Batutai su tinklu

Batutai su tinklu internetu

Šokinėjimas ant batuto – vaikų ir suaugusiųjų itin mėgstamas laisvalaikio praleidimo būdas, suartinantis tėvus su vaikais. Suaugusius šuoliai ant batuto sugrąžina į vaikystę ir padeda pabėgti nuo rutinos, o mažiesiems tai – puiki proga išsidūkti. Sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvių lentynos perpildytos įvairių formų, dydžių ir tipų batutais. Kai pasirinkimas toks platus, neretai kyla klausimas, koks batutas pats geriausias? Nors vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvieno poreikiai – skirtingi, tačiau vieną galime drąsiai sakyti – vieni populiariausių batutų – su tinklu. Mūsų patyrę konsultantai išskiria net tris priežastis, kodėl batutai su tinklu daugumai klientų yra geriausias pasirinkimas.

  1. Batutai su tinklu – vieni saugiausių. Turbūt, kiekvienas esame girdėję posakį pirmiausia – saugumas. Šis pasirinkimo kriterijus tampa ypač svarbus, kai ieškoma batuto vaikams. Įprastai batutai su tinklu turi du apsauginius tinklus – vidinį ir išorinį. Išorinis batuto tinklas šokinėjančiam neleidžia nukristi ant žemės, o vidinis tinklas – įstrigti kojai tarp spyruoklių. Be to, vidinis tinklas padeda išvengti sąlyčio su rėmu. Kita saugumo suteikianti batuto dalis – rėmo paminkštinimai. Kuo storesni ir platesni paminkštinimai, tuo mažesnė tikimybė susižesti atsitrenkus į metalinį rėmą. Saugumo taip pat suteikia ir spyruoklių apsaugos, kurios neleidžia atsitrenkti kojoms į spyruokles. Geriausia rinktis iš PVC medžiagos pagamintas spyruoklių apsaugas, kurios yra labiau atsparios nepalankioms oro sąlygoms.
  2. Dydžių ir formų įvairovė, leidžianti lengviau išsirinkti sau tinkamą batutą. Batutų su tinklu pasirinkimas – išties platus, o tai leidžia atliepti kiekvieno pirkėjo individualius poreikius. Priklausomai nuo batuto matmenų ir atlaikomos apkrovos, ant batuto su tinklu gali šokinėti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Todėl prieš pirkdami batutą, būtinai atsižvelkite į tai, kas ant jo šokinės. Atminkite, kuo didesnis batuto skersmuo arba kiti matmenys (ilgis bei plotis), tuo didesnę apkrovą jis gali atlaikyti. Jei ant batuto šokinės tik vaikai, pakaks ir 100 kg apkrovą atlaikančio batuto, tačiau jei ir tėveliai norės šokinėti su vaikais, tuomet vertėtų rinktis batutą, atlaikantį didesnę apkrovą – bent 150 kg. Pasirinkę batutą su didesne apkrova užtikrinsite kelių asmenų judėjimo laisvę. Dar vienas svarbus pasirinkimo kriterijus – batuto forma. Pasirinkę tinkamos formos ir skersmens batutą – apvalų, ovalų ar stačiakampį – lengviau surasite jam vietą kieme ir priderinsite jį prie bendro eksterjero.
  3. Batutą su tinklu lengva montuoti. Dar viena priežastis, kodėl pirkėjai dažniau renkasi batutą su tinklu – paprastas montavimas. Lyginant su į žemę įleidžiamais batutais, batutą su tinklu daug lengviau sumontuoti. Tereikia surinkti batutą ir pasirūpinti tvirtu ir lygiu pagrindu, ant kurio būtų galima pastatyti batutą. Įsigijus į žemę įleidžiamą batutą, teks ne tik surinkti batutą, bet ir iškasti duobę, taip suardant kiemo veją.

Batutai su tinklu pigiau

Šokinėjimas ant batuto – teigiamų emocijų suteikianti veikla, kurią mėgsta ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Nors batutų parkų vis daugėja, tačiau įsigiję nuosavą batutą, šia veikla galėsite mėgautis kada tik panorėję. Vieni populiariausių batutų – batutai su tinklu, kurie yra saugūs, lengvai montuojami, o platus dydžių ir formų pasirinkimas atliepia kiekvieno pirkėjo poreikius. Mūsų asortimente rasite garsių prekių ženklų – BERG ir inSPORTline – batutų su tinklu už itin patrauklią kainą. Visgi, norintiems dar labiau sutaupyti siūlome batutą pirkti išpardavimo metu, nes batutas su akcija bus dar palankesne kaina. Užsukę į Powersport.lt internetinę parduotuvę, tinakamą batutą įsigysite vos kelių mygtukų paspausdimu, o pasirinkę prekių pristatymą į namus galėsite nesukti galvos, kaip reikės parsivežti šį prikinį namo. Visgi, jei prieš pirkdami norite apžiūrėti batutą, lauksime jūsų Powersport fizinėse parduotuvėse – Vilniuje arba Kaune.

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokios yra batutų su tinkleliais saugos savybės?

Batutai su tinkleliais paprastai turi daugybę saugos priemonių, įskaitant: - Modifikuotas pagrindo rėmas, užtikrinantis didesnį stabilumą - stiprus visų siūlių susiuvimas - Ypač storą PVC išorinę vinilo medžiagą - rūdims atsparūs metaliniai rėmai ir spyruoklės - Stiprūs, putplasčiu paminkštinti stulpai ir rėmai - Aukštos kokybės pramoninio atsparumo plieno spyruoklės - Lengvai surenkama arba išardoma be jokių įrankių - UV spindulių danga, užtikrinanti ilgesnį gaminio ilgaamžiškumą

Kokio dydžio batutas su tinklu yra tinkamiausias mano šeimai?

Jei ieškote šeimai tinkamo batuto su tinklu, rekomenduojame įsigyti stačiakampio formos batutą su tinklo aptvaru, kurio ilgis yra 14 pėdų, o plotis - 9 pėdų (4,26 m x 2,75 m). Tokio dydžio batutai suteiks daug vietos tiek vaikams, tiek suaugusiesiems ir tarnaus daugelį metų.

Kaip pačiam sumontuoti batutą su tinklu?

Norint patiems įsirengti batutą su tinklu, reikės šių reikmenų: - batuto rėmo: Prieš pirkdami batutą, turite išmatuoti jo dydį ir svorį. - Apsauginio tinklo: Prieš nuspręsdami, kokio dydžio ir tipo tinklo jums reikia, išmatuokite plotą, kurį norite aptverti apsauginiu tinklu. - Spyruoklės: Patikrinkite gamintojo instrukcijas, kad nustatytumėte, kiek spyruoklių reikia įsigyti. - Inkarų rinkinys: Inkarų rinkinys priklauso nuo žemės paviršiaus, ant kurio planuojate įrengti batutą. - Paminkštinimas: Visiems batutų tipams reikia tam tikro tipo paminkštinimo, kad būtų apsaugoti šokinėjantys asmenys.

Kiek laiko tarnauja batutai su tinkleliais?

Tinkamai tvarkomi ir prižiūrimi batutai su tinkliniais gaminiais paprastai tarnauja kelerius metus. Skirtingų prekės ženklų batutai gali tarnauti skirtingą laiką. Svarbu pasirinkti batutą, kuris pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir turi saugias saugos priemones. Be to, tinkama rėmo ir kilimėlio priežiūra, reguliari spyruoklių ir tinklo patikra gali padėti prailginti batuto tarnavimo laiką.

Kokios medžiagos geriausiai tinka batutams su tinklu gaminti?

Geriausios medžiagos batutų tinklams yra patvarūs lauko audiniai, pavyzdžiui, poliesteris arba vinilas. Šie audiniai gali atlaikyti UV spindulius, drėgmę ir yra atsparūs pelėsiui. Be to, jie yra atsparūs pelėsiui ir puikiai išlaiko spalvą.

Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas