Testosteronui skatinti

Testosteronas – vyriškas hormonas, kuris lemia nuotaiką, lytinį aktyvumą, riebalų kaupimą organizmą, raumenų dydį. Testosteronui įtaką daro fizinis krūvis, kokybiškas miegas ir sveika mityba. Vyrų, kurių amžius perkopia 30 metų, testosterono gamyba po truputi ima mažėti.

Testosterono skatintojai – tribulus terrestris, vitaminas D, cinkas ar ZMA padeda natūraliai didinti testosterono kiekį organizme arba neleidžia jam virsti į moteriškus hormonus. Testosterono skatintojai vyresniems vyrams padeda išlaikyti geresnę nuotaiką, atsistatyti po sunkių treniruočių, geriau miegoti ar padidinti lytinį potraukį.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokia yra testosterono stiprinimo produktų nauda?

Testosterono stiprinimo produktai gali padidinti lytinį potraukį, sumažinti stresą, pagerinti odos sveikatą, sumažinti nuovargį ir padidinti raumenų masę. Be to, testosterono stiprintuvai gali padėti pagerinti bendrą sveikatą ir savijautą, pagerinti energijos lygį, pagerinti lytinį pajėgumą ir skatinti sveiką širdies veiklą.

Koks yra šalutinis testosterono stiprintuvų vartojimo poveikis?

Testosterono stiprintuvai gali sukelti įvairių šalutinių poveikių, pvz: - padidėjęs veido ir kūno plaukuotumas - skysčių susilaikymas - spuogai - Cholesterolio kiekio pokyčiai - toksinis poveikis kepenims - Spermos kiekio sumažėjimas - Balso pagilėjimas - Agresija - Vyrų nuplikimas - Krūtų padidėjimas - Miego apnėja.

Ar testosterono stiprintuvai yra saugūs naudoti?

Ne visi testosterono stiprintuvai yra saugūs. Skirtinguose produktuose yra skirtingų sudedamųjų dalių, o kai kurios iš jų, vartojamos dideliais kiekiais, gali turėti šalutinį poveikį. Todėl prieš pradedant vartoti bet kokį produktą svarbu ištirti konkrečias jo sudedamąsias dalis ir atidžiai laikytis dozavimo instrukcijų. Kalbant apie dozę, rekomenduojamas paros testosterono kiekis suaugusiems 19-40 metų vyrams yra 5-10 mg per dieną.

Kiek laiko reikia, kad testosterono stiprintuvai veiktų?

Tai priklauso nuo testosterono stiprintuvo tipo, taip pat nuo asmens kūno. Paprastai gali praeiti iki dviejų ar trijų mėnesių, kol bus pastebėtas koks nors pastebimas poveikis.

Kokias testosterono stiprintuvų dozes turėčiau vartoti?

Paprastai patariama, kad asmuo neturėtų viršyti 1000-1200 mg testosterono stiprintuvų per savaitę, kad būtų išvengta šalutinio poveikio rizikos. Saugia doze laikoma 400-500 mg per savaitę, o labiau patyrę vartotojai gali pasirinkti padidinti dozę iki 700-1000 mg per savaitę.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".