Paspirtukas triukams Chilli Pro Riders Choice Zero V2
Paspirtukas triukams Chilli Pro Riders Choice Zero V2
Paspirtukas triukams Chilli Pro Riders Choice Zero V2
Paspirtukas triukams Chilli Pro Riders Choice Zero V2
Paspirtukas triukams Chilli Pro Riders Choice Zero V2
Paspirtukas triukams Chilli Pro Riders Choice Zero V2
Paspirtukas triukams Chilli Pro Riders Choice Zero V2
Paspirtukas triukams Chilli Pro Riders Choice Zero V2

WARRANTY

 • 30 days return policy
 • 24 month product warranty
 • Free consultation
 • 30 days return policy
 • 24 month product warranty
 • Free consultation

Paspirtukas triukams Chilli Pro Riders Choice Zero V2

1311830
249.00 €
Tax included
Monthly payment from 13.43€

Stock Quantity:
Available in Supplier store (2 pcs)
Delivery terms:
NEMOKAMAI Prekę pristatysime Jums per: 2-4 d.d. DPD (0.00 €)
NEMOKAMAI atsiimkite wednesday, july 24 d., parduotuvėje, Ateities pl. 23 b, Kaunas (0.00 €)

Description

     Triukinis paspirtukas Chilli Pro Riders Choice Zero V2, sukurtas kompanijos remiamų profesionalų komandos ir skirtas patyrusiems mažiesiems paspirtukininkams. Didesnio pločio "deckas" orientuotas į "street" stiliaus važinėjimą, bet tinkamas ir parkui. Visos dalys pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, todėl šis paspirtukas pasižymi puikiu lengvumo ir tvirtumo santykiu.

 • Vairas (handlebar): 6061 Aluminum (61 x 58 cm)
 • Vairo kolonėlės tvirtinimas (clamp): 2-Bolt CNC Aluminum
 • Vairo kolonėlės užspaudimo tipas(compression): Chilli Spider HIC
 • Stovimoji dalis (deck): 6061 Aluminum (52 x 12.5 cm)
 • Ratukai: 120mm wheels, full core 90A
 • Guoliukai: ABEC 9
 • Su stabdžiu
 • Aukštis: 85.5 cm
 • Svoris: 3.62 kg.

TRIUKINIO PAPSIRTUKO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 

Saugumo priemonės

 

Kaip ir naudojant kitus judančius įrenginius, važiavimas paspirtuku gali kelti pavojų. Prieš važiuodami, perskaitykite visas naudojimo taisykles. Ypač įsidėmėkite šiuos patarimus:

 

 1. Visada dėvėkite apsaugines priemones, tokias, kaip ANSI, SNELL, CPSC arba ASTM sertifikuotus šalmus, kelių ir alkūnių apsaugos priemones, marškinėlius ilgomis rankovėmis ir ilgas kelnes.
 2. Visada avėkite uždarą avalynę, įsitikinkite, kad avalynė tinkamai užsegta. Negalima naudotis paspirtuku neavint avalynės arba avint basutes.
 3. Visada laikykitės galiojančių eismo ir važiavimo paspirtuku taisyklių. Saugokitės kitų transporto priemonių ir praleiskite pėsčiuosius.
 4.  Neatlikite jokių įrenginio konstrukcijos pakeitimų, nenaudokite jokių priedų, kurie nėra pateikti su paspirtuku.
 5. Nevažiuokite laikydami įrenginį tik viena ranka. Rankenas tvirtai laikykite abiem rankomis.
 6. Važiuodami paspirtuku, nedarykite staigių posūkių, posūkyje nesiremkite ant rankenų visu kūnu, nes jos gali susisukti ir prarasite kontrolę.
 7. Nevažiuokite paspirtuku slidžia, šlapia kelio danga, nes poliuretano ratai gali paslysti ir prarasite kontrolę. Venkite kelių, kur kaupiasi vanduo, purvas, smėlis, žvyras, lapai arba kitos šiukšlės. Važiuojant per lietų, prastėja ratų sukibimas su kelio danga, stabdymo ir matomumo sąlygos.
 8. Nevažiuokite paspirtuku esant stačiam nuolydžiui, nes paspirtukas gali tarpti nevaldomas arba stabdžiai gali nesuvekti pakankamai. Būkite ypač atidūs važiuodami nelygioje vietovėje. Nevažiuokite dideliu greičiu nuokalnėje.
 9. Važiuokite paspirtuku tik lygioje vietovėje, nevažiuokite šlapia, nelygia, akmenuota, žvyro danga. Nevažiuokite paspirtuku prietemoje arba naktį, drėgna arba apledėjusia danga.
 10. Venkite duobių, drenažo grotelių, staigių kelio dangos pokyčių, nes paspirtukas gali staigiai sustoti.
 11. Prieš pradėdami važiuoti, paspauskite stabdžio paminą ir patikrinkite, ar jis veikia. Ilgai naudojant paspirtuką, stabdžių pamina gali įkaisti, todėl sustojus jos nelieskite, nes galite nusideginti.
 12. Pasukite paspirtuko rankeną į kairę ir dešinę, patikrinkite, ar mechanizmas tinkamai veikia. Prieš pradėdami važiuoti, taip pat įsitikinkite, kad rankenos tvirtai laikosi.
 13. Vaikai visada privalo važiuoti prižiūrint suaugusiajam. Prieš pradedant važiuoti, prižiūrintis asmuo patikrina paspirtuką, kad visos jos dalys būtų tinkamai pritvirtintos ir būtų išvengta nelaimingo atsitikimo.
 14. Kadangi surenkant paspirtuką galima prisispausti pirštus, suaugusieji privalo padėti vaikams surinkti ir sureguliuoti paspirtuką. Nelieskite judančių detalių, suveržimo mechanizmo detalių, kad nesusižeistumėte pirštų. Įsitikinkite, kad visos detalės yra tvirtai sumontuotos.
 15. Jei nesilaikysite pirmiau nurodytų saugumo patarimų, galite susižeisti.
 16. Skubiai pakeiskite nusidėvėjusias, sulūžusias įrenginio detales.

 

6 mėnesių garantija; garantija netaikoma besidėvinčioms dalims

 

Garantija negalioja, jei įrenginys sugenda dėl paspirtuko mechaninio pažeidimo, netinkamos eksploatacijos arba atliekant su juo neleistinus manevrus.

 

PRIEŠ VAŽIUODAMI PATIKRINKITE

 

Pirma, patikrinkite, ar veikia stabdžiai.

Antra, patikrinkite, ar rankenos tinkamai ir tvirtai laikosi.

Trečia, patikrinkite, ar ratai tvirtai laikosi ir sukasi be trikdžių.

Viską patikrinę ir perskaitę saugumo patarimus, galite pradėti važiuoti paspirtuku.

 

VARTOTOJO INSTRUKCIJA IR ĮRENGINIO PRIEŽIŪRA

 

 1. Pasukite paspirtuko ratus ir vairą taip patikrindami mechanizmų guolius ar jie sklandžiai veikia. Jei reikia, po kelių pirmų pasivažinėjimų juos sureguliuokite prisukdami ar atleisdami suveržimo varžtus.
 2. Rekomenduojama ne rečiau kaip kas 6 mėnesius pilnai išardyti ir išvalyti paspirtuką. Jei būtina dalis pakeisti, pasirūpinkite, kad iš tiekėjo (atstovo) užsakytumėte tinkamą detalę.
 3. Jeigu kliba priekinė paspirtuko dalis (vairas), greičiausiai vairo kolonėlės mechanizmas nėra tinkamai sutvirtintas. Nevažinėkite atsilaisvinusiu vairu. Nuimkite vairą ir prisukite šešiakampiu raktu vairo kolonėlės sutempimo varžtą. Sumontuokite vairą atgal ir tvirtai suveržkite vairo apkabą.
 4. Poliuretano ratai po kurio laiko gali nusidėvėti. Susisiekite su pardavėju ir pakeiskite juos naujais, kad būtų saugu važiuoti.
 5. Reguliariai naudojant paspirtuką, ratai ir ratų guoliai gali nusidėvėti. Juos galima lengvai pakeisti. Atsukite veržles, kuriomis pritvirtinta rato ašis ir ištraukite ratą. Pakeiskite ratą arba guolius, tvirtai vėl užsukite veržles veržliarakčiu iš abiejų rato pusių. Pasirūpinkite, kad iš tiekėjo (atstovo) užsakytumėte tinkamus ratus arba ratų guolius.
 6. Purvą ir dulkes nuo paspirtuko valykite sudrėkinta šluoste. Nenaudokite valiklių arba skiediklių, kurie gali sugadinti paviršių. Valymui nenaudokite alkoholio arba medžiagų, kurių sudėtyje yra alkoholio arba amoniako, ne jos gali sugadinti paviršių, ištirpinti detales arba suminkštinti lipdukus arba lipdukų klijus.
 7. Prieš pradėdami važiuoti, įsitikinkite, kad visos detalės yra tvirtai sumontuotos.
 8. Mechanizmai arba detalės laikui bėgant gali prasčiau veikti. Jei kuris nors mechanizmas arba detalė neveikia, taip, kaip turėtų, rekomenduojama nenaudoti įrenginio, susisiekti su tiekėju (atstovu) arba importuotoju ir pakeisti mechanizmus arba detales naujais.  

About Chilli Pro

RAVEN (1).png

Chilli Pro scooter stands for absolute passion for stunt scootering and 100% support for the sport. Chilli was founded in 2010 with the goal of developing a high-end stunt scooter lineup for all ages and skill levels. From children’s stunt scooters to professional stunt scooters, Chilli has everything. To this day, research, development, testing and design is spent day in, day out to build always better and better stunt scooters.

Important

ce_mark.svg

CE ženklinimas yra prekės gamintojo deklaracija, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus (plačiau skaitykite čia).

Prekių nuotraukos bei video skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų parametrai, spalvos, užrašai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Vizualinė prekių medžiaga nenurodo prekių komplektacijos, todėl būtina vadovautis prekės aprašyme ir specifikacijose pateikta informacija.

Kilus klausimams, lauksime Jūsų skambučio telefonu +370 630 67777 arba žinutės el. paštu [email protected]

SPORTING GOODS STORE IN KAUNAS

Ateities pl. 23 b, Kaunas. Open I - V:  9.00 - 18.00 

Need advice?

SPORTING GOODS STORE

Working

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Product added to wishlist
Product added to compare.