Kaip išsirinkti ar pačiam susidėti stalo teniso raketę?

Ketindami įsigyti stalo teniso raketę, tikriausiai susidursite su dideliu skirtingų rakečių pasirinkimu, todėl gali kilti klausimas – kaip išsirinkti tinkamą? O galbūt geriau stalo teniso raketę susidėti pačiam? Šiame straipsnyje pateiksime geriausius patarimus, kurie padės išsirinkti ar susidėti idealiausią stalo teniso raketę.

Read more
4099 views

Kas yra HIIT treniruotės ir kokia jų nauda?

Aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės arba HIIT (angl. High Intesity Interval Training) terminas tarp sportininkų, sporto salėse ir tinklaraščiuose vartojamas vis dažniau. Tai aukšto intensyvumo treniruočių programos, kurių metu tarpusavy mainomi aukšto intensyvumo pratimai ir pratimai, kurių metu intensyvumas mažas, arba poilsis.

Read more
6768 views

Kaip išsirinkti gerą krepšinio kamuolį?

Krepšinis – bene pats populiariausias žaidimas Lietuvoje, tad nekeista, kad nemažai šeimų namuose turi krepšinio kamuolius. Visgi, net jei ir žaidžiate savo kieme ar sode, negalite pasikliauti vien savo įgūdžiais – jums reikalingas ir tinkamas krepšinio kamuolys. Tačiau kaip tokį išsirinkti? Būtent šiandien pasistengsime atsakyti į šį klausimą.

Read more
4111 views

MMA pirštinės: kaip išsirinkti?

Užsiimate mišriais kovos menais (MMA)? Norite pradėti ar tęsti treniruotes? Jei į bent vieną šių klausimų atsakėte teigiamai, jums reikia įsigyti tinkamų pirštinių porą, specialias apsaugas ir kitų priemonių treniruotėms. Pirmųjų MMA pirštinių įsigijimas gali tapti sudėtinga, tačiau įmanoma užduotimi, kadangi pirštinių tipų ir gamintojų yra be galo daug. Visų pirma reikėtų žinoti, kad MMA pirštinės skiriasi nuo bokso pirštinių.

Read more
2187 views

Dantų apsaugos: kaip išsirinkti ir paruošti naudojimui?

Kovos menai – sporto šaka, kurios metu patiriama bene daugiausia traumų, tad nenuostabu, kad būtent jai kuriama daugiausia skirtingų apsaugų. Visgi dantų apsaugos (arba kapos) naudojamos ne tik bokse, MMA ir kitose kovinio sporto šakose, bet ir krepšinyje ir pan. Dantų apsaugos naudojamos norint išvengti dantų traumų ar netgi netekimo.

Read more
5496 views

Kaip vyniojami bintai boksui?

Bintai boksui yra būtinybė norint apsisaugoti nuo galimų sužalojimų ir traumų treniruočių bei varžybų metu. Jie sutvirtina ir apsaugo bei prilaiko riešą, krumplius, rankos ir pirštų sąnarius. Taip pat puikiai sugeria prakaitą, tad bokso pirštinės greičiau džiūsta ir tarnauja jums ilgiau. Visgi ne retam sportininkui, bent jau pradedant treniruotis, kyla vienas klausimas: kaip tinkamai juos vynioti?

Read more
4402 views

Bokso pirštinės: kaip pasirinkti?

Lietuvoje boksas kasmet vis populiarėja. Miestuose didėja boksui dedikuotų sporto klubų, gausėja įvairių bokso prekių pasiūla laisvalaikio ir sporto prekių parduotuvėse. Vis dažniau nubraukiama veiksmo filmų sukurta stigma, kad boksas yra agresyvi sporto šaka, o boksininkai – kvaili, „atitrankytomis smegenimis“, mušeikos. Tai įrodydami šiais laikais bokso sales aplanko vis daugiau žmonių.

Read more
8287 views

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

+370 630 67777   |   info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".