Išmanieji laikrodžiai

Išmanieji laikrodžiai – puikus ištvermės treniruočių ir varžybų pagalbininkas tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Jie padeda stebėti kaip jūsų širdis adaptuojasi prie fizinio krūvio. Išmanieji laikrodžiai su GPS ne tik fiksuoja jūsų pulsą, bet ir seka jūsų treniruotės maršrutą žemėlapyje, praneša apie jūsų buvimo vietą artimiesiems, leidžia pasidalinti treniruotės informacija socialiniuose tinkluose.

Šiuo metu ypač populiarios išmaniosios apyrankės su GPS: jos matuoja visos dienos metu suvartotas kalorijas, įrašinėja treniruotės duomenis, bėgimo, važiavimo dviračiu ar slidinėjimo maršrutą, leidžia atsakinėti į skambučius, perskaityti SMS žinutes ar bėgant perjungti jūsų klausomą dainą, seka miego kokybę ir t.t.

Širdies ritmo matuokliai ir pulsometrai

 

Širdies ritmo matuokliai ir pulsometrai Širdies ritmo matuokliai ir pulsometrai Širdies ritmo matuokliai ir pulsometrai Širdies ritmo matuokliai ir pulsometrai
Polar – visame pasaulyje populiariausi pulsometrų gamintojai, įsikūrę Suomijoje. Polar pirmieji įdiegia naujausias technologijas ir inovacijas tiek sporto laikrodžių gamyboje, tiek jų programinėje įrangoje. Garmin – Kanzase, JAV įsikūrusi kompanija pirmauja ne tik gamindami sportinius laikrodžius, bet ir navigacijos įrangą automobiliams, jūreiviams, buriuotojams, aviatoriams. Suomijoje įsikūręs SUUNTO gamina sportinius laikrodžius atletams, bėgikams ir nuotykių ieškotojams. Laikrodžiai yra skirti naudoti multisporte ir bėgime, naudojant GPS sekimą ir širdies ritmo matavimą. Visi laikrodžiai yra su įkraunama baterija. SIGMA pulsometrus pradėjo gaminti vieni pirmųjų pasaulyje. Šiuo metu SIGMA širdies ritmo matuokliai-pulsometrai yra vieni pigiausių rinkoje, tačiau produktams suteikiama vokiška kokybė leidžia teigti, kad pulso matavimas bus neįtikėtinai tikslus.
Skaityti daugiau
Išmanusis laikrodis Withings Steel HR Sport (40 mm)
  • Išpardavimas!
  • Atsiimkite
Išmanieji laikrodžiai
Išmanusis laikrodis Withings Steel HR Sport (40 mm)
1-2 d.d.    Liko: 1 vnt.
193,00 €
Akcija vyksta nuo: 2023-03-24 iki: 2023-03-31
241,00 €
Iki akcijos pabaigos liko:

Geriausi išmanieji laikrodžiai ir apyrankės internetu

Vietoje nestovintis gyvenimo ritmas ir nenumaldomas noras nuolat būti pasiekiamais bei siekti geriausių rezultatų verčia ieškoti būdų, kaip paprasčiau tai įgyvendinti. Itin didelio susidomėjimo sulaukę išmanieji laikrodžiai ir aktyvumo apyrankės yra būtent tai, kas daugelio gyvenimą pakeitė neatpažįstamai. Leisdami stebėti kiekvienam svarbiausius rodiklius, šie stilingi aksesuarai tapo nepamainomu įrenginiu tiek sportininkams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams, tiek ramesnį gyvenimo ritmą besirenkantiems asmenims.

Išmaniosios apyrankės vs išmanieji laikrodžiai – esminiai skirtumai

Atsižvelgiant į tai, kad tiek išmaniosios apyrankės (angl. smartband), tiek išmanieji laikrodžiai (smartwatch) yra segimi ant riešo, atlieka panašias funkcijas ir netgi atrodo panašiai, pasakyti kas skiria šiuodu technologinius išradimus dažnam darosi sudėtinga. Nors abu šie įrenginiai rodo laiką, seka fizinį aktyvumą, matuoja širdies ritmą, skaičiuoja žingsnius, vertina miego kokybę ir atlieka dar daugiau funkcijų, išmaniosios apyrankės visas savo funkcijas talpina mažame ekrane, o detalesnę informaciją pateikia specialioje telefono programėlėje. Tuo metu išmanieji laikrodžiai gali funkcionuoti kaip telefonai ir pasiektus sporto rezultatus, programėlių pranešimus, žinutes ir kitą informaciją pateikia dideliame lietimui jautriame ekrane. Kitaip tariant, išmanieji laikrodžiai (ypač turintys eSIM korteles) veikia kaip telefonai ant riešo, leidžiantys paskambinti draugams ir artimiesiems, patikrinti el. paštą, socialinius tinklus, fotografuoti, bendrauti su balsu valdomu asistentu, atlikti bekontakčius mokėjimus ir dar daugiau. Jie pritaikyti kasdieniam nešiojimui ir yra puikus stiliaus akcentas.

Išmaniosios apyrankės turi mažiau funkcijų negu laikrodžiai. Be to, priešingai negu laikrodžių, didžioji dauguma jų funkcijų yra susiję su fizine veikla. Išmaniosios apyrankės dažnai vadinamos aktyvumo apyrankėmis (angl. fitness tracker). Tokį pavadinimą jos užsitarnavo ne tik dėl to, kad leidžia stebėti skirtingų sporto šakų pasiekimus. Kompaktiškas jų dizainas užtikrina, kad sportuojant ir atliekant sudėtingus judesius išmaniosios apyrankės nekliudo pasiekti geriausio rezultato, t. y. neužsikabina už sporto įrangos, yra ypač lengvos.

Išmaniojo laikrodžio ir aktyvumo apyrankės veikimo laikas

Kadangi išmanieji laikrodžiai turi daugiau funkcijų reikalingų darbui ir sportui, jų baterijos talpa yra didesnė. Nepaisant to, įkrauti juos gali reikėti kur kas dažniau negu aktyvumo apyrankes. Priklausomai nuo naudojimo intensyvumo išmanieji laikrodžiai gali prašytis būti pakrauti kas 2 dienas. Intensyviai naudojantis suteikiamomis funkcijomis, kai kuriuos modelius gali tekti įkrauti ir kone kasdien. Išmaniosios apyrankės, nors pastarųjų baterija ir mažesnė, vienu įkrovimu vidutiniškai veikia iki 5 dienų. Taip yra todėl, nes mažesnis aktyvumo apyrankės ekranas ir funkcijų kiekis ne taip išsekina bateriją.

Išmaniosios apyrankės ir sportiniai laikrodžiai internetu

Įsigyjant aktyvumo apyrankes ar išmaniuosius laikrodžius internetu, labai patogu palyginti jų technines savybes, dizainą, spalvas ir kainą. Visgi ilgas techninių savybių sąrašas ne visiems yra toks iškalbingas, kaip norėtųsi. Tam, kad patikęs išmanusis laikrodis ar aktyvumo apyrankė ne tik gražiai atrodytų ant riešo, bet ir patenkintų visus jūsų norus, patartina atsižvelgti į kelis kriterijus:

  • ESIM palaikymas. Nors naujausi žinomų prekių ženklų (pvz., Apple, Garmin, Polar) išmanieji laikrodžiai leidžia naudotis didžiąja dalimi telefono funkcijų, ieškantys telefono ant riešo turėtų patikrinti ar išmanusis laikrodis palaiko eSIM kortelę. ESIM kortelė saugo visą svarbiausią informaciją, įskaitant jūsų kontaktus ir skambučius. Ji leidžia rašyti ir gauti žinutes, priimti skambučius, naudotis programėlėmis, nepriklausomai nuo to, ar jūsų išmanusis laikrodis yra Bluetooth ryšiu susietas su jūsų mobiliuoju telefonu, ar ne.
  • Atsparumas vandeniui. Nepaisant to, kad vis dažniau ir dažniau aktyvumo apyrankės bei sportiniai laikrodžiai yra atsparūs vandeniui, šios savybės nereikėtų priimti kaip duotybės. Sugaišę kelias sekundes ir patikrinę ar patikęs Apple, Garmin, Polar ar kito prekės ženklo išmanusis laikrodis yra atsparus vandeniui, galėsite būti tikri jog naujasis pirkinys nesuges, jei netyčia jį apliesite vandeniu, ar maudysitės jo nenusisegę.
  • Baterijos talpa ir naudojimo laikas. Kaip jau minėta anksčiau, aktyvumo apyrankės ir išmanieji laikrodžiai pasižymi skirtingo dydžio baterijomis ir naudojimo įkrovus trukme. Jei planuojate nuolat ir aktyviai naudoti pasirinktą įrenginį būtinai patikrinkite, kiek laiko jis tarnaus, jį įkrovus. Tokiu būdu ne tik būsite tikri, kad sportinis laikrodis ar išmanioji apyrankė nepaves jūsų pačiu netinkamiausiu metu, bet ir sutaupysite energijos resursų.
  • Funkcijos. Šiuo metu geriausi ir populiariausi išmanieji laikrodžiai bei apyrankės yra aprūpinti tokia gausa įvairiausių funkcijų, kad visų jų gali net neprireikti. Dėlto prieš įsigyjant patikusį modelį, patartina panagrinėti jo funkcijų sąrašą. Juolab, kad nuo jų gausos priklauso ir kaina. O kam norisi mokėti už funkcijas, kurių tikrai nenaudos?

Išmanieji laikrodžiai ir aktyvumo apyrankės pigiau

Išmaniųjų apyrankių ir sportinių laikrodžių kaina svyruoja nuo keliasdešimt iki šimto ar net tūkstančio eurų. Dėlto nenuostabu, kad kiekvienas ieškome kokybiško, bet santykinai pigaus varianto. Ieškantiems geriausių pasiūlymų jau seniai nėra paslaptis, kad išmanieji laikrodžiai ir išmaniosios apyrankės internetu įsigyjamos kur kas pigiau ir greičiau negu klaidžiojant po fizines parduotuves. Dėlto PowerSport.lt elektroninėje parduotuvėje jų asortimentas atnaujinamas kone kasdien. Išmaniesiems laikrodžiams ir aktyvumo apyrankėms taikomos akcijos bei išpardavimai PowerSport.lt elektroninėje parduotuvėje yra žymimi ryškiai raudonai. Specialus žymėjimas demonstruojamas viršutiniame kairiajame kiekvienos prekės kamputyje. Tad nepastebėti geriausių sportinių laikrodžių ir aktyvumo apyrankių pasiūlymų tiesiog neįmanoma. Prieš įsigydami patikusį Apple, Garmin, Polar ar kito prekės ženklo sportinį laikrodį, norite jį apžiūrėti gyvai? Neproblema. Užsukite į PowerSport fizines parduotuves Kaune ar Vilniuje ir mes mielai parodysime turimus modelius.

 

Užduoti klausimą

* Required field

Siunčiamas klausimas, prašome palaukti...
Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas