Dviratukai vaikams

Mūsų mažiesiems tyrinėtojams dviratukas dažnai yra vienas būtiniausių kompanionų, leidžiantis į nenuilstamus nuotykius. Visgi, kelias iki visiškos važiavimo laisvės ilgas ir sunkus, todėl renkant dviratuką ar triratuką vaikams svarbu atkreipti dėmesį į pastarųjų dydį ir mažųjų tyrinėtojų važiavimo įgūdžius.

Pirmąją vaiko pažintį su dviratuku drąsiai galima pradėti nuo triračių vežimėlių-dviratukų, kurie leis mažyliams pajausti važiavimo džiaugsmą padedant tėveliams. Vaikui šiek tik ūgtelėjus, patartina pereiti prie balansinių triratukų ir dviratukų, kad vaikas pradėtų mokytis išlaikyti pusiausvyrą. Mažąjį tyrinėtoją galima sodinti ant didesnių dviratukų su pagalbiniais ratukais, kai šis jau yra įgijęs pasitikėjimą judant dviratuku. Na, o kai motoriniai sugebėjimai išugdyti, laikas rinktis suaugusiųjų dviračius primenančią sumažintą versiją.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Tipas
Rėmo dydis
Rato dydis
Pavarų skaičius
Stabdžių sistema
Rėmo medžiaga
Papildomi pagalbiniai ratukai
Spalva
Didžiausia apkrova
Filtravimas

Vaikiški dviratukai ir triratukai

Kiek smagių vaikystės prisiminimų savyje talpina vaikiški dviračiai, suskaičiuoti, ko gero, neįmanoma. Tiek vaikai, tiek jų tėveliai sutiks, kad nenuilstami nuotykiai ir dviratukai vaikams yra tiesiog privaloma saule džiuginančių dienų dalis. Be nuotaikingų tyrinėjimų ir laiko praleisto gryname ore, dviratukas su papildomais ratukais ir jo suteikiama važinėjimo laisvė taip pat ugdo vaiko pasitikėjimą savimi. Dėlto nenuostabu, kad tiek tėveliai, tiek vaikai nori kuo greičiau pereiti prie šios dviratės transporto priemonės ir džiaugtis neįkainojamomis akimirkomis ant jos. Tam, kad prisiminimai, susiję su pirmuoju dviratuku, kartu nepaskatintų kartėlio jausmo, siūlome atkreipti dėmesį į kelis esminius dalykus.

Vaikiško dviračio dydis

Klausimas, koks triratukas ar dviratukas geriausias mano vaikui, kankina kone kiekvieną šeimyną. Kai pasirinkimas toks gausus, išsirinkti ne taip ir lengva. Nepaisant daugybės triratukų modelių, spalvų ir gamintojų, tam, kad dviratukai vaikams taptų puikiu laiko praleidimo būdu, svarbiausias yra tinkamas jų dydis. Vaikiško dviračio dydį galima vertinti pagal mažylio amžių arba ūgį. Visgi amžiaus rodiklis gali būti klaidinantis, turinti omeny, kad triratukai vaikams nuo 3 metų, vertinant mažylio ūgį, gali tikti tiek jaunesnio ar vyresnio amžiaus vaikams.

Vertinant, ar dviratukas yra tinkamo dydžio, svarbu atimti, jog kai kurių gamintojų vaikiškų dviračių dydžiai yra nurodomi pagal rato, o ne rėmo, dydį. Vaikiški dviračiai 16 colių ratais tiks maždaug 5-7 metų, 112-118 cm ūgio vaikams. Tuo metu gerokai vyresniems ir / ar aukštesniems vaikams vertėtų dairytis 24, 26 colių ratų vaikiškų dviračių.

Vaikiški dviračiai – svarbiausios savybės

Kai triratuko ar dviratuko pasirinkimo galimybės šiek tiek susiaurėja nustačius reikiamą dydį, kitas etapas yra įvertinti vaikiškų dviratukų kokybę, patogumą ir saugumą lemiančias savybes. Tai padaryti galite keliais paprastais žingsniais:

  1. Įsitikinkite, kad mažylis jaučiasi patogiai. Mažyliui turi būti patogu užlipti ir nulipti nuo dviratuko. Jei jo kojos nesiekia pedalų, o norint pasiekti vairą mažyliui tenka gerokai ištempti rankas, tikėtina, kad jums reikalingas kitas triratukas.

  2. Paprašykite savo vaiko nuspausti dviratuko stabdžius. Tam, kad dviratukas ar triratukas būtų saugus, svarbu, jog vaikas ne tik pasiektų, bet ir sugebėtų nuspausti jo stabdžius.

  3. Įvertinkite rėmo medžiagą. Prieš įsigydami patikusį dviratuką, įsitikinkite, kad jūsų vaikas gali pakelti ir pastumti išsirinktą dviratę transporto priemonę. Vaikiški dviratukai dažniausiai yra gaminami iš plieno arba aliuminio. Aliuminiai triratukai yra lengvesni, o plieniniai – sunkesni, lėčiau nusidėvintys.

Vaikiškų dviratukų aksesuarai

Tiek suaugusiems, tiek vaikams minti pedalus daug smagiau, kai kelionę palengvina įvairūs aksesuarai. Dėl to vaikiški dviratukai su papildomais ratukais yra aprūpinti ne tik pagalbiniais ratukais, bet ir daugybe papildomų aksesuarų. Vieni iš jų, pvz., grandinės apsauga ar vairo paminkštinimas, užtikrina vaiko saugumą. Kiti – krepšelis, bagažinė ar garsinis signalas, paįvairina vaikiškas linksmybes ir padeda sudominti vaiką pasivažinėjimu minant pedalus. Kai kurie triratukai be jau minėtų aksesuarų turi ir papildomą rankeną tėvams. Dviratukas su rankena leidžia tėveliams sulaikyti ar stumtelėti dviratuką bei mažyliui suteikti didesnį pasitikėjimą savimi.

Vaikiški dviračiai internetu

Niekam nepaslaptis, kad vaikiški dviračiai internetu atsieina pigiau. Dėlto kviečiame taupyti savo laiką ir santaupas, dviračius vaikams renkantis internetinėje parduotuvėje powersport.lt. Pas mus rasite tokių prekių ženklų, kaip Romet, 4Kids, Kross, vaikiškus dviračius ir triratukus. Apžiūrėti gyvai ir išbandyti dviračius vaikams galite mūsų fizinėse parduotuvėse Kaune ir Vilniuje. Nepraleiskite progos įsigyti dviratukus vaikams geriausiomis kainomis.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui