Sakoma, kad krepšinis – antra lietuvių religija, tad daugelis krepšinio sirgalių ne tik puikiai išmano šio žaidimo taisykles, bet ir patys mėgsta šį žaidimą žaisti. Vieni tai daro įrengtose krepšinio aikštelėse, kiti žaisti labiau mėgsta savo kieme. Krepšinio stovai padės jums be vargo įsirengti krepšinio aikštelę nuosavame kieme ar kitoje norimoje vietoje.

Stacionarūs krepšinio stovai – vis dar išlieka bene populiariausi, tačiau juos vejasi mobilūs krepšinio stovai. Šių stovų privalumas – juos statyti galite bet kur ir, pririekus, tiesiog patraukti juos į kitą vietą. Mobilūs krepšinio stovai turi ratukus, tad tai padaryti nebus sudėtinga. Tokius stovus galite naudoti tiek patalpose, tiek lauke.

Kaip ir kokį krepšinio stovą pasirinkti?

Norėdami išsirinkti kokybišką krepšinio stovą, visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Stovo vieta. Kadangi krepšinio stovai įprastai būna mobilūs arba įbetonuojami (stacionarūs), visų pirma turėtumėte nuspręsti, kur stovą statysite. Mobilų stovą pastatyti galite bene bet kur, tačiau daugiau problemų kyla su įbetonuojamu stovu. Jei ruošiatės pakeisti kiemo išdėstymą, rekomenduojame rinktis stacionarų stovą.
  • Aukščio reguliavimo mechanizmas. Jis itin pravartus, jei stovu naudodamiesi krepšinį žaidžia tiek vaikai, tiek suaugusieji, nes padės nesudėtingai pakeisti lanko aukštį. Rekomenduojame rinktis rankena valdomą mechanizmą, kuris kur kas patogesnis ir juo be problemų naudotis galės net vaikai.
  • Lenta. Profesionalai visuomet renkasi stiklines lentas, nes nuo stiklo kamuolys atšoka geriausiai. Visgi, jei ieškote pigesnio varianto, jachtinė fanera – kaip tik jums. Ji labai patvari! Norite skaidrios lentos? Rinkitės akrilo plastiką, kuris daug patvaresnis ir lauko sąlygomis tarnaus ilgiau, nei stiklas. Taip pat pasvarstykite ir apie lentos dydį. Oficialus dydis – 180 x 150 cm, tačiau kasdieniam naudojimui galite rinktis ir mažesnio dydžio lentą.
  • Lankas. Reikėtų pagalvoti ir apie jį. Skirtingi lankai turi skirtingų savybių, pavyzdžiui, spyruokliuojantis lankas padės sumažinti kamuolio atšokimą, o PRO lankas bus pats tas, jei planuojate „dėtį“ į krepšį bei kabintis už lanko. Jis pakankamai patvarus, kad atlaikytų žaidėjo svorį.
  • Pagrindas (jei pasirinkote mobilų stovą). Kuo didesnis pagrindas, tuo stabilesnis stovas bus.

Krepšinio stovai – mobilūs ar stacionarūs – puikus pasirinkimas krepšinio entuziastams, norintiems šį žaidimą žaisti tiesiog savo kieme. Tokios krepšinio aikštelės įrengimas nepareikalaus daug laiko ar pastangų, tačiau vos atšilus orams galėsite mėgautis krepšinio žaidimu vos radę tam laisvo laiko.

Comments (0)

No comments at this moment

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".