Tatami ir salių danga

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokio dydžio kilimėlių man reikia?

Jums reikalingų sporto kilimėlių dydis priklauso nuo veiklos, kuriai planuojate juos naudoti. Paprastai jie būna 4x6, 6x9, 9x12 ir 12x24 pėdų dydžio.

Kokio storio turėtų būti sporto kilimėlis?

Sporto salės kilimėlis turėtų būti 1-2 colių storio.

Ar sporto kilimėliai yra atsparūs vandeniui?

Sporto salės kilimėliai paprastai nėra atsparūs vandeniui, tačiau kai kurios medžiagos pasižymi vandeniui atspariomis savybėmis. Daugelis sporto kilimėlių yra pagaminti iš putplasčio, vinilo ar gumos, o kai kurie yra specialiai pagaminti su vandeniui atsparia danga.

Iš kokių medžiagų gaminami sporto kilimėliai?

Sporto salės kilimėliai paprastai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant putplastį, vinilą, gumą ir net arklio ašutus. Putplastis dažnai naudojamas pagrindinei amortizacijai, o vinilas ir guma - patvariems, vandeniui atspariems paviršiams. Kartais aukštos klasės kilimėliuose naudojami arklienos plaukai, kad geriau sugertų smūgius ir amortizuotų.

Koks yra sporto kilimėlių ilgaamžiškumas?

Sporto kilimėlių ilgaamžiškumas priklauso nuo medžiagos, iš kurios jie pagaminti. Sintetinės gumos kilimėliai pasižymi dideliu patvarumu ir atsparumu nusidėvėjimui, o putplasčio kilimėliai yra mažiau patvarūs, nes laikui bėgant yra linkę susispausti.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas