Elipsiniai treniruokliai

Kardio treniruotes mėgstantiems – ėjimas elipsės trajektorija – tai širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo sistemos treniruotė kartu su jėgos treniruočių elementais visam kūnui. Manoma, kad elipsiniai žingsniai tikslingai priverčia veikti įvairias problemines kūno zonas – kojų, sėdmenų ir šlaunų raumenis, o, prijungiant rankų darbą, dar ir krūtinės raumenis. Sportuodami šiuo treniruokliu galite keisti mankštos intensyvumą, kartais ir žingsnių ilgį, bei nuolydį. Medikai rekomenduoja, sportuojant pėdas tvirtai laikyti ant pedalų. Gerai sukonstruotas treniruoklis turėtų po lygiai paskirstyti krūvį tiek kojoms, tiek rankoms, o rankų judesiai neturi trukdyti apatinės kūno dalies judesių.

Kyla klausimų? Paskaitykite mūsų parengtą gidą:

Kodėl verta rinktis elipsinį treniruoklį?

Elipsinis treniruoklis: 5 klaidos juo naudojantis

Kuris kardio treniruoklis geriausias: elipsinis treniruoklis, dviratis treniruoklis ar bėgimo takelis?

Akcija galioja nuo 2023-01-31 iki 2023-02-05. Nuolaidos taikomos Reebok fitness prekėms esančioms šio pasiūlymo sąraše su žyma "išpardavimas".

Akcija galioja nuo 2023-01-31 iki 2023-02-05. Nuolaidos taikomos Reebok fitness prekėms esančioms šio pasiūlymo sąraše su žyma "išpardavimas".

Elipsinis treniruoklis Reebok SL8.0 Quad-Level (iki...
  • Išpardavimas!
  • Atsiimkite
Elipsiniai treniruokliai

Elipsinis treniruoklis Reebok SL8.0 Quad-Level (iki 130kg, smagr. 9kg)

1-2 d.d.    Liko: 5+ vnt.
959,40 €
Akcija vyksta nuo: 2023-01-31 iki: 2023-02-05
1 599,00 €
Iki akcijos pabaigos liko:
Paskirtis
Naudoti namuose
Didžiausia apkrova
130 kg
Smagračio svoris
9 kg
Stabdžių sistema
El. computer control
Elipsinis treniruoklis Reebok Jet 100, baltas
  • Išpardavimas!
  • Atsiimkite
Elipsiniai treniruokliai

Elipsinis treniruoklis Reebok Jet 100, baltas

1-2 d.d.    Liko: 5+ vnt.
419,40 €
Akcija vyksta nuo: 2023-01-31 iki: 2023-02-05
699,00 €
Iki akcijos pabaigos liko:
Didžiausia apkrova
120 kg
Smagračio svoris
9 kg
Stabdžių sistema
El. computer control
Rodoma 1-24 iš 49 prekės(-ių)

Elipsinis treniruoklis: internetu pirkti pigiau

Šiais laikais itin madinga rūpintis savo išvaizda ir sveikata – augalinė ar veganiška mityba tampa ne tik mada, bet ir gyvenimo būdu, o sporto salėse plušantys žmonės tikrai nebūtinai ruošiasi varžyboms. Tai, kaip atrodome, tampa mūsų vizitine kortele, atskleidžiančia kiekvieno iš mūsų savijautą. Aktyvesnis gyvenimo būdas – pirmas žingsnis, padėsiantis ne tik padailinti kūno linijas, bet ir suteikiantis daugiau energijos, geros nuotaikos, pasitikėjimo savimi ir sustiprinantis imuninę sistemą. Pradėti sportuoti – dažnai sunku, o argumentų, kodėl nesportuojame, nors vežimu vežk. Skubantiems – pritrūksta laiko, pritingintiems – kaltas oras, o pasižadantys sportuoti visada sakys rytoj. Kad rytojus būtų šiandien, verta pamėginti sportuoti namuose. Tai ypač patogu pandemijos metu, be to, sportuojant namuose, ir oras netrukdys, ir laiko visada atrasite, ir nereikės keliauti į perpildytą sporto klubą. Įsirengti sporto salę namuose gali būti per brangu, tačiau galima įsigyti vieną universalų treniruoklį, stiprinantį bene visus kūno raumenis. Vienas iš tokių, specialistų rekomenduojamų pavyzdžių – elipsinis treniruoklis.

Nusprendus įsigyti elipsinį treniruoklį, dažnai kyla klausimas, kaip pasirinkti? Juk šių treniruoklių pasirinkimas – platus, o aspektų, pagal ką rinktis, ne ką mažiau. Jei renkantis elipsinį treniruoklį ir jums kyla klausimų, skaitykite toliau. Bandysime rasti atsakymus kartu!

Rinkdamiesi elipsinį treniruoklį, įvertinkite savo poreikius

Specialistų nuomone, reguliariai naudojantis elipsiniu treniruokliu, galima sustiprinti viso kūno raumenis, todėl šis universalus treniruoklis turėtų rasti vietą kiekvieno savo savijauta besirūpinančio žmogaus namuose. Tiesa, kad išsirinktumėte tinkamą treniruoklį, pirmiausia svarbu atsižvelgti į savo poreikius. Sąvoka geriausias treniruoklis kiekvienam turi skirtingą reikšmę. Vieni teikia prioritetą funkcijų ir programų gausai, kitiems svarbi kaina, o treti vertina komfortą. Tikslumą ir patvarumą vertinantys renkasi elipsinį treniruoklį-ergometrą, o tiems kuriems svarbu inovatyvios technologijos, ieško išmaniųjų elipsinių treniruoklių. Pastarieji elipsiniai treniruokliai gali jungtis prie išorinių įrenginių – išmaniųjų telefonų, televizorių ar laikrodžių bei planšetinių kompiuterių. Naudodami specialias programėles, lengvai įsirašysite ir išanalizuosite savo treniruočių rezultatus, o virtualūs maršrutai suteiks progą sportuoti virtualioje aplinkoje – miške, kalnuose ar didžiausiuose pasaulio miestuose. Jei mėgstate varžytis, naudodami specialias programėlės, galėsite surengti virtualias elipsinių treniruoklių lenktynes su šeimos nariais ar draugais. Elipsiniai treniruokliai Kettler ir Reebok – vieni populiariausių, todėl prieš pirkdami treniruoklį, paskaitykite jų atsiliepimus, kad įsitikintumėte, jog įsigyti Kettler ir Reebok treniruoklius – išties verta. Jei neramina kainos klausimas, galite būti tikri, kad elipsinių treniruoklių kaina įprastai tikrai nėra didesnė už bėgimo takelių ar dviračių treniruoklių.

Elipsinio treniruoklio funkcijos ir programos: kiek jų reikia?

Inovatyvūs elipsiniai treniruokliai pasižymi itin dideliu programų skaičiumi. Įprastai kiekvienas elipsinis treniruoklis turi iš anksto įrašytų programų, kurių yra bent dešimt, ir keletą naudotojo programų, kurias sportininkas gali susikurti pagal savo poreikius. Dažniausios iš anksto įrašytos programos – apšilimo, kalorijų degimo ir atsigavimo. Viena iš naudingiausių programų – širdies ritmo sekimas. Bene kiekvieno elipsinio treniruoklio rankenose įmontuoti pulso jutikliai, kurie neleidžia treniruotės metu persitempti. Kai kuriuose treniruokliuose įmontuotas belaidis pulso imtuvas, leidžiantis prijungti krūtinės dirželį, kad gautumėte tikslius širdies ritmo duomenis. Ieškantiems komforto, svarbu atkreipti dėmesį į papildomas funkcijas. Sportininkai vertina patogius vandens gertuvių laikiklius, gelbstinčius nuo troškulio. Kiti renkasi tik tuos elipsinius treniruoklius, kurie turi planšetinio kompiuterio ar telefono laikiklį, kad treniruotės metu galėtų pažiūrėti mėgstamą serialą. Tretiems svarbi USB jungtis, kad visada būtų pasiekiami. Vieno atsakymo, kiek programų ar funkcijų turi turėti geras elipsinis treniruoklis, nėra. Tik patys galite atsakyti sau, ko iš tiesų jums reikia.

Elipsinių treniruoklių pasipriešinimo lygis: rinktis daugiau ar mažiau?

Pasipriešinimo lygių kiekis – dar vienas svarbus aspektas, į kurį vertą atkreipti dėmesį renkantis elipsinį treniruoklį. Nuo to, kiek treniruoklis turi pasipriešinimo lygių, priklauso jūsų galimybės ir treniruotės intensyvumas. Daugiau pasipriešinimo lygių – daugiau skirtingų programų. Prieš pirkdami elipsinį treniruoklį, pagalvokite, kokiu tikslu ir kaip dažnai juo naudositės. Pradedantiems sportuoti namuose gali pakakti ir paprastesnio elipsinio treniruoklio, turinčio vos kelis skirtingus pasipriešinimo lygius, o tikriems profesionalams, kurie sportuoja kasdien ir intensyviai, vertėtų rinktis gerokai funkcionalesnį elipsinį treniruoklį.

Elipsinių treniruoklių smagračio masė: kuo sunkiau – tuo geriau?

Smagračio masė – svarbus parametras, lemiantis pedalo kokybę, treniruoklio naudojimo laiką ir naudotojo komfortą lygį. Smagračio masė nurodo elipsinio treniruoklio rato atsparumą greičio pasipriešinimui arba greitėjimui. Paprasčiau tariant, kuo smagratis sunkesnis, tuo sunkiau įsibėgėti ir pasiekti norimą greitį. Kai kuriems pirkėjams tai nėra svarbu, visgi, jei ieškote komfortiškos įrangos, ypač jei treniruositės dažnai ir intensyviai, būtinai atsižvelkite į smagračio masę – rinkitės tokį elipsinį treniruoklį, kurio smagratis – sunkesnis.

Profesionaliam naudojimui rekomenduojama rinktis treniruoklius, kurių smagračio masė prasideda nuo 21 kg. Jei esate pradedantysis, pasiryžęs sportuoti keletą kartų per savaitę, rinkitės tokį elipsinį treniruoklį, kurio smagratis sveria 11–21 kg. Dar retesniam naudojimui užteks ir tokio elipsinio treniruoklio, kurio smagračio svoris – 10 ar net mažiau kilogramų.

Elipsinių treniruoklių kokybė ir dizainas: svarbiau vidus ar išorė?

Dažnam elipsinis treniruoklis gali atrodyti griozdiškas, užimantis bene visą kambario erdvę. Kad taip negalvotumėte, siūlome, prieš perkant elipsinį treniruoklį, atkreipti dėmesį į jo dizainą. Nors tai nėra esminis kriterijus, kuriuo vertėtų vadovautis, perkant treniruoklį, tačiau suderinę treniruoklio spalvas su kitais kambario apyvokos daiktas ar interjeru, išlaikysite harmoniją ir darnų interjerą.

Kitas aspektas, į kurį vertėtų atsižvelgti, prieš perkant elipsinį treniruoklį – jo gamintojas. Būtent šis kriterijus atspindi treniruoklio kokybę ir užtikrina įrenginio ilgaamžiškumą. Patikimų prekinių ženklų (Reebok, inSPORTline, Kettler) – tikrai ne vienas, todėl įvertinę savo poreikius, smagračio masę, pasipriešinimo lygių ir funkcijų kiekį, treniruoklio dizainą, nepamirškite pagalvoti ir apie gamintoją. Tada būsite tikri, kad išsirinkote ne tik jūsų lūkesčius išpildantį, bet ir kokybišką treniruoklį.

Ieškote, kur įsigyti elipsinį treniruoklį internetu pigiau? Esate ten, kur reikia. Apsilankę Powersport.lt elektroninėje parduotuvėje, rasite platų elipsinių treniruoklių asortimentą. Kainos čia tikrai nesikandžioja, o akcijos metu elipsinį treniruoklį įsigysite dar pigiau. Powersport.lt el. parduotuvėje sutaupysite visomis prasmėmis – vos vieno mygtuko paspaudimu įsigysite geriausią treniruoklį už palankią kainą. Visai nesvarbu, kur gyvenate: ar jus domina elipsiniai treniruokliai Kaune, ar esate iš mažo miestelio Powersport.lt pristato prekes visoje Lietuvoje, todėl siūlome įsigyti elipsinį treniruoklį jau dabar, kad kuo greičiau džiaugtumėtės gražia figūra ir gera savijauta.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas