Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../../vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php) is not within the allowed path(s): (/home/power/domains/powersport.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/power/domains/powersport.lt/public_html/modules/pagecache/static.config.php on line 12
Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai

Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai

Leidusis į medžioklę ar kitą iššūkių kupiną kelionę, be peilio jautiesi kaip be rankų. Sumedžiotą laimikį daug maloniau doroti, kai turi aštrų, kokybišką įrankį. Patvarus peilis reikalingas ne tik virtuvėje ar medžioklėje, juk niekad negalime žinoti, kada pateksime į gyvybei grėsmę keliančias situacijas. Tad pravartu su savimi turėti išgyvenimo peilį, kuris prireikus padės išdaužti stiklą, perpjauti diržą ir atliks daugybę kitų naudingų funkcijų.

Visi šioje kategorijoje esantys peiliai parduodami tik asmenims, vyresniems nei 18 m.

Rodoma 1-24 iš 876 prekės(-ių)

Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai internetu

Medžioklėje be specialaus peilio neišsiversi. Juk norint sumedžioti laimikį, svarbu turėti tinkamus įrankius. Žinoma, medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai pravers ne tik medžioklėje, bet ir kitose situacijose, kuriose prireiks ne tik išgyvenimo įgūdžių, bet ir tinkamų įrankių, padėsiančių prisitaikyti ir išgyventi. Norint įsigyti tinkamą medžioklinį ir išgyvenimo peilį, vertėtų atsižvelgti į kelis svarbius pasirinkimo kriterijus – konstrukcijos tipą (sulankstomas ar ne), medžiagas, iš kurių pagaminti ašmenys ir rankenos, geležtės formą ir kokio tipo žvėris planuojate medžioti.

Didesnis peilis – ne visada geriau

Peilio pasirinkimas išties priklauso nuo to, kokio tipo žvėris planuojate medžioti. Jei Jūsų tikslas – didieji gyvūnai, naudosite kitokio tipo medžioklinius ir išgyvenimo peilius nei tie, kurie medžioja smulkiuosius gyvūnus. Svarbu atminti, kad didesnis peilis tikrai nėra geriau, jei planuojate medžioti smulkiuosius gyvūnus. Per didelis medžioklinis ir išgyvenimo peilis netgi apsunkins tokių žvėrių dorojimą, be to, su per dideliu peiliu didesnė tikimybė įsipjauti.

Peilio tipas

Nusprendę, kokio dydžio gyvūnai bus Jūsų taikinys, tuomet turėtumėte atsižvelgti į tai, kaip dažnai planuojate medžioti. Jei medžioklė Jums tik retsykis malonumas ir norite peilio, kuris puikiai pasitarnaus įvairiose išgyvenimo situacijose, tuomet rinkitės mažesnį sulankstomą peilį. Atsižvelgus į patogumo faktorių, galima sakyti, kad sulankstomas medžioklinis ir išgyvenimo peilis – daug patogesnis. Šio tipo medžioklinis ir išgyvenimo peilis yra kompaktiškesnis už fiksuoto ilgio peilį, be to, sulankstomą peilį galima nešiotis kišenėje, todėl jam nebūtinas dėklas. Rinkdamiesi sulankstomus medžioklinius ir išgyvenimo peilius, atsižvelkite į fiksavimo mechanizmo ir sukimosi tašką, taip pat labai svarbu, kad peilio geležtė susilenktų į rankeną. Jei esate atsidavęs medžiotojas ir planuojate naudoti peilius tik medžioklei, tuomet rekomenduojama rinktis fiksuotus medžioklinius ir išgyvenimo peilius, kurie bus gerokai naudingesni ir patogesni. Svarbu paminėti ir tai, kad fiksuoto peilio ašmenys nesilanksto, vadinasi, jos mažiau dyla, todėl tokie medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai yra stipresni ir patikimesni. Žinoma, fiksuotą peilį svarbu nešiotis dėkle, kad patys nesusižeistumėte ir aplinkinių nesužeistumėte.

Lygi ar dantyta geležtė?

Paprasti medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai, turintys vientisą, aštrią geležtę yra daug tradiciškesni. Šiuos ašmenis galąsti daug lengviau, be to, tokie peiliai pjauna lygiai, o juos valdyti patogu. Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai su dantyta geležte gali būti naudojami kaip pjūklas. Tokie peiliai puikiai tinkami pjauti diržus, lynus, įvairios tekstūros audinius ar minkštas medžiagas. Tiesa, medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai su dantyta geležte gali daug lengviau sudilti, o norint juos pagaląsti reikalinga speciali galandinimo įranga.

Geležtės ir rankenos medžiagos

Kokybiški medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai dažniausiai gaminami iš anglies plieno arba nerūdijančio plieno. Nors anglies plieno peiliai rūdija, tačiau reguliariai juos naudodami arba padengdami ašmenis specialiomis medžiagomis, išvengsite rūdžių susidarymo ant medžioklinių ir išgyvenimo peilių. Anglies plieno ašmenis lengviau galąsti, o ašmenys išlieka aštrūs ilgiau nei peilių, turinčių nerūdijančio plieno ašmenis. Nerūdijančio plieno ašmenys nerūdija, todėl tokius peilius medžiotojai labai vertina ir dažnai pasirenka. Tiesa, nerūdijančio plieno peilių ašmenis sunkiau galąsti, o jų kaina gerokai didesnė.

Renkantis medžioklinį ir išgyvenimo peilį svarbu atsižvelgti ne tik į geležtės, bet ir rankenos medžiagą. Peilio rankena turi būti tvirta ir ganėtinai sunki. Neslystančios rankenos užtikrina patogų naudojimą ir mažina fizinį nuovargį. Mūsų asortimente rasite medžioklinių ir išgyvenimo peilių, turinčių medinę, metalinę ar plastikinę rankeną, o tiems, kuriems svarbu ne tik kokybė, bet ir dizainas, gali rinktis peilius, turinčius iš ragų ar kamštinės medžiagos pagamintas rankenas.

Puiki įprasto peilio alternatyva

Išgyvenimo situacijose pravers ne tik medžioklinis ir išgyvenimo peilis, bet ir mačetė, kuri gali atlikti ir įprasto peilio, ir kirvio funkciją. Mačečių svorio centras yra priekyje, todėl su mačete lengvai kaposite krūmus ir smulkesnius medžius. Laiko patikrinta konstrukcija užtikrina maksimalią kirtimo jėgą, o kokybiškos gamybinės medžiagos ir antikorozinė ašmenų danga garantuoja, kad šis įrankis tarnaus ne vienus metus.

Medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai pigiau

Domina medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai pigiau? Tuomet apsilankykite Powersport.lt el. parduotuvėje. Čia rasite garsių prekių ženklų – Benchmade, Cattara, FoxOutdoor – peilių ir mačečių už itin patrauklią kainą. Norintys dar labiau sutaupyti gali laukti akcijos, kuomet medžiokliniai ir išgyvenimo peiliai parduodami dar pigiau. Atminkite, kad norėdami įsigyti peilį, neturite keliauti iš namų. Vos kelių mygtukų paspaudimu patinkantis medžioklinis ir išgyvenimo peilis atsidurs pirkinių krepšelyje, o mes pasirūpinsiu patogiu ir saugiu prekių pristatymu.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Tipas
Sulankstomas
Ašmenų ilgis
mm mm
Blade