Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Kategorijos
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ActivLab

Obszar-kompozycji-1-kopia-4-min_1.jpg

Yra tie, kurie kalba, ir tie, kurie imasi veiksmų. Activlab supranta jūsų sunkumus – tiek profesionalai, tiek mėgėjai su prekės ženklo papildais dirba kasdien. Būdami tikri kovotojai, jūs tiesiog einate  ir atiduodate visas jėgas. To paties tikitės ir iš profesionalios sporto mitybos. Štai kur atsiranda Activlab: Activlab papildai apima dietinius baltymus, aminorūgštis, sąnarių atkūrimo formules, izotonines medžiagas, baltymų batonėlius, vitaminus ir mineralus. Gryna kokybė. Jokios magijos.

Ar siekiate bėgti maratone? Pagreitinti metabolizmą? Su Activlab papildais pasieksite daug daugiau. Activlab garantuoja novatoriškas formules, sukurtas jų pačių laboratorijose, pagamintas jų gamybos vietose ir paremtas daugiau nei 20 metų patirtimi. Activlab visiškai kontroliuojame gamybos procesą, nes jūsų pasitikėjimas yra jų įsipareigojimas.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".