Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../../vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php) is not within the allowed path(s): (/home/power/domains/powersport.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/power/domains/powersport.lt/public_html/modules/pagecache/static.config.php on line 12
Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr
Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr
Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr
Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr
Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr
Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr
Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr
Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr
Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr

ПОТРЕБИТЕЛЬСКАЯ ГАРАНТИЯ

 • 30 дневная гарантия возврата
 • 24 месячная гарантия для физических лиц
 • Бесплатная консультация
 • 30 дневная гарантия возврата
 • 24 месячная гарантия для физических лиц
 • Бесплатная консультация

Тип
Resistance tube
Intended use
Home use
Материал
TPR
Color
Green
Длина
300 cm
Ширина
Not specified
Толщина
0.9 cm
Сопротивление
Light
Pcs. per package
1 pc
Гарантия
2 years

Treniruočių guma Body Sculpture Bb 2001gr

704944
8,99 €
С НДС
Распродано

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
(0)

Описание

Savybės:
 

 • "Body Sculpture" lanksčioji BB 2001GR mankštos guma turi platų pritaikymo spektrą: ji naudojama pilateso, jogos ir tempimo pratimams .
 • Ji puikiai tinka pilvo, pečių, nugaros ir dubens raumenims tempti ir stiprinti.
 • Guma yra praktiška, lengvai naudojama ir užima mažai vietos.
 • Jo pagrindinė užduotis - sukurti pasipriešinimą, kurį reikia įveikti.
 • Panaudojus juostą galima suteikti papildomą darbą raumenims, todėl pratimai tampa efektyvesni.  Vaizdo pratimų pavyzdžiai:
   

Tyrimai parodė, kad pasipriešinimo treniruotės yra beveik tris kartus veiksmingesnės už įprastą pilatesą! Dėl to galite turėti gražią figūrą per trumpesnį laiką.

1. Pilvo raumenys, šlaunys, pečiai ir rankos - žirklės su guma
Atsisėskite ant grindų, prieš save ištieskite tiesias kojas. Suimkite gumytės galus į rankas ir užkabinkite juostos vidurį prie kairės kojos pado. Padėkite liemenį ant grindų. Tarp pėdų ir blauzdų visą laiką turi būti stačiu kampu. Įtempkite pilvo raumenis, pakelkite galvą ir pečius. Sulenkite alkūnes ir sunerkite rankas link galvos (rankos remiasi į grindis). Ištiesintą dešinę koją kelkite vertikaliai. Įkvėpkite ir greitai nuleiskite koją, sustabdydami ją prie pat grindų. Tuo pačiu metu pakelkite dešinę koją. Iškvėpkite ir vėl kelkite kairę koją aukštyn, nuleisdami dešinę koją. Pakartokite visus aštuonis kartus. Tada užkabinkite dirželį ant dešinės kojos ir vėl atlikite visą pratimą.

2. Juosmens, nugaros, šlaunų, užpakalinės rankų dalies ir pečių - juostos tempimas
. Atsisėskite ant grindų, prieš save ištieskite tiesias kojas. Sulenkite kairę koją ir pėdą atremkite į grindis. Kaire ranka suimkite abu juostos galus, o juostos vidurį užkabinkite už kairės kojos pirštų. Pasukite liemenį į kairę ir dešine ranka apglėbkite kairįjį kelį. Atitraukite mentes. Iškvėpkite ir ištieskite kairę koją 45 laipsnių kampu į grindis, o kairiąją ranką ištieskite atgal ir žiūrėkite atgal. Įkvėpkite ir grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite aštuonis kartus, tada perkelkite juostą per dešinę koją ir vėl atlikite visą pratimą.

3. Pilvo raumenys, nugara, pečiai, klubai ir rankos - voratinklis ant nugaros
Atsisėskite, sulenkite kelius ir pėdas padėkite ant grindų. Ant abiejų padų užkabinkite gumą, sukryžiuokite ją per kojas ir suimkite galus rankomis. Lėtai atsiloškite atgal, nugara ir pečiais atsiremkite į grindis, o kelius priglauskite prie krūtinės. Kojų pirštus pakelkite aukštyn, alkūnes priglauskite prie kūno. Įkvėpkite ir ištieskite rankas bei kojas į šonus taip, kad kūnas sudarytų X formą. Sekundę palaikykite ir grįžkite į pradinę padėtį. Nesvyruokite į šonus. Pakartokite aštuonis kartus.

4. Nugara, pilvas, pečiai ir klubai - undinėlė
Atsiklaupkite ir užkabinkite gumos centrą aplink kojų pirštus, galus suimkite į rankas. Lėtai atsigulkite ant pilvo, kad nepaleistumėte juostos. Laikykite alkūnes sulenktas, arti kūno, rankas laikykite ties pečiais. Įtempkite pilvo ir nugaros raumenis. Ištieskite rankas priešais save ir kartu pakelkite sujungtas kojas. Rankomis padarykite puslankiu: šiek tiek į viršų, į šonus ir atgal. Paskui nuleiskite rankas ir kojas, kai delnais slenkate pirmyn į pradinę padėtį. Pakartokite aštuonis kartus.

5. Juosmuo, viršutinė nugaros dalis ir išorinė šlaunų pusė - jūrų žvaigždė
Atsisėskite, sulenkite kojas ir pėdomis atsiremkite į grindis. Dešine ranka suimkite gumos galus, o gumos centrą užmaukite ant dešinės pėdos pado. Sujungtas sulenktas kojas perkelkite į kairę ir perkelkite kūno svorį ant kairės šlaunies ir sėdmenų. Atsiremkite į sulenktą kairę ranką. Pakelkite klubus taip, kad liemuo ir šlaunys sudarytų tiesią liniją. Įkvėpkite ir vienu metu pakelkite ir ištiesinkite dešinę ranką ir koją. Iškvėpdami grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite keturis kartus ir tada atlikite pratimą į kitą pusę.
 

About Body Sculpture

2020_Lightning_Deals_Banner_1280x475_V1-01_5.png

МАГАЗИН В КАУНАСЕ

Часы работы:

I - V:      9.00 - 18.00

 

Адрес: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Телефон: +370 602 20866

Эл. адрес: kaunas@powersport.lt

МАГАЗИН В ВИЛЬНЮСЕ

Часы работы:

I - V:      9.00  - 18.00

VI:       10.00  - 15.00

Адрес: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Телефон: +370 671 24005

Эл. адрес: vilnius@powersport.lt

Product added to wishlist
Product added to compare.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".