Treniruokliai

Nenorite būti priklausomi nuo sporto klubo, įsirenginėjate sporto salę, o gal tiesiog norite namie žiūrėti mėgstamą filmą ar laidą ir sportuoti? Puiki išeitis – treniruoklis namuose. Žinoma, valios prisiversti sportuoti reikės, bet ko nepadarysi dėl gražaus ir sveiko kūno, tiesa?
Pas mus galite rasti bene didžiausią treniruoklių asortimentą Lietuvoje visoms raumenų grupėms be išimties. Savo asortimente turime tiek profesionalių, tiek namų sąlygomis naudoti tinkamų treniruoklių: bėgimo takelių, elipsinių treniruoklių, dviračių treniruoklių, spiningo dviračių, irklavimo treniruoklių, steperių, vibro treniruoklių, plaukimo treniruoklių, slidinėjimo treniruoklių, lauko treniruoklių, jėgos treniruoklių, suoleliųskersinių, grifų, jų komplektų, svorių, diskų, hanteliųgirų, svorinių kamuolių mėtymui, jėgos maišų, stovų, medicininių kamuolių.

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokie yra geriausi treniruočių ir fitneso produktai?

Geriausi treniruočių ir fitneso produktai priklauso nuo to, kokio tipo treniruočių ieškote. Kardio treniruotėms priskiriami tokie produktai kaip treniruokliai, bėgimo takeliai, irklavimo treniruokliai, elipsiniai treniruokliai ir laiptų kopikliai. Jėgos treniruotėms idealiai tinka tokie gaminiai kaip reguliuojami hanteliai, pritūpimų stelažai, lynų treniruokliai ir svarmenų suoliukai. Kiti populiarūs treniruokliai - šokinėjimo virvės, jogos kilimėliai, stabilumo kamuoliai ir TRX sistemos.

Kokius pratimus turėčiau atlikti, kad išlikčiau sveikas?

Yra daugybė pratimų, kuriuos galite atlikti, kad išliktumėte geros formos. Širdies ir kraujagyslių veikla, pavyzdžiui, bėgimas, plaukimas, važiavimas dviračiu ir irklavimas, padės pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą bei ištvermę. Jėgos pratimai, pavyzdžiui, atsispaudimai, pritūpimai ir pratimai su kūno svoriu, gali padėti stiprinti raumenis ir jėgą. Lankstumo pratimai, pavyzdžiui, tempimo ir jogos pratimai, gali padėti pagerinti lankstumą ir pusiausvyrą. Galiausiai pusiausvyros pratimai, pavyzdžiui, stovėjimas ant vienos kojos ir vaikščiojimas nuo kulno iki kojos, gali padėti pagerinti koordinaciją ir pusiausvyrą.

Kaip galiu pagerinti savo fizinę būklę?

Norėdami pagerinti savo fizinį pasirengimą, pradėkite didinti treniruočių intensyvumą ir trukmę. Galite prisijungti prie sporto klubo arba pradėti bėgioti ar važinėti dviračiu lauke, kad padidintumėte savo ištvermę. Be to, įsitikinkite, kad maitinatės subalansuotai, valgote daug vaisių ir daržovių, kad jūsų organizmas gautų maistinių medžiagų, reikalingų išlikti sveikas.

Koks yra geriausias būdas stebėti savo sveikatingumo pažangą?

Geriausias būdas stebėti savo fizinės būklės pažangą - naudoti fizinės būklės stebėjimo programėlę arba programą. Jose galėsite stebėti sudegintas kalorijas, širdies ritmą, nueitą atstumą ir kitus rodiklius, pagal kuriuos galėsite nustatyti, kaip sekasi daryti pažangą. Be to, jos taip pat gali pateikti mitybos patarimų, kurie padės jums siekti fitneso tikslų.

Kokia treniruoklių įranga yra efektyviausia treniruotėms namuose?

Bėgimo takelis yra veiksmingiausia namų treniruoklių įranga, skirta visapusiškai treniruotei. Juo galima bėgioti arba vaikščioti uždarose patalpose ir jis padeda pagerinti bendrą širdies ir kraujagyslių sveikatą bei aerobinį pajėgumą. Taip pat galite reguliuoti nuolydžio lygį, kad padidintumėte treniruočių intensyvumą. Treniruoklis - dar vienas puikus namų treniruoklis, kurį galite naudoti kalorijoms deginti, apatinei kūno daliai tonizuoti ir širdies ritmui didinti. Kitos populiarios galimybės - elipsiniai treniruokliai, irklavimo treniruokliai ir laisvieji svoriai.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".