Riedučiai vaikams ir suaugusiems

Pamirškite mitą, kad važinėjimasis riedučiais tinka tik vaikams ir jaunimui. Šia sporto šaka kuo puikiausiai gali užsiiminėti ir suaugę. Važinėjimas riedučiais skatina kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Didinama organizmo ištvermę. Tai puiki alternatyva bėgimui ar kitai fizinei veiklai, nes kojos, rankos, nugara ir pečių sritis gauna tolygias apkrovas. Saugomi sąnariai. Be to pasivažinėjimas riedučiais padeda efektyviai deginti kalorijas.

Tad griebkite riedučius ir pradėkite savo aktyvų laisvalaikį jau dabar. Patikėkite, jūsų kūnas jums padėkos.

Rodoma 1-36 iš 407 prekės(-ių)

Riedučiai suaugusiems ir vaikams

Šeima, draugų ar bendraminčių kompanija, grynas oras ir riedučiai – tiesiog tobulas rinkinys aktyviam laisvalaikiui gamtoje. Ir visai nesvarbu, kokio amžiaus esate. Riedučiai praskaidrins nuotaiką ir suteiks papildomos naudos tiek jaunam, tiek senam. Juolab, kad su jais galima ne tik važinėtis parko takeliais, bet ir sportuoti ar net šokti.

Riedučių nauda

Kvalifikuoti Lietuvos ir užsienio treneriai vienbalsiai tikina, kad važinėjimas riedučiais yra puiki kardio treniruotė visam kūnui, nepriklausomai nuo asmens amžiaus ir įgūdžių lygio. Jos metu apkrova, tenkanti keliams, yra mažesnė negu bėgiojant ar važinėjant dviračiu. Geriausia tai, jog šie keli privalumai nėra vieninteliai teigiami aspektai, kuriais pasižymi riedučiai. Jų teikiamų naudų sąrašas kur kas ilgesnis.

  • Riedučiai padeda deginti kalorijas. Vadovaujantis medžiagų apykaitos ekvivalentų rodikliu (METs), aptariamą laisvalaikio praleidimo būdą galima prilyginti važiavimui dviračiu ar vidutinio intensyvumo treniruotei su irklavimo treniruokliais. Yra paskaičiuota, jog važiavimas riedučiais moterims ir vyrams per minutę padeda sudeginti vidutiniškai 9-10 kalorijų. Dėl to 73 kg sveriantis asmuo, per 30 minučių trunkantį pasivažinėjimą gali tikėtis sudeginti apie 267 kalorijas ar net daugiau. Viskas priklauso nuo važinėjimo intensyvumo.
  • Riedučiai prisideda prie pusiausvyros ir koordinacijos gerinimo. Važiavimas riedučiais reikalauja susikaupimo ir gero pasirengimo tam, kad išstovėtume ant ratukų ir būtumėme pajėgūs judėti teisinga kryptimi. Norėdami nenukristi, turime prisitaikyti prie įvairių dirgiklių ir išlaikyti pusiausvyrą, o tai verčia mūsų kūną veikti daugelyje judesio plotmių. Tuo metu kitos kardio treniruotės dažniausiai būna linijinės.
  • Riedučiai stiprina širdį. Aktyvi veikla priverčia mūsų širdis plakti greičiau. Ne išimtis ir riedučiai. Jie širdies ritmą priverčia pagreitėti iki 140-160 dūžių per minutę. Dėl to Amerikos širdies asociacija šią laisvalaikio pramogą priskiria prie geriausiai širdies darbą gerinančių veiklų.
  • Vaikiški ir suaugusiųjų riedučiai - diabeto priešnuodis. Sergant diabetu ar norint jo išvengti, rekomenduojama užsiimti fizine veikla – atlikti jėgos treniruotes ir aerobikos pratimus. Tikriausiai net nereikia sakyti, kad riedučiai atitinka abu šiuos kriterijus. Dėl to net ir neilgas pasivažinėjimas jais padeda kūnui geriau įsisavinti insuliną, sumažina gliukozės kiekį kraujyje.
  • Riedučiai suaugusiems ir vaikams – tikras nuotaikos užtaisas. Visi žinome, kad buvimas gryname ore ir aktyvi veikla gerina nuotaiką. Tad to, kad reguliariai važinėjantis riedučiais galima ženkliai sumažinti stresą, efektyviai kovoti su depresija, padidinti susitelkimą, tikriausiai, net nereikia sakyti.

Pasivažinėjimas riedučiais - trukmė

Riedučiai pradedantiesiems dažnai tampa nemenku iššūkiu. Tad kitiems įprastas pusvalandžio ar valandos trukmės pasivažinėjimas jiems atrodo didžiausia kankynė. Specialistai teigia, kad net ir 10-15 minučių yra pakankamai, kad atliktume puikią treniruotę. Ypač, jei esame pradedantieji. Visgi, jei riedučiai mūsų namuose atsirado labiau sportui negu pramogai, turėtume šiai veiklai skirti bent 20-45 minutes. Nepaisant to, verta nepamiršti, kad pasivažinėjimo trukmę turėtume rinktis pagal savo įgūdžius ir važinėjimo intensyvumo lygį.

Riedučiai gera kaina

Moteriški, vyriški ar vaikiški riedučiai yra daug pigesni perkant juos internetu. Dėlto PowerSport.lt internetinėje parduotuvėje pastebėję akcijas, išpardavimus ar kitus specialius pasiūlymus, galite neabejoti, kad jums patikę riedučiai yra parduodami itin gera kaina. Papildomai sutaupysite įsigydami riedučius-pačiūžas, leidžiančius aktyvia veikla mėgautis tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Tuo metu reguliuojamo dydžio riedučiai pravers ne tik keliais sprindžiais per metus paaugantiems vaikams, bet ir jų tėveliams, kurie abejoja dėl tinkamo dydžio.

Riedučiai internetu

Nusprendę įsigyti riedučius internetu, niekaip neišsirenkate iš itin plataus asortimento? Suprantama. Juk prekių ženklų ir dizainų begalė. Be to norisi, kad patikę riedučiai moterims, vyrams ir vaikams tarnautų ne vienus metus. Apie būsimo pirkinio kokybę nemažai pasako prekinis ženklas. Dėlto nuolat PowerSport.lt klientams primename, kad pasaulyje garsių prekių ženklų, pvz., Fila, Tempish, Worker, ar K2, riedučiai išsiskiria aukšta kokybe, o tai atitinkamai lemia ilgesnį tarnavimo laiką. Taip pat rekomenduojame perskaityti klientų atsiliepimus. Jei abejojate dėl pasirinkto riedučių dydžio, užsukite į PowerSport parduotuves Vilniuje ar Kaune ir pasimatuokite patikusius modelius visiškai nemokamai. 

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas