Krepšinio stovai

Krepšinio stovai – mobilūs, reguliuojamo aukščio, stacionarūs (įbetonuojami), profesionalūs krepšinio stovai, atitinkantys FIBA standartus – kiekvienas ras poreikius atitinkantį krepšinio stovą iš plataus krepšinio stovų asortimento. Krepšinio stovai gaminami iš plieno, dengtu milteliniu būdu, gali būti su jachtinės faneros, plastikine, skaidraus akrilo, eko-kompozito medžiagos lenta. Tvirtos ir stabilios konstrukcijos ilgaamžius krepšinio stovus galėsite naudoti bet kokiomis oro sąlygomis.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis krepšinio stovą?

Mobilus ar įbetonuojamas krepšinio stovas? Stacionarūs (įbetonuojami) krepšinio stovai – stabilesni, patvaresni, tačiau jei kieme neturite jam vietos, ar ateityje stovą gali prireikti perkelti, rinkitės mobilų krepšinio stovą, kurį perkeliant nekils problemų. Jei renkatės mobilų stovą, atkreipkite dėmesį į pagrindo dydį. Kuo didesnis pagrindas – tuo stabilesnis krepšinio stovas.
Lentos aukščio reguliavimo sistema. Jei žaisite krepšinį kartu su vaikais, pagalvokite apie stovą su reguliuojamu aukščiu. Lentos aukščio reguliavimo sistema naudotis taip paprasta, kad tai padaryti galės net vaikas!
Lentos dydis ir medžiagos. Oficialus krepšinio lentos dydis – 180 x 105 cm, bet galite rinktis iš mažesnę lentą. Profesionalai renkasi grūdinto stiklo lentas, turinčias geriausią kamuolio atšokimą, tačiau mėgėjams puikiai tiks ir akrilinė (polikarbonato) ar jachtinės faneros lenta.
Lankas. Pagalvokite apie savo žaidimo stilių – jei esate ypač aktyvus, jums reikės spyruoliuojančio lanko, kuris leis jums dėti kamuolį iš viršaus!

Kyla klausimų? Paskaitykite mūsų parengtą gidą:

Krepšinio stovai: kaip išsirinkti?

Krepšinio stovai internetu

Lietuvoje krepšinis, turbūt, populiariausia sporto šaka. Vaikai kiemuose žaidžia krepšinį nuo pat mažumės, mokyklose renkamos krepšinio komandos, o suaugusiems tai taip pat puikus laisvalaikio praleidimo būdas, padedantis pabėgti nuo rutinos. Verta paminėti ir profesionalias krepšinio komandas, kurių kiekvienas varžybas stebi milijonai sirgalių. Žaidžiantys krepšinį sutiks, kad esminis šio sporto atributas – krepšinio stovas, kurį sudaro ne tik rėmas, bet ir krepšinio lenta bei lankas. Norint įsigyti kokybišką krepšinio stovą, svarbu atsižvelgti į kelias svarbias krepšinio stovų ypatybes, kurias atskleidžia Powersport.lt komanda.

Krepšinio stovų tipai

Mūsų asortimente rasite trijų tipų krepšinio stovų: profesionalių, mobilių ir stacionarių.

Stacionarūs krepšinio stovai yra stabilūs, patvarūs, nes įbetonuojami į žemę. Šio tipo krepšinio stovų lentos dažnai būna reguliuojamo aukščio, todėl tai – puikus sprendimas tiek mažiems, tiek vyresniems krepšinio entuziastams. Pasirinkus stacionarų krepšinio stovą neteks sukti galvos dėl stovo sandėliavimo žiemos metu, o jo kokybė leis mėgautis krepšinio žaidimu ne vienus metus.

Mobilūs krepšinio stovai – puikus pasirinkimas, jei kieme ar namuose neturite daug vietos. Tokį krepšinio stovą lengva perkelti iš vienos vietos į kitą, nes dauguma mobilių krepšinio stovų turi transportavimo ratukus. Nors mobilūs stovai turi lengvą rėmą, tačiau ši įranga – stabili ir tvirta. Be to, mobilūs krepšinio stovai yra sulankstomi – varžtai naudojami kaip sutvirtinimo elementai, todėl šio tipo stovai neretai naudojami organizuojant gatvės krepšinio varžybas. Mobilūs stovai taip pat turi reguliuojamo aukščio lentą, todėl žaisti krepšinį galės visi šeimos nariai. Prieš pirkdami mobilų krepšinio stovą, įvertinkite stovo pagrindo dydį, kuo šis didesnis, tuo krepšinio stovas stabilesnis.

Profesionalūs krepšinio stovai – skirti profesionalioms krepšinio varžyboms. Šie stovai taip yra mobilūs, tačiau jų konstrukcija yra gerokai sudėtingesnė ir patvaresnė už mobilių krepšinio stovų, skirtų mėgėjams. Profesionalūs krepšinio stovai turi standartinio dydžio lentą, kurios dydis – 180 x 105 cm, ir standartinį lanką, kurio skersmuo – 45 cm. Ši profesionali krepšinio įranga suprojektuota laikantis pasaulinių krepšinio stovų gamybos standartų ir atitinka visus reikalavimus.

Kokios medžiagos naudojamos krepšinio stovų gamybai?

Žaidžiantys krepšinį sutiks, kad krepšinio įranga turi būti stabili ir tvirta, kitaip – žaisti krepšinį bus sunku ir nesaugu. Dažniausiai krepšinio stovų rėmų ir lankų gamybai naudojamas metalas (plienas), kuris atlaiko sportininkų svorį, jiems pakibus ant lanko, ir taiklius tolimus metimus. Tiesa, kad metalas nerūdytų ir būtų apsaugotas nuo įbrėžimų, jis padengimas antikorozine danga arba milteliniais dažais. Vaikiški krepšinio stovai dažniausiai gaminami iš plastiko, kuris, nors ir yra daug lengvesnis už metalą, tačiau puikiai atlaiko vaikų metimus ir užtikrina stabilumą.

Įprastai krepšinio stovai parduodami su jau pritvirtinta lenta, kuri dažniausiai gaminama iš skaidraus akrilo, jachtinės faneros ar polipropileno. Šios medžiagos puikiai atlaiko krepšinio kamuolio smūgius. Visgi, profesionaliems sportininkams rekomenduojami stovai su grūdinto stiklo lenta, nuo kurios itin lengvai atšoka kamuolys.

Mobilaus, mėgėjiško krepšinio stovo pagrindas dažniausiai būna plastikinis, tačiau kad būtų užtikrintas stabilumas, jis užpildomas smėliu ar vandeniu.

Krepšinio stovai pigiau

Renkantis pagrindinį krepšinio sporto inventorių, svarbu atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių gaminamos atskiros krepšinio stovo dalys, krepšinio stovo tipą, montavimo galimybes ir, žinoma, kainą. Apsilankę el. Powersport.lt parduotuvėje, tikrai nenusivilsite, nes čia Jūsų lauks patrauklios kainos, platus prekių asortimentas, patogus prekių pristatymas ir galimybė už įsigytą prekę mokėti dalimis (lizingu).

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Koks yra idealus krepšinio lanko aukštis?

Idealus krepšinio lanko aukštis yra 3,05 m arba 10 pėdų.

Kokio dydžio yra vidutinis krepšinio lankas?

Vidutinis krepšinio lanko aukštis yra maždaug 3,05 m (10 pėdų).

Kiek kainuoja profesionalus krepšinio lankas?

Profesionalus krepšinio lankas vidutiniškai kainuoja apie 600-1000 eurų.

Kokie yra skirtingi krepšinio lankų tipai?

Yra keturi pagrindiniai krepšinio lankų tipai: ant žemės, sieniniai, nešiojamieji ir prie baseino. Į žemę sumontuoti krepšinio lankai yra pats pastoviausias variantas, kai krepšinio lenta pritvirtinta prie stulpo, įcementuoto į žemę. Prie sienos montuojami krepšinio lankai, kurių lenta ir ratlankis tvirtinami tiesiai prie sienos, todėl jie idealiai tinka mažesnėms erdvėms. Nešiojamieji lankai skirti perkelti iš vienos vietos į kitą. Paprastai jie turi pagrindą, kurį galima užpildyti smėliu arba vandeniu, kad būtų stabilus. Prie baseino skirti lankai yra skirti įrengti baseine, todėl žaidėjai gali žaisti po vandeniu.

Kiek vietos reikia krepšinio lankui įrengti?

Krepšinio lankui įrengti reikalingas plotas priklauso nuo įrengiamo lanko tipo ir aikštelės išplanavimo. Paprastai aikštelės dydis turėtų būti 20 pėdų (6 m) pločio ir 40 pėdų (12 m) ilgio, su 10 pėdų (3 m) aukščio lubomis. Tačiau jei montuojate profesionalaus lygio lanką, gali prireikti papildomo ploto, kad tilptų papildomos lanko savybės.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Prekinis ženklas