Šilti gėrimai žvarbiomis dienomis ne tik padeda sušilti ir suteikia papildomos energijos, bet ir kiek pakelia nuotaiką. Nesvarbu, ar išsiruošėte į pasivaikščiojimą ar žygį, į darbą ar mokyklą, kokybiškas termosas suteiks jums galimybę kelyje atsigerti karštos arbatos, kakavos ar kavos.

Visgi šiomis dienomis termosų asortimentas itin platus: sudėtinga nepasimesti tarp dizainų, kainų ir modelių įvairovės. Nenuostabu, kad kokybiško ir patvaraus termoso paieškos gali sukelti tikrą galvos skausmą. Šiandien pateiksime penkias svarbiausias savybes, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį renkantis.

Termoso patvarumas ir ilgaamžiškumas

Labai svarbu atsižvelgti į medžiagą, iš kurios termosas pagamintas. Bene geriausiu pasirinkimu išlieka produktas su nerūdijančio plieno kolba. Tokie indai būna patvarūs, gana atsparūs dūžiams, deformacijoms ir ilgiau išlaiko pastovią temperatūrą (net iki 24–36 valandų!). Iš nerūdijančio plieno pagamintas termosas tiks tiek ruošiantis išvykai į gamtą, žvejybą, tiek kasdienai.

Visgi, jei labiau mėgstate stiklinius termosus, prieš įsigydami jį papurtykite ir įsitikinkite, kad jo viduje vienas nekrebžda ir nebilda. Jei sklinda garsai – stiklinė kolba pritvirtinta nepakankamai gerai, tad gali greit sudužti. Nors jie šiais laikais nebėra tokie trapūs, kokie būdavo anksčiau, tačiau metaliniai visuomet išliks patvaresni. Visgi, stikliniai termosai turi savo privalumų. Pavyzdžiui, metaliniuose termose nerekomenduojama laikyti kavos ar arbatos, nes jų viduje gali likti nenuplaunamų pėdsakų. To niekuomet nenutiks su stikliniu!

 

 

Sandarus termosas apsaugos jus nuo papildomų problemų

Tikriausiai neretas mūsų yra patyręs ką reiškia skysčio išsiliejimas kuprinėje ar rankinėje ir tikrai niekas nenorime pakartoti šios patirties. Taigi, savaime suprantama, kad termoso sandarumas yra viena svarbiausių jo savybių. Jei ieškote tokio varianto, rekomenduojama rinktis turintį vientisą kamštį, kurio nereikėtų visiškai išsukti. Tai ne tik padidina sandarumą, bet ir padeda geriau išlaikyti karštį.

Geras termosas išlaikys norimą temperatūrą ilgesnį laiką

Perkant termosą dažniausiai norima, kad jis kuo ilgiau gėrimus ar maistą išlaikytų karštus arba šaltus. Renkantis itin svarbu perskaityti prekės aprašą ar gamintojo pateiktą informaciją: kiek valandų termosas išlaiko karštį ar šaltį, kokioje temperatūroje gamintojas atliko karščio išlaikymo testą. Tiesa, didesnis termosas įprastai gėrimų ar maisto temperatūrą išlaiko ilgiau.

Tiesa, galima gudrauti ir bet kokiam termosui „padėti“ gėrimų temperatūrą išlaikyti dar iki 30% ilgiau. Kaip tai padaryti? Tiesiog prieš į termosą įpildami skystį arba įdėdami maistą, sušildykite jo kolbą pripildami karšto vandens. Jame karštą vandenį palaikykite apie 4 min., išpilkite ir įdėkite arba įpilkite norimą turinį.

 

termosas

 

Didelis ar mažesnis termosas?

Prieš perkant itin svarbu pasverti savo poreikius ir nuspręsti koks dydis jums reikalingas. Jei mėgstate žygius ir keliones į gamtą, stovyklauti, žvejoti ar leisti laiką lauke, jums greičiausiai pravers didesnis termosas. Ilgesnėms veikloms įprastai rekomenduojamas ne mažesnis nei 1 litro talpos indas.

Jei termosą planuojate kasdien nešiotis su savimi, jis gali tapti trukdžiu, tad rekomenduojame rinktis termo puodelį, kuris bus lengvas, o gėrimo temperatūrą išlaikys taip pat puikiai.

Saugus termosas neskleidžia nemalonaus kvapo

Jei apsipirkti planuojate fizinėje parduotuvėje, išsirinkę produktą, atsukite jį ir pauostykite jo vidų. Neįprastas kvapas gali reikšti, kad termosas pagamintas iš netinkamų medžiagų, kurios gali patekti į gėrimus ar maistą, tad tokio produkto įsigyti nenorėsite. Saugus ir patikimas termosas neturėtų skleisti nemalonaus kvapo.

Kokybiškas termosas žiemos metu itin džiugina mėgstančiuosius leisti lauke. Tikimės, kad padėjome jums priimti tinkamą sprendimą ir nuo šiol jūsų mėgstami gėrimai išlaikys norimą temperatūrą dar ilgiau!

Comments (0)

No comments at this moment

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".