Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../../vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php) is not within the allowed path(s): (/home/power/domains/powersport.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/power/domains/powersport.lt/public_html/modules/pagecache/static.config.php on line 12
Prožektoriai

Prožektoriai

Su juo, kad ir į pasaulio kraštą – taip drąsiai galime sakyti apie žibintuvėlį – nepamainomą pagalbininką namuose ir išvykose. Savo kompaktiškumu ir galingumu naudotojų širdis užkariavęs įrankis ryškų šviesos srautą, leidžiantį įžiūrėti objektus net ir aklinoje tamsoje, sukuria naudodamas galvaninius elementus arba įkraunamas baterijas. Žibintuvėliai skiriasi ne tik savo dydžiu ir baterijos tarnavimo laiku. Dar vienas skiriamasis jų bruožas yra skleidžiamo šviesos srauto ryškumas ir ilgis.

Renkantis žibintuvėlį, pirmiausia, įvertinkite kokiose situacijose jį dažniausiai naudosite. Naudojimui buityje pakaks žibintuvėlio, kurio šviesos srauto ryškumas siekia maždaug 100-160 liumenų. Jei leidžiatės į medžioklę ir jums svarbu, kad žibintuvėlio skleidžiama šviesa būtų stirpri ir ilga, rinkitės žibintuvėlį su 1000-1500 liumenų ryškumo šviesos srautu. Atminkite, kuo liumenų yra daugiau, tuo žibintuvėlio šviesa yra ryškesnė ir ilgesnė.

Rodoma 1-24 iš 69 prekės(-ių)
Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Tipas
Šviesos srautas
lm lm
Baterija
rodyti visas reikšmes... mažiau
Baterijos tipas
Baterijos talpa
mAh mAh
Veikimo laikas
h h
IP vandeniui atspari klasė
rodyti visas reikšmes... mažiau
Režimų skaičius
vnt vnt
Filtravimas

*susisiekite su mūsų konsultantu ir Jums pasiūlys papildomas paslaugas geriausiomis sąlygomis.