Boksas ir MMA

Boksas – kovinio sporto šaka, kuri reikalauja nemažai jėgų. Boksuojantis galima ne tik palaikyti puikią fizinę formą, boksas taip pat teigiamai veikia protą ir emocinį intelektą. Dėl pratimų įvairovės, naujų smūgių ir derinių mokymosi boksas niekada nebus nuobodus. Be to, reikia ne tik galvoti apie smūgius, bet ir nuolat būti pasiruošus atlaikyti netikėtus priešininko ėjimus. Užsiimant boksu dingsta susierzinimas, bloga nuotaika, besitreniruojantieji jaučiasi palengvėję, išsikrovę. Boksu užsiimantys žmonės tampa laimingesni, sumažėja stresas, padidėja jų pasitikėjimas savimi.

Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti užsiimant boksu: bokso maišus, kriaušes, pirštines, dantų apsaugas-kapas, šalmus, popirštines ir bintus, bokso aprangą ir avalynę, šokdynes, dangą.

 

Kovos menų atributika (bokso kriaušės, pirštinės) internetu

Boksas – viena seniausių kovos menų šakų, kuri praktikuojama jau nuo Antikos laikų, kai boksas tapo viena iš Graikijos Olimpinių žaidynių sporto šakų. Praėjusiame amžiuje boksą ir MMA išpopuliarino Holivudo filmas „Rokis“, o šiandien šie kovos menai – ne tik puikus būdas išlieti susikaupusią energiją, bet ir profesionalus sportas, reikalaujantis ištvermės ir jėgų. Boksuojantis lengva atsikratyti ne tik papildomų kilogramų, bet ir blogų minčių, o kiekvienas smūgis į bokso kriaušę nuveja blogą nuotaiką. Boksą ir MMA renkasi ir tie, kurie nori atsipalaiduoti, pagerinti protinę veiklą, ugdyti emocinį intelektą, tapti laimingesni ir labiau pasitikintys savimi. Kovos menai lengvai užkariauja ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis, o naujos smūgių technikos ir deriniai neleidžia prarasti susidomėjimo šia veikla. Žinoma, boksas ir MMA tikrai nenusibosta ir dėl kovos menų atributikos. Naujos bokso pirštinės ar patogesnė bokso kriaušė neleis apleisti kovos menų. Kovos menų entuziastai nesunkiai išvardytų svarbiausius bokso ir MMA atributus, tačiau pradedantieji kovos menų sportininkai, turbūt, dar mokosi ir ieško sau tinkamo sporto inventoriaus. O kad būtų lengviau išsirinkti tinkamą kovos menų inventorių, rekomenduojame svarbiausius kovos menų atributus ir pažeriame naudingų patarimų, kaip išsirinkti pačius tinkamiausius.

Bokso maišai ir kriaušės

Kiekvienas sportininkas žino, kad kokybiškas inventorius suteikia treniruotei daugiau efektyvumo ir patogumo, be to, apsaugo nuo galimų traumų. Įsirengiantys mini bokso salę namuose, pirmiausia turėtų pagalvoti apie bokso kriaušę ar maišą. Visgi, kuo skiriasi bokso kriaušė nuo bokso maišo? Greičio (bokso) kriaušė savo forma primena vaisių, pagal kurį ir gavo šį pavadinimą. Treniruotės su greičio (bokso) kriauše padeda pagerinti rankų ir akių koordinaciją ir lavina ritmą. Bokso maišai įprastai gerokai didesni už greičio kriaušes, be to, skiriasi savo forma. Bokso maišas leidžia įtraukti į treniruotę ne tik rankas, bet ir kojas, todėl treniruotė tampa gerokai efektyvesnė. Mūsų asortimente rasite tiek pastatomus, tiek pakabinamus (tam naudojami specialūs laikikliai, kuriuos taip pat turime Powersport.lt parduotuvėje) bokso maišus ir kriaušes, belieka išsirinkti, kuris tipas Jums patogiausias.

Bokso ir MMA pirštinės

Tai taip pat svarbus bokso ir MMA elementas, be kurio neįsivaizduojami kovos menai. Bokso pirštinės skiriasi savo forma, spalva, dydžiu, kuris matuojamas uncijomis (8–16 oz.), tvirtinimu (raišteliais arba velcro dirželiais) ir medžiaga, iš kurios šios pagamintos. Jei ieškote kokybiškų bokso pirštinių, geriau rinktis odines, žinoma, jų kaina gerokai didesnė už vinilinių pirštinių, tačiau odinės bokso pirštinės tarnaus ilgiau. MMA pirštinės nuo bokso pirštinių skiriasi ne tik pavadinimu, bet ir svoriu bei dydžiu. MMA pirštinės ir lengvesnės, ir mažesnės už bokso, be to, MMA pirštinės neuždengia pirštų galiukų ir delnų, kad būtų lengviau atlikti specifinius MMA sporto judesius. Kaip ir bokso, taip ir MMA pirštinės gali būti odinės arba pagamintos iš dirbtinės odos. Prieš pirkdami MMA pirštines, įsitikinkite, kad šios tinkamai priglustų prie rankų ir nesmuktų.

Bokso letenos ir makivaros

Šie kovos menų elementai skirti tobulinti smūgio technikai. Treniruodamiesi su bokso letenomis ir makivaromis, išmoksite smūgiuoti gerokai tiksliau ir greičiau. Tiesa, letenos skirtos treniruoti smūgio techniką rankomis, o makivaros – tiek rankomis, tiek kojomis. Šie elementai ypač naudingi pradedantiesiems kovos menų sportininkams, kurie dar nėra puikiai įvaldę smūgiavimo technikos.

Bokso ir MMA apsaugos

Visuomenėje dar ir dabar galima išgirsti nuomonių, kad boksas ir kiti kovos menai primena ne sportą, o muštynes. Nors kovos menai gali atrodyti pavojingesni už kitas sporto šakas, visgi, kiekviename sporte pasitaiko klaidų ir neišvengiama traumų. Kaip ir kitose sporto šakose, taip ir bokse bei MMA naudojamos apsaugos priemonės, kurios sportininkams leidžia jaustis daug saugiau. Svarbiausios bokso ir MMA apsaugos: bokso šalmai, dantų apsaugos-kapos, blauzdų apsaugos, apsauginiai įtvarai, bintai ir kitos kūno apsaugos. Išsirinkus tinkamas kūno apsaugas, galima apsaugoti bene visas kūno vietas, todėl sportuoti tampa saugu.

Kovos menų atributika pigiau

Kiekvienas pirkėjas ieško kokybiškos prekės už geriausią kainą. Šią taisyklę puikiai žinome ir mes, todėl Powersport asortimente pirkėjų laukia garsiausi kovos menų atributikos prekiniai ženklai – Everlast, Venum, Ring Sport – draugiškomis kainomis. Jei norite dar labiau sutaupyti, kovos menų inventorių galima įsigyti su akcija išpardavimo metu. Vos kelių mygtukų spustelėjimu norima prekė atsidurs pirkinių krepšelyje, o mes pasirūpinsime patogiu prekių pristatymu į bet kurį Lietuvos miestą. Jei, prieš pirkdami prekę, norite įsitikinti jos kokybe, galite pasiskaityti kitų klientų atsiliepimų arba apsilankyti mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje ir Kaune. Gal jau metas išjungti „Rokį“ ir patiems išmėginti kovos menus?

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Prekinis ženklas