi jūsų miegą ir pateikia jo kokybės vertinimą, bet ir leidžia patogiai atsakyti į skambučius, perskaityti gautas žinutes ir dar daugiau.

Žingsniamačiai ir dviračio spidometrai

Ieškote mažo, patogaus prietaiso nueitiems žingsniams ar dviračio pedalų mynimo ritmui nustatyti? Žingsniamačiai ir spidometrai yra tai, ko jums reikia. Tiek prie drabužių tvirtinami nedidelio dydžio žingsniamačiai, tiek laikrodžiai žingsniamačiai pasižymi itin jautriais jutikliais. Dėl to galite būti tikri, kad į akis nekrentantys matuokliai tiksliai parodys jūsų nueitus žingsnius ir įveiktą atstumą. Jei labiau mėgstate važinėti dviračiu negu žingsniuoti, spidometras dviračiui taps nepamainomu jūsų kelionių kompanionu. Dviračių spidometrai pasižymi funkcijų, tokių kaip maksimalus ir vidutinis greitis, minimo ritmas, įveiktas atstumas, gausa. Tad net įnoringiausias dviratininkas suras visas jam reikalingas funkcijas ir galės nevaržomai džiaugtis spidometro užfiksuotais rezultatais.

Jei jums trūksta motyvacijos sportuoti arba tiesiog norite visad po ranka turėti savo pasiektų rezultatų suvestinę, sportiniai laikrodžiai, aktyvumo apyrankės, pulsometrai ir spidometrai yra tiesiog būtinas aktyvaus laisvalaikio ar sporto atributas. PowerSport komanda nuolat stengiasi, kad jus pasiektų geriausi žingsniamačiai, širdies ritmo matuokliai internetu. Tad nieko nelaukite ir, apsisprendę koks jums yra geriausias laikrodis sportui, griebkite jį. Puikią pulsometrų ir išmaniųjų laikrodžių kainą bei dažnus išpardavimus ir akcijas garantuojame.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".