Keičiamo svorio hanteliai

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokie yra reguliuojamo svorio hantelių privalumai?

Reguliuojamo svorio hanteliai turi daug privalumų, įskaitant patogumą ir universalumą. Naudodami reguliuojamus svorius galite greitai ir lengvai pakeisti kiekvieno hantelio svorį, kad jis atitiktų jūsų poreikius - nebereikia pirkti kelių fiksuoto svorio hantelių rinkinių. Dėl to jie idealiai tinka tiek lengvoms, tiek sunkioms jėgos treniruotėms. Be to, jie yra daug kompaktiškesni ir užima mažiau vietos nei tradiciniai hanteliai, todėl puikiai tinka namų sporto salėms.

Kokie yra skirtingi reguliuojamo svorio hantelių tipai?

Įvairių tipų reguliuojamo svorio hanteliai: - Fiksuoto svorio hanteliai, kuriems nustatytas nuolatinis svoris ir kurių negalima reguliuoti. - Dial-A-Weight (hanteliai), kurie turi ratuką, leidžiantį reguliuoti svorį aukštyn ir žemyn be rankinio plokštelių pridėjimo ar nuėmimo. - "Select-a-Weight" (hanteliai) su iš anksto parinktais svorio rinkiniais, kuriuos galima reguliuoti pagal treniruočių poreikius. - "Bowflex SelectTech" hanteliai, kurių svorių diapazonas yra nuo 2 kg iki 24 kg (52,9 kg). - Šešiakampiai hanteliai, kurių yra įvairių dydžių

Kaip reguliuojamo svorio hanteliai lyginami su tradiciniais hanteliais?

Reguliuojamo svorio hanteliai siūlo platų svorio pasirinkimą, todėl galite reguliuoti svorį, kad jis atitiktų jūsų fitneso tikslus. Dėl to jie yra universalesni už tradicinius hantelius, kurių svoris yra fiksuotas ir ribotas. Be to, reguliuojamo svorio hanteliai paprastai būna kompaktiškesni ir juos lengviau laikyti, o tradiciniams hanteliams laikyti paprastai reikia didesnio ploto. Tačiau reguliuojamo svorio hanteliai paprastai būna brangesni už tradicinius, kai kurie modeliai kainuoja iki 150 eurų ir daugiau.

Kokių savybių turėčiau ieškoti pirkdamas reguliuojamo svorio hantelius?

Pirkdami reguliuojamo svorio hantelius, atsižvelkite į tokias savybes kaip svorių diapazonas, reguliavimo mechanizmo tipas, konstrukcijos kokybė ir paprastas reguliavimas. Be to, atsižvelkite į galimus svorio žingsnius, dydį ir perkeliamumą, rankenos patogumą ir visas papildomas funkcijas, pvz., fiksatorius.

Kaip geriausiai sureguliuoti reguliuojamo svorio hantelių svorį?

Geriausias būdas reguliuojamo svorio hantelių svoriui reguliuoti - naudoti atitinkamą su hanteliu tiekiamą pasirinkimo kaištį. Norėdami tai padaryti, sulygiuokite norimą svorį ant selektoriaus kaiščio su skylute ir įkiškite selektoriaus kaištį į skylutę. Norėdami išimti svorį, tiesiog atlikite atvirkštinį judesį.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas