Lauko teniso raketės

Lauko teniso raketė – viena svarbiausių lauko teniso atributų. Siūlome vieno iš žinomiausių brandų „Dunlop“ lauko teniso raketes. Savo asortimente turime lauko teniso raketes skirtas vaikams, nuo 9 metų bei suaugusiems, profesionaliems sportininkams ir mėgėjams. Lauko teniso raketės ypatingai lengvos, manevringos, ilgaamžiškos. Pasirinkę „Dunlop“ raketes tikrai pajusite ką reiškia profesionalus lauko tenisas.

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Lauko teniso raketės

Lauko tenisas pasaulyje žinomas ir vertinamas dėl daugybės skirtingų priežasčių. Vieniems tai puiki laisvalaikio pramoga, leidžianti pažinti naujus žmones ir atsikratyti streso. Kitiems – sportas, padedantis sustiprinti kūną ir padidinti reakcijos greitį. Nesvarbu, dėl kokių priežasčių būtų žaidžiamas lauko tenisas, viena aišku – be žaidimo lygmenį atitinkančio inventoriaus jis neįmanomas. Atskirti, kuri gi lauko teniso raketė tinkamiausiai pradedančiajam, o kuri profesionalui, gali pasirodyti painu. Dėl to pateikiame gaires, kuriomis vadovaudamiesi tikrai neapsiriksite dėl naujo pirkinio.

Lauko teniso raketės tipas

Atsižvelgiant į tai, kad lauko tenisas žaidžiamas dėl įvairių priežasčių, nenuostabu, jog lauko teniso raketės pasižymi įvairiais tipais. Aptariamo sporto mėgėjai ir profesionalai išskiria jų net keturis:

  1. Į jėgą orientuotos lauko teniso raketės. Kaip skelbia pats pavadinimas, šio tipo inventorius skirtas tiems, kas nori išgauti kuo daugiau jėgos. Dažniausiai tokias raketes renkasi pradedantys arba vidutinio lygio žaidėjai, pasižymintys trumpesniu ir lėtesniu mostu. Į jėgą orientuotos lauko teniso raketės yra lengvos: sveria apie 230-270 gramų, ir ilgesnės negu kitų tipų raketės (68.5-73.5 cm). Dėl jų ilgio ir ypač didelės galvos (670-870 cm2) pradedantiesiems yra lengviau atmušti teniso kamuoliuką.
  2. Universalios teniso raketės galva yra mažesnė (630-670 cm2), tačiau pati raketė sveria daugiau (vidutiniškai 270-310 g). Tai suteikia žaidėjams daugiau kontrolės ir galimybę sukti kamuoliuką. Dėlto šio tipo inventorių renkasi vidutinio lygio arba pažengę žaidėjai.
  3. Kamuoliuko sukimui sukurtos lauko teniso raketės yra lengvesnės ir greitesnės negu pasižyminčios didele kontrole. Tokios inventoriaus savybės leidžia žaidėjui agresyviau atmušti kamuoliuką, priversti jį maksimaliai suktis. Šio tipo lauko teniso rakečių galvos dydis dažniausiai būna maždaug 630–645 cm², o sveria jos panašiai kaip ir universalios (290-320 g).
  4. Didele kontrole pasižyminčios lauko teniso raketės yra profesionalų numylėtinės. Jos išsiskiria mažesne (550-630 cm2) galva ir didesniu svoriu. Vidutiniškai tokio tipo inventorius sveria 315-340 gramų, ar net daugiau, yra plonesnis, turi lankstesnes sijas.

Teniso raketės galva

Lauko teniso raketės galva žaidimo metu daro įtaką dviem veiksniams – jėgai ir kontrolei. Kuo galva didesnė, tuo didesne jėga pasižymi pasirinktas inventorius. Kitaip tariant, jei lauko teniso raketės atmušimo plotas didelis, kamuoliukas atšoka labiau. Tokiu būdu žaidėjas gali atlikti galingesnį atmušimą. Be to, žaidžiant su didelio ploto galvą turinčiu žaidimo inventoriumi, kamuoliukas gali sėkmingai būti atmuštas ne ir tuomet, kai nėra tiksliai pataikoma į raketės centrą. Nepaisant to, tokia lauko teniso raketės savybė turi neigiamos įtakos kontrolei. Kuo didesnis jos atmušimo plotas, tuo sunkiau tampa ja manevruoti.

Lauko teniso raketės svoris

Kalbant apie svorį, pirmiausia, reikėtų žinoti, kad jis nurodomas be teniso rakečių stygų. Stygos teniso raketei suteikia papildomus 30 g. Sunkiu laikomas daugiau negu 310-320 g sveriantis inventorius. Jis pasižymi didesniu stabilumu ir jėga bei mažesniu rankenai tenkančiu smūgiu. Tuo metu lengva, mažiau negu 310 g sverianti teniso raketė yra manevringesnė, su ja galima patogiau atlikti kamuoliuko sukimo manevrus. Svarstant, kokio svorio lauko teniso raketė jums tinkamiausia, vertėtų atminti, kad pridėti svorio jai visad galima, naudojant apvijas ar kitas priemones. O štai sumažinti svorį, nepakenkiant kokybei – neįmanoma.

Teniso raketės pigiau

Nesvarbu būtume pradedantieji, ar jau pažengę žadėjai, visi ieškome teniso raketės gera kaina. Gausus PowerSport asortimentas leidžia surasti kiekvieno kišenei pritaikytą inventorių, o dažnai vykdomos akcijos ir išpardavimai – papildomai sutaupyti. Pripažinkime, kad lauko teniso raketės gera kaina suteikia džiaugsmo ne tik pradedančiajam, bet ir pažengusiam žaidėjui. O jei ant pigios teniso raketės puikuojasi toks prekės ženklais kaip Dunlop, Prince ar Wilson, dviguba laimė garantuota. Paskubėkite įsigyti kokybiškas teniso raketes pigiau, kol to už jus nepadarė kiti. Tai galite padaryti internetu arba užsukę į PowerSport fizines parduotuves Vilniuje ir Kaune.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui