Moto striukės

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
Lytis
Dydis
Filtravimas

Moto striukės

Kiekvienas, nusprendęs sėstis už motociklo vairo, pirmiausia, privalo pasirūpinti savo saugumu – investuoti į moto aprangą: šalmus, moto striukes, kelnes, batus, kūno apsaugas ir t. t. Nors tokios prekės, kaip striukės motociklininkams, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti esą tik brangi stiliaus detalė, jos saugo kur kas brangesnį turtą – gyvybę. Tad garderobe vietos atsiradus moto striukei, adrenalino nestokojantis moto sportas taps bent kiek saugesnis.

Geriausios striukės motociklininkams

Tikriausiai niekas neužginčys, kad geriausia moteriška ar vyriška striukė motociklininkams yra ta, kuri idealiausiai glunda prie kūno, puikiai dengia nugarą ir riešus, sėdus prie motociklo. Nors tinkamas moto striukės dydis yra vienas iš kertinių aspektų, renkantis moto aprangą, specialus dėmesys turėtų būti skiriamas medžiagai. Pasidomėti medžiaga, iš kurios pagamintas rūbas, pravartu, nes būtent ji daugiausiai atskleidžia apie būsimo pirkinio kokybę. Odinės striukės motociklininkams ne taip greitai susidėvi, yra atsparesnės dilimui. Tuo metu tekstilinės – geriau praleidžia orą, yra atsparesnės vandeniui. Nereikėtų nuvertinti ir dar vienos moto striukės detalės – apykaklės. Ji turėtų neveržti. Nuo jos neturėtų niežėti kaklo, nes tai blaškys važiavimo metu. Taip pat svarbu, kad moto striukės apykaklė netrukdytų kraipyti kaklą, užsidėjus šalmą.

Baikerių striukės vasarai

Graži vasaros diena ir motociklas ne vienam motociklų sporto gerbėjui yra idealios dienos apibūdinimas. Tik niekas, važinėjant motociklu, nenori braukti upeliais žliaugiančio prakaito. Dėlto moto striukės šiltuoju metų laiku dažnai taip ir lieka dūlėti spintose. Visgi motociklininko striukė turėtų būti dėvima ne tik atvėsus orams, bet ir džiuginant saulė spinduliams. Na, nebent mintis apie krūvą nubrozdinimų ar išsinėrimą iš savo odos auto įvykio metu jums atrodo patraukli. Priešingu atveju turėtumėte susirūpinti moto striukės ventiliacija. Išsegamas pamušalas, kvėpuojanti membrana yra tai, ko reikėtų dairytis ieškant vasarinės striukės motociklininkams.

Papildomi motociklininkų striukės atributai

Moto striukės nuo įprastinių skiriasi ne tik šviesą atspindinčiais elementais, leidžiančiais geriau jus pastebėti tamsiuoju paros metu. Joms būdingos integruotos nugaros ir alkūnių apsaugos. Nors tokie papildomi motociklininko striukės elementai negarantuoja, kad nelaimės atveju neatsipirksite jokiais nubrozdinimais, jie gelbsti nuo rimtų sužalojimų ir traumų. Dėlto prieš įsigydami patikusį gaminį, nepatingėkite pasidomėti, ar jis turi kūno apsaugas. Jei patikusios moto striukės negali pasigirti tokiais atributais, patyrinėkite moto kūno apsaugų asortimentą. Jame tikrai surasite viską, kad važiuodami motociklu jaustumėtės saugūs.

Moto striukės gera kaina internetu

Svarstant apie investiciją į moto aprangą, baikerių striukės tampa puikiu pasirinkimu tiems, kurie vertina savo saugumą ir nori turėti vieną kitą užtraukiamą kišenę daiktams susidėti. Kadangi motociklininkų striukės perkamos ne vienam sezonui, norisi, jog jos ne tik būtų nepavaldžios laikui, bet ir atlaikytų visus kelyje pasitaikysiančius išbandymus, pvz., lietų, vėją. Būtent tokią aprangą jums pristato PowerSport. Pas mus moto striukes gera kaina galite įsigyti ne tik internetu. Užsukę į fizines PowerSport parduotuves Vilniuje ir Kaune, patikusį modelį galėsite pasimatuoti. Taip būsite tikri, kad internetu apžiūrėtos moto striukės jums puikiai tiks. Jei visgi įsigytas dydis pasirodys netinkamas, prekes mielai pakeisime. Tad drąsiai eksperimentuokite, rinkdamiesi naujo stiliaus moto striukes. Juolab, jog mūsų parduotuvėse akcijos ir išpardavimai leidžia striukes motociklininkams įsigyti už itin patrauklią kainą. O smagiausia tai, kad tam užteka vos kelių mygtukų paspaudimų.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui