Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../../vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php) is not within the allowed path(s): (/home/power/domains/powersport.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/power/domains/powersport.lt/public_html/modules/pagecache/static.config.php on line 12
Treniruočių suoliukai

Treniruočių suoliukai

Jėgos sportą mėgstantys, savo treniruotę ir pradeda ir baigia ant suolelio, nesvarbu štangai kilnoti ar atsilenkimams atlikti jis skirtas. Suolelio sėdynė ir atlošas – pagrindinė ir svarbiausia treniruoklio konstrukcinė dalis, kuri padeda palaikyti taisyklingą kūno padėtį treniruotės metu. Universalūs suoleliai populiariausi ne tik naudojimui namuose, bet ir sporto salėje, jau vien dėl to, kad galėsite daryti atsilenkimus, kilnoti štangą, hantelius ir (arba), specialaus priedo pagalba, treniruoti kojų raumenis.

Jei nutarėte įsigyti suolelį, turėtumėte apsispręsti dėl kelių pagrindinių dalykų:

 •          Kokius pratimus ruošiatės atlikti: atsilenkimus, pratimus rankoms, pratimus kojoms ar nugarai, ar visus galimus pratimus.
 •          Profesionalus, pusiau profesionalus ar namų naudojimo suolelis – kategorijos, nusakančios kaip dažnai treniruoklį galima naudoti ir kokia tvirta jo konstrukcija.
 •          Didžiausias galimas suolelio apkrovimas svoriais.
 •          Maksimalus vartotojo svoris.
Rodoma 1-24 iš 176 prekės(-ių)

Treniruočių suoliukai

Jėgos sporto entuziastai savo treniruočių neįsivaizduoja be suoliukų, nes šie sportininkai savo treniruotę ir pradeda ir baigia ant treniruočių suolelio. Treniruočių suoliukas – puikis treniruoklis namams, nes užima ne itin daug vietos, be to, daugiafunkciai suoleliai gali stiprinti bene visus kūno raumenis. Norintys įsigyti tinkamą treniruočių suolelį, pirmiausia turėtų atsižvelgti į treniruoklio tipą, matmenis ir kitus parametrus, kategoriją bei svarbiausias konstrukcines dalis.

Treniruočių suoliukų tipai

Treniruočių suoliukai pagal tai, kokias raumenų grupes stiprina, skirstomi į šešis tipus.

 • Atsilenkimų suoliukai – skirti stiprinti pilvo raumenims – tiek viršutiniams, tiek apatiniams.
 • Romėniški suoleliai, nors skirti treniruoti nugaros raumenims, tačiau yra universalesni, nes tos pačios treniruotės metu stiprina ir pilvo, ir kojų raumenis. Romėniški suoleliai padeda sumažinti nugaros skausmus, todėl šie treniruokliai puikus būdas ne tik stiprinti raumenis, bet ir mažinti raumenų skausmus.
 • Universalūs suoleliai. Jau iš pavadinimo galima suprasti, kad šio tipo treniruokliai stiprina viso kūno raumenis. Naudojant universalų suoliuką, labai patogu į treniruotę įtraukti ir hantelius, štangą ar kitokią sporto įrangą, kad treniruotė būtų dar efektyvesnė.
 • Bicepso suoleliai skirti treniruoti tikslinę rankų raumenų grupę – bicepsus.
 • GHD suoleliai skirti treniruoti konkretiems kojų raumenims – dvigalviams ir sėdmenų.
 • Štangų suoleliai skirti treniruotėms su svoriais. Treniruojantis su štangų suoleliu, stiprinami viršutinės kūno dalies – rankų, krūtinės ir pečių – raumenys.

Treniruočių suoliukų kategorija

Treniruočių suoleliai pagal naudojimo dažnumą ir tinkamų skirtingoms erdvėms (namams ar sporto klubams) skirstomi į tris kategorijas.

 • Buitinis suolelis puikiai tiks naudoti namuose, jei treniruositės ne daugiau nei 1–2 kartus per dieną. Šios kategorijos treniruokliai pasižymi ne tokia tvirta konstrukcija, todėl atlaiko ne tokią didelę ir intensyvią apkrovą.
 • Pusiau profesionalus treniruočių suolelis gali būti naudojamas tiek sporto klube, tiek namuose. Jei namuose treniruosis keli šeimos nariai, šis treniruoklis bus naudingesnis, nes juo galima naudotis daugiau nei 1–2 kartus per dieną.
 • Profesionalūs treniruočių suoliukai skirti sporto klubams, nes šių treniruoklių gamybai naudojamas tvirtesnis metalas ir pramoninės kokybės dalys, atlankančios nuolatinę ir intensyvią apkrovą.

5 patarimai, padėsiantys išsirinkti tinkamą treniruočių suoliuką

Kad išsirinktumėte tinkamą treniruočių suoliuką, svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus. Tada išsirinkti suoliuką bus žymiai lengviau, o treniruokliu džiaugsitės ne vienerius metus.

 1. Atsižvelkite į didžiausią leistiną apkrovą. Namų naudojimui puikiai tiks suoleliai, atlaikantys 120–200 kg. apkrovą. Profesionaliam naudojimui vertėtų rinktis suolelius, atlaikančius maksimalią 400–500 kg apkrovą. Naudojant profesionalius treniruočių suolelius, į treniruotę galima įtraukti ir kelis šimtus sveriančias štangas.
 2. Atsižvelkite į treniruoklio matmenis. Jei planuojate įsigyti treniruoklį namams, įsitikinkite, kad treniruoklis tilptų į numatytą erdvę. Beveik visi treniruočių suoleliai užima mažiau vietos nei populiariausi kardio treniruokliai – bėgimo takeliai ar elipsiniai treniruokliai. Visgi, prieš perkant šį treniruoklį, vertėtų išsimatuoti treniruočių suoleliui skirtą erdvę ir palyginti šiuos matmenis su treniruoklio.
 3. Atsižvelkite į treniruoklio ypatybes. Reguliuojamo aukščio treniruočių suoleliai suteikia galimybę naudotis treniruokliu skirtingiems asmenims. Tai ypač svarbu profesionaliems treniruokliams, skirtiems naudoti sporto klubuose, tačiau ne ką mažiau svarbu ir kitų tipų treniruokliams, jei namuose treniruokliu naudosis keli šeimos nariai.
 4. Atsižvelkite į svarbiausias konstrukcines dalis. Esminės treniruočių suoliuko konstrukcinės dalys – sėdynė ir atlošas. Svarbu, kad šios dalys reguliuotųsi ir būtų patogios. Tik tada pavyks išlaikyti taisyklingą kūno padėti treniruotės metu.
 5. Atsižvelkite į treniruoklio tipą ir kategoriją. Prieš pirkdami treniruočių suolelį, nuspręskite, kas juo naudosis ir kokias raumenų grupes norėsite treniruoti. Jei norite treniruoti visą kūną, vertėtų rinktis universalius treniruočių suolelius, o jei norite sustiprinti konkrečios dalies raumenis, rinkitės specifinius treniruočių suolelius. Taip pat įvertinkite, kaip dažnai ir kiek žmonių naudosis suoleliu, tai nulems treniruoklio kategoriją.

Treniruočių suoliukai internetu

Įsigyti treniruočių suoliuką ne taip ir sunku, jei žinai, kur ieškoti. Užsukus į Powersport.lt internetinę parduotuvę, akys užkibs už ypač patrauklių kainų, plataus treniruoklių pasirinkimo ir galimybės treniruoklį įsigyti pigiau, perkant išpardavimo metu. Jei norite objektyvios nuomonės apie vienokį ar kitokį treniruoklį, pravartu pasiskaityti atsiliepimų. Žinoma, mūsų parduotuvėje dirba profesionalūs specialistai, kurie taip pat pasiruošę atsakyti į klientų klausimus. Jei ieškote treniruočių suoliuko namams, esate ten, kur reikia.

Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Filtravimas

*susisiekite su mūsų konsultantu ir Jums pasiūlys papildomas paslaugas geriausiomis sąlygomis.

40 000+ prekių

Siekiame Jums pasiūlyti plačiausią sporto ir laisvalaikio prekių asortimentą Lietuvoje!

2 000 m² sandėlis

Mūsų sandėlyje šiuo metu paruošta siuntimui ~30000 prekių.

Atsiimkite per 15 min

Užsisakykite internetu ir parduotuvėje turimas prekes atsiimkite ko ne akimirksniu.

Geros kainos garantija

Jei radote pigiau - susisiekite ir mes pateiksime pasiūlymą.

Mokėkite gavę prekes

Prekėms esančioms sandėlyje nereikalingas išankstinis apmokėjimas.