Spiningo dviračiai

Kardio treniruotės intensyvumas gali priklausyti ne tik nuo jūsų sportinio pajėgumo, bet ir nuo treniruoklio pobūdžio. Spiningo dviračiai natūraliausiai imituoja važiavimą plento keliu tikru dviračiu, ir, nors skirti treniruotėms namuose, teigiamai veikia ne tik kojų, bet ir pilvo raumenis, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, ugdo ištvermę. Tolygus treniravimasis spiningo dviračiu neturi neigiamo poveikio jūsų kelių ir klubų sąnariams. Jei nutarėte įsigyti būtent tokį dviratį, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

  • Maksimalus vartotojo svoris. Jei treniruokliu naudosis ne vienas žmogus, tokiu atveju reikėtų atkreipti dėmesį ar naudotojų svoris neviršija nurodyto limito.
  • Reguliuojamo aukščio sėdynė, t.y., ar dviratis bus tinkamas jūsų ūgiui.
  • Ar skirtas naudojimui namuose (iki 7 val. per savaitę) ar profesionaliam naudojimui (8–20 val. per savaitę ir dar intensyvesniam naudojimui).
  • Smagračio svoris. Kuo jis sunkesnis, tuo sklandesnis treniruotės darbas tampa, t.y. išlygina tolygų ir greitą lėtėjimą ar greitėjimą be didesnių nepatogumų.

Kyla klausimų? Paskaitykite mūsų parengtą gidą:

Spiningo dviratis: 5 priežastys jį naudoti

Akcija galioja nuo 2023-01-31 iki 2023-02-05. Nuolaidos taikomos Reebok fitness prekėms esančioms šio pasiūlymo sąraše su žyma "išpardavimas".

Akcija galioja nuo 2023-01-31 iki 2023-02-05. Nuolaidos taikomos Reebok fitness prekėms esančioms šio pasiūlymo sąraše su žyma "išpardavimas".

Rodoma 1-18 iš 18 prekės(-ių)
Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas