Kineziniai pleistrai

Kineziniai pleistrai – elastingos ir kvėpuojančios kinezinės juostos. Kineziniai pleistrai naudojami tiek profesionalių sportininkų, tiek mėgėjų. Tai nepamainoma priemonė mažinanti raumenų įtampą, stiprinanti nusilpusius raumenis, gerinanti kraujo ir limfos pratekėjimą po oda, mažinanti skausmą ir uždegimą, gydanti dalinius sausgyslių sužalojimus, išnirimus, skatinanti greitesnį gijimą.
Medvilniniai kineziniai pleistrai pagaminti iš aukštos kokybės medvilnės su antialergenais ir vandeniui atspariais klijais. Sintetiniai kineziniai pleistrai pagaminti iš aukštos kokybės sintetinio pluošto su antialergenais ir vandeniui atspariais klijais.

Rodoma 1-28 iš 28 prekės(-ių)

Kineziniai pleistrai (teipai) internetu

Ruošiantis varžyboms, intensyviai sportuojant ar aktyviai leidžiant laisvalaikį, traumų rizika padidėja net kelis kartus. Profesionaliems sportininkams tai – ne naujiena. Patyrę nesunkią traumą, profesionalai neretai ir toliau siekia savo tikslo ir užbaigia varžybas. Norint numalšinti traumos sukeltus skausmus, kartais pasitelkiami vaistai, tiesa, jie padeda tik laikinai, tačiau problemos neišsprendžia. Dar vienas būdas, padedantis numalšinti skausmą – elastinis tvarstis, kuris ne visada geriausias pasirinkimas, nes riboja judėjimo laisvę ir yra ne itin patogus. Susižeidus, dabar vis dažniau naudojami kineziniai pleistrai, kitaip teipai, kurie yra nepamainoma priemonė tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams. Užsienyje kineziniai pleistrai naudojami jau kelis dešimtmečius, o Lietuvoje pradėti naudoti dar visai neseniai. Kinezinius pleistrus imta dažniau naudoti po 2008-ųjų Pekino olimpiados, kurios metu teipą naudojo JAV tinklininkė Keri Walsh, iškovojusi aukso medalį. Turbūt, daugumai kyla klausimas, kuo šis pleistras toks ypatingas? Atsakymą į klausimą rasite šiame tekste.

Kinezinio pleistro nauda

Teipas ne laikinai numalšina skausmą, o skatina gijimą, todėl labai dažnai pasirenkamas vietoje vaistų ar elastinių tvarsčių. Kinezinius pleistrus naudoja ne tik sportininkai, bet ir besigydantys įvairias ligas. Šis gydomasis pleistras taip pat naudojamas kaip reabilitacinė priemonė, padedanti pacientams greičiau atsigauti po traumų. Be to, teipai gali būti naudojami ir profilaktiškai, siekiant palengvinti judesius.

Teipo nauda sportininkams

  • Naudojant kinezinį pleistrą patempiama oda ir sutvirtinami bei stabilizuojami sąnariai ir raumenys.
  • Mažinama raumenų įtampa, skausmas ir uždegimai.
  • Stiprinami nusilpę raumenys ir paspartinamas jų gijimas.
  • Gerinamas kraujo ir limfos pratekėjimas po odą. 
  • Pasireiškus audinių uždegimams, gerinamas metabolizmas.
  • Teipas gali padėti padidinti ištvermę ir išvengti patempimų.

Teipo nauda sergantiems

Šis gydomasis pleistras gali būti naudojamas gydant nugaros ir galvos skausmus ir sąnarių artrozę. Taip pat kineziniai pleistrai skiriami pacientams, kenčiantiems nuo riešo kanalo sindromo ar vidaus organų veiklos sutrikimų.

Medvilninis ar sintetinis teipas?

Rinkoje rasite tiek medvilninių, tiek sintetinių teipų. Medvilniniai kineziniai pleistrai gaminami iš kokybiškos, akytos medvilnės, leidžiančios odai kvėpuoti ir išgarinančios drėgmę. Lipnioji pleistro dalis įprastai būna padengta antialerginiais ir vandeniui atspariais klijais. Šis pleistras laikosi ant kūno net ir smarkiai suprakaitavus ar maudantis. Pleistro nešiojimo trukmė priklauso nuo gamintojo, tačiau įprastai pleistras neatsiklijuoja net 4–5 dienas.

Sintetiniai kineziniai pleistrai gaminami iš kokybiško sintetinio pluošto, o lipnioji dalis padengiama antialerginiais ir vandeniui atspariais klijais. Šie pleistrai dėl savo tvirtos elastinės medžiagos ant kūno laikosi du kartus ilgiau nei medvilniniai pleistrai. Dėvėdami šiuos pleistrus galite drąsiai eiti į dušą ar baseiną. Sintetinis pluoštas labai greitai džiūsta ir yra antimikrobinis, todėl neskleidžia blogo kvapo ir nesukelia niežulio.

Forma ir dydis

Mūsų asortimente rasite įvairaus dydžio pleistrų, kurių bendras ilgis gali siekti net penkis metrus, o iš anksto sukarpytos vienos juostelės ilgis (25 cm) ir plotis (5 cm) – itin patogus. Beveik visi mūsų siūlomi kineziniai pleistrai yra I formos juostelės. Šios formos juostelės geriau gydo nei Y formos. Be to, I formos juostelės geriau laikosi, nes tokia forma mažiau kibi. Kai kurie pleistrai jau būna iš karto sukarpyti, o kitus galima karpyti patiems – taip galėsite išsikirpti ne tik norimą formą, bet ir dydį.

Spalvų reikšmė

Powersport.lt asortimente rasite spalvotų kinezinių pleistrų. Gali atrodyti, kad teipo spalva tikrai nėra esminis pasirinkimo kriterijus, tačiau spalvoti gydomieji pleistrai gaminami ne dėl estetikos, o dėl naudos. Teipavimo specialistai išskiria keturias pagrindines spalvas: rožinę, žydrą, juodą ir rusvą. Šios spalvos parinktos neatsitiktinai – tai savotiška spalvų terapija. Paradoksalu, tačiau, anot specialistų, pati tinkamiausia spalva ta, kuri pacientui labiausiai nepatinka. Tiesa, spalvas turėtų pasirinkti ne pats pacientas, bet terapeutas. Jei kinezinis pleistras nepadeda, tokiu atveju vertėtų išbandyti kitos formos ar spalvos teipą.

Kineziniai pleistrai pigiau

Gali atrodyti, kad gydomuosius pleistrus vertėtų pirkti vaistinėje, tačiau tiesa ta, kad specialistai rekomenduoja teipą įsigyti specializuotose sporto prekių parduotuvėse. Apsilankę Powersport.lt parduotuvėje tikrai rasite sau tinkamą kinezinį pleistrą, nes spalvų, dydžių ir medžiagų pasirinkimas pas mus – platus. Palankios kainos dar labiau paskatins įsigyti šį daiktą, o patogus apsipirkimas ir greitas prekių pristatymas nepaliks jokių abejonių, jog tai pati geriausia vieta įsigyti gydomuosius pleistrus.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas